Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Опорядження поверхонь гіпсокартонними листами.

Опорядження поверхонь гіпсокартонними листами.

Назва:
Опорядження поверхонь гіпсокартонними листами.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,03 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ДИПЛОМНА РОБОТА
на тему:
Опорядження поверхонь гіпсокартонними листами.


Зміст
1. Вступ.
2. Технологічна (робота) частина.
2.1. Загальні відомості : §18.1.
2.2. Вимога до опоряджувальних поверхонь §18.2.
2.3. Підготовка поверхонь під опорядкування: §19.2.3.
2.4. Інструменти та матеріали : §19:1-4, 20.1.
2.5. Види підмащування та опорядкування робіт. § 4.2.
2.6. Технології виконання опоряджувальних робіт. §19:5-20:2.
2.7. Приймання та обмір опоряджувальних робіт. §20:3.
2.8. Організація праці §3:3.
3. Заходи з охорони праці. §2:5-2:11
4. Використана література.


1. Вступ
Якість будівельної продукції — будинків і споруд різного при-значення залежить від багатьох складових, але основними серед них були і залишаються якість та довговічність будівельних ма-теріалів.
Довговічність будівельних матеріалів є чи не найважливі-шою проблемою сучасного будівництва, оскільки функціона-льні навантаження більшості з них використовуються надто короткий час порівняно зі стародавніми матеріалами, на осно-ві яких збудовані сотні і тисячі років тому споруди, що незва-жаючи на вплив зовнішніх природних чинників і часу й тепер вражають красою архітектури та майстерністю тогочасних бу-дівельників.
Сучасність і майбутнє потребують реконструкції старих будин-ків, надання їм оригінальності та виразності, застосування під час зведення будівель цікавих нестандартних вирішень як в оздобленні інтер'єрів, так і фасадів. Цього можна досягти, якщо запроваджувати в будівництво, зокрема в опорядження будин-ків, нові нетрадиційні матеріали і технології.
Сухі модифіковані опоряджувальні суміші мають стабільні властивості й, отже, їх застосування сприяє поліпшенню якості будівельних робіт і підвищенню продуктивності праці, знижен-ню витрат на транспортування і зберігання, зменшенню втрат матеріалів під час виконання робіт. Жоден матеріал не досяг та-кого ступеня технологічності, виразності й простоти, як високо-декоративні опоряджувальні покриття, полімермінеральні та синтетичні штукатурки.
Сьогодні у будівництві застосовують комплектні гіпсові сис-теми, які мають безмежні можливості дизайну, високі протипо-жежні та звукоізоляційні властивості, різне функціональне при-значення, як опоряджувальне, так і декоративно-конструктивне.
Описано нетрадиційні архітектурно-конструктивні вирішення окремих елементів будинку (вікон, дверей, сходів тощо)..
Докладно охарактеризовано способи опорядження будинків традиційними матеріалами із застосуванням передових методів праці, комплексну механізацію технологічних процесів опоря-дження, завдяки якій підвищуються продуктивність праці та якість робіт і, навпаки, знижуються трудомісткість і частка руч-ної праці. Вдосконаленими моделями, тобто інструментами «но-вого покоління», доповнено номенклатуру ручних будівельно-опоряджувальних машин.


2.1. Комплектні гіпсокартонні системи.
Слово “комплект” у перекладі з латинської мови означає новий, а слово “система” – ціле. Отже поняття “комплексна система” передбачає таку номенклатуру будівельних матеріалів, виробів і закріплювальних елементів, при використанні якої можна досягти цілковитого вирішення певного будівельного завдання, цьому поняттю повністю відповідають комплексні системи Кнауф для сухого будівництва. Слід зазначити, що будівництво, називають сухим не тільки тому, що воно майже повністю унеможливлює “мокрі” процеси, а й тому, що раніше гіпсокартонні листи (ГКЛ) називали сухою гіпсовою штукатуркою. Цей термін застосовується і тепер.
Комплектні системи Кнауф поділяють на кілька груп: перегородки, облицювання, суха штукатурка, підвісні стелі, підлоги мансандри. Згідно з цим номенклатура елементів, що входять до складу визначеної комплектної системи, може змінюватись як залежно від її функціонального призначення, так і за потребами ринку.
У загальному випадку складовими комплектної системи є:
Будівельні матеріали і вироби підприємств Кнауф;
Комплектувальні матеріали і вироби інших підприємств;
Сертифікати та інша документація, що свідчить екологічну чистоту матеріалів і їхню відповідальність вимогам якості нормативно-технічних документів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Опорядження поверхонь гіпсокартонними листами.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок