Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Виготовлення муляжу торта “Абрикотин”

Виготовлення муляжу торта “Абрикотин”

Назва:
Виготовлення муляжу торта “Абрикотин”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,86 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Дипломна робота
Тема:
Виготовлення муляжу торта “Абрикотин”


В дипломній роботі розробляються:
Текстова частина
Вступ
Технологічна частина
Загальні відомості
Організація робочого місця
Вибір устаткування
Технологія приготування
Санітарні вимоги
Охорона праці
Література


Зміст
І. Вступ
ІІ. Технологічна частина
Значення в харчування кондитерських виробів.
Організація робочого місця.
Товарознавча характеристика сировини.
Технологія приготування.
Вимоги до якості.
ІІІ. Охорона праці на робочому місці.


Вступ


Вступ
Борошняні кондитерські вироби мають велике значення у харчуванні населення. У сучасних умовах поряд із забезпеченням високої якості кондитерських виробів висувається нагальна необхідність у розширенні й поновленні їх асортименту.
Шукаючи нові смакові властивості виробів, крім впровадження нових оригінальних рецептів, можна застосовувати різні поєднання вже існуючих напівфабрикатів і сировини.
В умовах сучасного виробництва кондитер повинен володіти певними значеннями і необхідними практичними навичками. Відповідно до кваліфікації характеристики кондитер повинен знати: основні властивості сировини, що використовується для приготування кондитерських виробів, методи визначення їх якості, асортимент і технологія приготування різноманітних напівфабрикатів – різних видів тіста, начинок, сиропів, кремів, помади, мастики, посипок, тощо; технологічний режим приготування кондитерських виробів; способи оздоблення кондитерських виробів кремом, помадою, мастикою, шоколадом, марципаном, глазур’ю, правила технічної експлуатації, обладнання. Способи економічного використання енергії, порядок користування збірниками рецептур, вимоги до якості напівфабрикатів і готових виробів; їх можливі дефекти і заходи з попередженням чи усуненням цих дефектів і раціональні методи організації праці й санітарно-гігієнічні вимоги до утримання робочих місць і правила техніки безпеки в роботі, а також вимоги до особистої гігієни і правила внутрішнього розпорядку.
Кондитер повинен мати тонкі смакові відчуття і гарне чуття запаху, вміло поєднувати смакові речовини у різних пропорціях для забезпечення приємного смаку і аромату готових виробів, підбирати кольори кремів природних тонів, творчо мислити і постійно працювати над розробкою та впровадженням нових рецептів, напівфабрикатів і готових виробів, вміти самостійно скласти рецептуру і технологічну картку на будь-який кондитерський виріб.


ІІ. Технологічна частина
1. Загальні відомості
Торти посідають особливе місце в групі борошняних кондитерських виробів. Пояснюється це не тільки відмінними смаковими властивостями тортів, але й тим, що торт може прикрасити будь-який святковий стіл і бути гарним подарунком.
Значні розміри тортів – від 250 г (дитячі торти) до 10 кг і більше – дозволяють зробити най різноманітне оздоблення їхньої поверхні.
За складністю оздоблення торти поділяються на такі групи: торти масового виробництва, фігурні та фірмові торти.
Розміри тортів: квадратні торти масою 0,5 кг має розміри 120х120 мм, чи 130х130 мм, а кг – 200 мм. Висота торта може коливатися у межах від 40 до 120 мм.
Для оздоблення тортів використовують такі напівфабрикати: креми, начинки, сиропи, помаду, глазурі, посипки, мастику, шоколад, свіжі чи консервовані фрукти, цукати.
В одному торті можливе поєднання кількох випечених напівфабрикатів. Наприклад: бісквіту з пісочним напівфабрикатом, бісквіту з білкових чи медовим напівфабрикатом, таке комбінування випечених напівфабрикатів значно урізноманітнює смакові властивості виробів.
Останній часом широкої популярності набули торти, поверхня яких оздоблена фруктами і желе (фруктово-желейні).
Процес приготування тортів складається з таких операцій:
приготування випечених напівфабрикатів з тіста (коржів).
виготовлення оздоблення напівфабрикатів.
зрізання і склеювання листів.
змащування бічної сторони.
оздоблення поверхні торта.
На великих підприємствах харчової промисловості й громадського харчування чимало операцій виготовлення тортів механізовано, що полегшує працю кондитерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота на тему: Виготовлення муляжу торта “Абрикотин”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок