Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста, зварювання кольорових металів, індивідуальні засоби захисту в електроустановках.

Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста, зварювання кольорових металів, індивідуальні засоби захисту в електроустановках.

Назва:
Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста, зварювання кольорових металів, індивідуальні засоби захисту в електроустановках.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
7,96 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота
Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста, зварювання кольорових металів, індивідуальні засоби захисту в електроустановках.


Зміст
Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста.
Зварювання кольорових металів.
Індивідуальні засоби захисту в електроустановках.


Зміст
Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста.
Зварювання кольорових металів.
Індивідуальні засоби захисту в електроустановках.


Використана література
В.М. Рыбаков. «Дуговая и газова сварка» Москва «Высшая школа» 1986.
М.В. Васильчук, Л.Е. Винокурова, М.Я. Тесленко «Основи охорони праці» «Просвіта» 1997.
В.Ф. Кисляков, В.В. Лущик «Будова й експлуатація автомобілів» Київ «Либідь» 2002.


1. Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста
Рама – це основний несучий елемент вантажного автомобіля. На неї встановлюють і закріплюють двигун, агрегати шасі, кабіну й кузов автомобіля. Рама сприймає навантаження від маси автомобіля, а також навантаження, що виникають під час руху.
За конструкцією рами бувають: * лонжеронні, що складаються з двох поздовжніх балок (лонжеронів), з’єднаних поперечинами; * хребтові, які складаються з однієї поздовжньої балки з поперечинами.
На вантажних автомобілях найпоширеніші лонжеронні рами (рис. 5.1). Така рама має два лонжерони 2 і п’ять поперечин 1. Лонжерони відштамповуються зі сталі й мають форму швелера змінного профілю. Найбільша висота профілю в середній частині рами. Поперечини також виготовляють штампуванням за формою пристроїв для встановлення різних агрегатів (двигуна, коробки передач та ін.). До лонжеронів і поперечин приварюють або приклепують різні кронштейни 3, потрібні для кріплення відповідних агрегатів або частин автомобіля. Поперечини й лонжерони з’єднують між собою зварюванням.
_________________________________________________________
Рис. 1
Рама автомобілів УАЗ:
1 – поперечини; 2 – лонжерони; 3 – кронштейни
__________________________________________________________________
На легкових автомобілях за раму править кузов, каркас якого становить жорстку зварну конструкцію, підсилену зовнішніми облицювальними панелями. Загальна жорсткість кузова досягається відповідним з’єднанням сталевих панелей облицювання, в які заформовують підсилювальну арматуру у вигляді різних тонкостінних профілів.
У місці кріплення двигуна до корпусу кузова приварюють коротку раму, яка з’єднується з основою (підлогою). Підлогу кузова виготовляють із товстих металевих листів і по боках підсилюють порогами, що мають коробчасту форму. Облицювальні панелі кузова штампують із тонкостінних металевих листів. Деталі несучого кузова, як правило, з’єднують зварюванням.
Передній неведучий міст вантажних автомобілів призначається для встановлення передніх керованих коліс і від них через підвіску передає на раму автомобіля поздовжні й бокові зусилля, що виникають від контакту автомобіля з дорогою.
Основу переднього моста становить двотаврова балка 3 (рис. 2), яка має на кінцях бобишки, відігнуті вгору. Середню частину балки вигнуто вниз, що дає змогу розмістити двигун нижче на рамі. Верхня полиця моста має опорні площинки 2, 4 для кріплення ресор підвіски.
____________________________________________________________
Рис. 2
Балка переднього неведучого моста:
1 – поворотна цапфа; 2, 4 – опорні площинки; 3 – двотаврова балка; 5 –
шворінь; 6 – поворотні важелі
В бобишку балки вставлено й жорстко закріплено шворінь 5, що призначається для встановлення на ньому поворотної цапфи 1. На осі цапфи на підшипниках кріпиться маточина колеса, а сама цапфа може повертатися на шворні за допомогою поворотного важеля 6.
На легкових задньоприводних автомобілях із незалежною підвіскою передніх коліс передній міст утворюється короткою балкою або поперечиною, прикріпленою до кузова автомобіля до якої кріпиться також двигун.
Балка заднього ведучого моста на автомобілях із колісною формулою 4x2 передає через підвіску на раму або кузов автомобіля штовхальні зусилля від ведучих коліс у режимі тяги й гальмівні зусилля під час гальмування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста, зварювання кольорових металів, індивідуальні засоби захисту в електроустановках.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок