Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень.

Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень.

Назва:
Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,33 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ
ТЕМА: Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень.


Зміст
ВСТУП
РОЗРАХУНКОВА ЧАСТИНА
Визначення номенклатури, видів та об’ємів робіт
Розрахунок негативних та позитивних матеріалів
Розрахунок чисельності виробничого персоналу. Режим роботи підприємства
Розрахунок хімікатів та матеріалів
Розрахунок сріблоутримуючих відходів
Розрахунок і специфікація технологічного обладнання
Розрахунок виробничих приміщень
ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА
Техніка і технолгія виконання знімальних робіт
Вибір плану, масштабу зображення
Вибір точки зйомки, ракурсу положення перед камерою
Вибір фону
Тональне рішення знімку
Світове рішення знімку
Ємоційна підготовка портретуємого
Техніка та технологія фотолабораторних робіт
Особливості негативного процесу
Особливості позитивного процесу
Забезпечення якості продукції та культури обслуговування
Техніка безпеки і протипожежні заходи
ГРАФІЧНА ЧАСТИНА
План-схема фотокомплексу М 1:100 формат А3, міліметрівка
ЕКОНОМІЧНА ЧАСТИНА
План виробнацтва та реалізації послуг
План по праці і заробітній платі
Розрахунок річного фонду заробітної плати персоналу підприємства
План по собівартості прибутку та рентабельності
Розрахунок собівартості
Розподіл прибутку
Основі техніко-єкономічні показники підприємства
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРА


ВСТУП
Розвиток фотопослуг у комплексі галузей побутового обслуговування населення передбачає більш повне забеспечення підприємств цієї сфери високо квалифікованними фахівцями. Оскільки працівники фотогалузі мають безпосередній контакт з замовниками, вони повинні мати знання з психології, навички з обслуговування замовників.
Функції фотопослуг (технологічні, соціально-економічні, естетичні) тісно пов’язанні із зростанням культурного рівня населення. Це в свою чергу зумовлює підвищення вимог до якості культури обслуговування, більш повного задоволення потреб у фотокінороботах, збільшення їх кількості, розширення асортименту, підвищення художнього рівня.
Удосконалення технологічної функції передбачає застосування механізованного устаткування, потокових ліній для обробки кінофотоматеріалів і виготовлення фотовідбитків. Це сприяє створенню фотозображень високої якості, скороченню строків їх виконання.
У сучасних умовах, коли більш доступною і більш массовою стала кольрова фотографія, чорно-біла переходить в ранг елітної фотографії. Способ реєстрації в кольрі різноманітних явищ є кольорова фотографія. Її застосовують для створення високохудожніх знимків, чорно-біла художня фотографія надає знимку особий стиль. У зв’язку з цим сьогодні важливо удосконалювати майстерність зйомки, вивчати методи обробки фотокіноматеріалів вітчизняного і зарубіжного виробництва, використовувати досвід найбільш відомих зарубіжних фірм та фахівців.
Негативним в обробці кінофотоматеріалів є те, що хімічні речовини, які входять до складу розчинів для обробки, потрапляють у стічні води, що забруднює навколишне природне середовище. Тому найактуальніша проблема сьогдні – застосування безвідходних технологій обробки фотокіно-матреріалів, які мають бути опановані фотофахівцями. Працівникам фотокінопідприємств слід суворо дотримуватися правил техніки безпеки при роботі з хімічними реактивами.
Отже фотографію застосовують у всіх сферах діяльності людини, але найбільшего поширення вона набула в побутовому обслуговуванні населення. Обсяг послуг, які виконують фотопідприємства службі побуту, значно зростає.
На фотопідприємствах виконують такі види фоторобіт:
фотозйомку художнього, індивидуального і групового портрету;
фотозйомку для документів;
виготовлення кольорових фотовідбитків груп з монтажем пам’ятних місць, з’їздів, наград;
виготовлення кольорових художніх багатопланових портретів;
обслуговування фотоаматорів (обробка кольорових негативних фотоплівок, виготовлення фотовідбитків, консультації);
зйомка реклами.
За умови чіткої організації праці на фотопідприємстві забезпечується якість послуг населенню, раціональне використання робочої сили, устаткування виробничих площ, а також рівень витрат на виробництво.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Проект фотокомплексу для зйомки індивідуального портрету в умовах павільйону на чорно-білі малоформатні матеріали. Річний об’єм 40 000 замовлень.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок