Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект системи експрес контролю справності абонентських телефонних ліній в відкритому акціонерному товаристві „Укртелеком” в центрі електрозв’язку №6.

Проект системи експрес контролю справності абонентських телефонних ліній в відкритому акціонерному товаристві „Укртелеком” в центрі електрозв’язку №6.

Назва:
Проект системи експрес контролю справності абонентських телефонних ліній в відкритому акціонерному товаристві „Укртелеком” в центрі електрозв’язку №6.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,01 KB
Завантажень:
455
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Дипломна робота
Проект системи експрес контролю справності абонентських телефонних ліній в відкритому акціонерному товаристві „Укртелеком” в центрі електрозв’язку №6.


ЗМІСТ
Стор.
Загальна частина …………………………………………………...
Вступ …………………………………………………………….
Характеристика підприємства ..................……………………...
Характеристика і аналіз існуючого технологічного процесу ...
Обґрунтування теми проекту …………………………………..
Розрахунково-технологічна частина …………………………….
Розробка алгоритму роботи ...…………………………………..
Вибір і обґрунтування структурної схеми експрес контролю абонентських ліній …….................................................................
Розробка нестандартного обладнання ..........................................
Розрахунок нетипових елементів та вузлів системи …..………
Опис схеми керування, контролю або регулювання ………….
Енергетична частина ………………………………………………
Розрахунок витрат енергоносіїв ...........................................……
Охорона праці ……………………………………………………….
Аналіз виробничого травматизму ………………………………
Заходи техніки безпеки …………………………………………
Протипожежний захист ……………………………………….…
Економічна частина …………………………………………………
6.1. Розрахунок економічної ефективності проекту ............................
Література ……………………………………………………………


1. Загальна частина.
1.1 Вступ.
Автоматизація – це застосування комплексу засобів, що дозволяють здійснювати виробничі процеси без особистої участі людини, але під її контролем. Автоматизація виробничих процесів приводить до збільшення випуску, зниженню собівартості і поліпшенню якості продукції, зменшує чисельність обслуговуючого персоналу, підвищує надійність і довговічність машин, дає економію матеріалів, поліпшує умови праці і техніки безпеки.
Автоматизація звільняє людину від необхідності безпосереднього керування механізмами. В автоматизованому процесі виробництва роль людини зводиться до налагодження, регулюванню, обслуговуванні засобів автоматизації і спостереженню за їхньою роботою. Якщо автоматизація полегшує фізичну працю людини, то автоматизація має мету полегшити так само і розумову працю. Експлуатація засобів автоматизації вимагає від обслуговуючого персоналу високої технічної кваліфікації.
Зв’язок як галузь народного господарства відіграє важливу роль в господарській діяльності людини. Без нього неможливо уявити сьогоднішнє життя і діяльність. Розрізняють багато видів зв’язку. Це і телефонний зв’язок, телеграф, факсимільний зв’язок та ін. Всі види зв’язку покликані забезпечити оперативний обмін інформацією між суб’єктами господарської діяльності. Окрім того, в зв’язку з впровадженням новітніх технологій все більше поширення набувають цифрові види зв’язку – IP-телефонія, Internet.
Для забезпечення безперебійної роботи систем та пристроїв зв’язку, якості надання послуг впроваджуються нові технології, над виконанням завдань по утриманню пристроїв працюють сотні працюючих, що дозволяє нам сьогодні користуватись всіма видами послуг які надаються цією галуззю.


Характеристика підприємства
Після проголошення незалежності в Україні Яке було створене Українське об'єднання електрозв'язку "Укртелеком", на яке були покладені функції національного оператора електрозв'язку в Україні. На початку 1998 року було прийняте рішення про реорганізацію об'єднання "Укртелеком" в єдине державне підприємство з дворівневою вертикальною структурою управління. Державні підприємства електрозв’язку, що входили до складу об'єднання, набули статусу філій. В 1999 році була проведена корпоратизація державного підприємства "Укртелеком, в результаті чого воно було перетворене у відкрите акціонерне товариство "Укртелеком" ( зареєстроване 5 січня 2000 року). 13 липня 2000 року Верховна рада України прийняла Закон "Про особливості приватизації ВАТ "Укртелеком". 16 листопада 2000 року Кабінет Міністрів ухвалив рішення про початок приватизації Укртелекома. 18 січня 2001 року розпорядженням Кабінету Міністрів була створена Комісія з приватизації ВАТ "Укртелеком".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Проект системи експрес контролю справності абонентських телефонних ліній в відкритому акціонерному товаристві „Укртелеком” в центрі електрозв’язку №6.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок