Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Віконні блоки

Віконні блоки

Назва:
Віконні блоки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,73 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота
Віконні блоки


ЗМІСТ
Вступ.
Технологічна частина.
Опис виробу, конструкція і матеріали.
Загальний вигляд.
Виготовлення віконних блоків.
Складання віконних блоків.
Монтаж віконних блоків.
Заходи охорони праці.
Використана література.
ВЕДЕННЯ
Деревина як матеріал застосовується у всіх галузях народного господарства, причому значна кількість деревини використовується в будівництві. Завдяки своїм якостям — порівняно високої механічної міцності, малій теплопровідності, невеликій щільності, легкості обробки, стійкості до впливу кислот, солей, олію-деревину широко використовують для виготовлення несучих і елементів будинків, що обгороджують, і споруджень, ферм, арок, балок, прогонів, крокв, стійок, панелей, лаг, підлог, вікон, двері ін.
Великий розвиток одержують дерев'яні клеєні конструкції, використання яких доцільно у всіх видах будівництва й у першу чергу в сільськогосподарських будівлях у виді арок, прогонів, а також при спорудженні підприємств із хімічно агресивним середовищем. Застосування клеєних конструкцій дозволяє використовувати маломірні відходи деревини шляхом їхнього склеювання в елементи будівельних конструкцій. При використанні деревини в будівництві потрібно забезпечити раціональне використання її шляхом правильного розкрою і максимального використання відходів.
XXVII з'їздом КПРС, січневим і червневої (1987 р.) Пленумами ЦК КПРС намічено провести корінну перебудову керування народним господарством, у тому числі економікою.
Перебудова керування народним господарством передбачає надання підприємствам і організаціям більш повне і самостійне рішення питань виробництва, перехід на самофінансування і госпрозрахунок, випуск більш якісної і рентабельної продукції. Уведений з 1 січня 1987 р. у дію «Закон про державне підприємство (об'єднанні)» узаконив права й обов'язки виробничих колективів, розширив можливості участі трудових колективів у керуванні підприємствами й об'єднаннями, у рішенні державних і суспільних справ.
У нашій країні у величезних масштабах ведеться житлове будівництво з метою забезпечення кожної родини до 2000 р. окремою чи квартирою житловим будинком. Для виконання цієї задачі в комплексі із соціально-культурним будівництвом намічене повне забезпечення виробництва будівельними матеріалами і виробами.
Підготовка столярів, тесль і паркетників здійснюється в професійно-технічних училищах, а також безпосередньо на підприємствах.
У постанові лютневого (1988 р.) Пленуму ЦК КПРС «Про хід перебудови середньої і вищої школи і задачах партії по її здійсненню» відзначається, що найважливішою умовою прискорення соціально-економічного розвитку є забезпечення високої якості професійної і загальноосвітньої підготовки робочих кадрів, ріст політичної і цивільної свідомості молодого покоління робітничого клас.
Постановою намічений подальший розвиток професійно-технічних училищ при базових підприємствах, а також міжгалузевих спеціалізованих училищ для підготовки робітників у них по складних і інтегрованих професіях, посилення державного контролю за якістю підготовки робочих кадрів у всіх формах професійного навчання.
Рішеннями XXVII з'їзду КПРС передбачений подальший розвиток механізації будівництва, зниження рівня ручної праці, поліпшення використання будівельної техніки, застосування високопродуктивного інструмента і машин, поліпшення організації будівельного процесу, що дозволить підвищити продуктивність праці. Вирішальне умова подальшого розвитку будівельного комплексу — підвищення продуктивності праці, заснована на прискоренні науково-технічного прогресу.
В даний час при виконанні столярно-будівельних робіт застосовується ручний механізований інструмент, розроблені і впроваджені для кожного виду робіт нормокомплекти машин і інструментів, а також комплекти прогресивного інструмента для основних професій будівельного виробництва, розташовувані в ручній валізці для столяра будівельного, теслі, паркетника й ін.
Столярно-будівельні деталі і вироби виготовляють на деревообробних підприємствах потоковим способом із застосуванням напівавтоматичних і автоматичних ліній.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Віконні блоки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок