Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Організація інструментального господарства на деревообробному виробництві

Організація інструментального господарства на деревообробному виробництві

Назва:
Організація інструментального господарства на деревообробному виробництві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,92 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Дипломна робота
Організація інструментального господарства на деревообробному виробництві


1. Загальна частина
1.1 Вступ
На даному етапі розвитку економіки більшість підприємств залежать від раціонального використання основних фондів держави. Основні фонди держави є однією із найважливіших складових будь-якого виробничого процесу, адже від їх величини залежать об’єм виробництва, потужність, а від обсягу використання обладнання і випуск готової продукції. На даний момент є актуальним забезпечення ефективного використання основних фондів. Вихід з ситуації, яка склалася вимагає пошуку нових варіантів господарювання, нових підходів, експериментів. Але складність виникає в тому, що більшість підприємств володіють старими основними фондами і не мають коштів на їх модернізацію. Актуальність цієї проблеми полягає також в тому, що продукція, яка збувалась централізовано тапер не може знайти свого покупця через не конкурентоспроможність, а також дуже високу ціну в порівнянні з іноземними аналогами виробництва.
Крім того підвищення використання основних фондів, зумовлене тим, що величина їх зростає, а віддачі немає. Оскільки діюче обладнання працює не в повну потужність, а нове обладнання в більшості випадків за своїми характеристиками мало відрізняється від діючого, проте його вартість набагато вища і це призводить до того, що на більшості підприємств не замінюють нове обладнання на діюче. Саме тому потрібно робити нові вкладення які спрямовуватимуться на реконструкцію і модернізацію діючих підприємств. При цьому вони сприятимуть покращенню використання діючих основних фондів, забезпечуватимуть повну потужність обладнання на більш прогресивне і високопродуктивне.
Зважаючи на те, що основні фонди – це матеріально-технічна база будь-якого підприємства, тому покращення їх використання приведе до більш ефективно підвищення виробничого процесу. Дбайливе використання основних фондів є базою для підвищення прибутків і зниження собівартості.
Необхідність теми дослідження полягає також в тому, що з переходом економічної системи від командно-адміністративної до ринкової, занепадає машинобудівна та оборонна галузь України, через скорочення військових замовлень. На цю проблему неодноразово звертали увагу Уряд та Верховна Рада України.
Сучасний етап розвитку економіки вимагає більше нових підходів, експериментів і аналізу ефективності використання основних засобів.
Коротка характеристика підприємства
Дипломне проектування виконується на підприємстві ТзОВ «Женець» (далі Товариство), яке створене на засадах договору між Учасниками і здійснює свою діяльність з метою задоволення сучасних потреб у продукції, роботах, послуга, що ними постачаються, та реалізація, на основі одержаного прибутку, соціальних та економічних інтересів Учасників та членів трудового колективу Товариства.
Воно спеціалізується на випуску віконних та деревинних блоків, розпилу лісоматеріалу на бруси, дошки, виробництві меблів. Вся продукція виробляється на замовлення. Підприємство складається з виробничого цеху, в якому також знаходиться ремонтне і відділення для загострення, складів сировини і готової продукції, цеху для розпилювання деревини і приміщення для збору готової продукції. Виробничий цех обладнаний наступними верстатами: кругло пильний: ЦДК4-3, Ц6-2, ЦПА-40, власного виготовлення; стрічково пильний: ЛС80-6 і власного виготовлення; фугувальний СФ4; рейсмус ний СР6-6, фрезерні ФСШ1А і два ФС; свердлильний в торець і два СВА-3; чотирьох бічний С10-2.
Сировину підприємство закуповує на підприємствах Коломийського і Надвірнянського районів. На підприємство сировину завозять автомашини.
1.3 Характеристика існуючої системи організацій інструментального господарства і обґрунтування теми дипломного проекту.
Інструментальне господарство – це самостійна служба деревообробного підприємства, основним завданням якого являються:
Визначення потреб підприємства в деревообробному, абразивному і алмазному інструментах; визначення кількості в контрольно-вимірювальним, пилоправ ним інструментам і обладнанням використовуваним при підготовці ріжучого інструменту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Організація інструментального господарства на деревообробному виробництві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок