Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розрахунок економічного ефекту від впровадження автоматизації системи контролю вузлів та блоків радіоелектронних пристроїв

Загрузка...

Розрахунок економічного ефекту від впровадження автоматизації системи контролю вузлів та блоків радіоелектронних пристроїв

Назва:
Розрахунок економічного ефекту від впровадження автоматизації системи контролю вузлів та блоків радіоелектронних пристроїв
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
3,89 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Курсова робота
Тема:
Розрахунок економічного ефекту від впровадження автоматизації системи контролю вузлів та блоків радіоелектронних пристроїв


Вступ
Автоматизація рахується головним, найбільш перспективним напрямком в розвитку промислового виробництва. Завдяки звільненню людини від безпосередньої участі у виробничих процесах, а також високої концентрації основних операцій суттєво поліпшуються умови праці і економічні показники виробництва.
Автоматизація промислового виробництва неоднакова. Вона дає найбільший ефект у виробництві з масовим випуском продукції і порівняно трудомісткими технологічними процесами.
Автоматизація виробничих процесів пов’язана з впровадженням ряду автоматичних пристроїв.
Переваги автоматизованого виробництва визначаються двома категоріями: соціальною і економічною ефективністю автоматизації.
До соціальної ефективності відноситься полегшення праці робочих, поліпшення санітарно-гігієнічних умов і підвищення загальнокультурного рівня життя людини.
Полегшення праці робочих в автоматизованому виробництві забезпечується звільненням їх від безпосередньої участі у виробництві.
Поліпшення санітарно-гігієнічних умов праці працівників у виробництві, обладнаному автоматично працюючими машинами, забезпечується тим, що працівник, який спостерігає за протіканням процесу, знаходиться на визначеній відстані від робочих органів машин, переважно в окремому приміщенні. Це підвищує безпеку і покращує умови праці.
До економічної ефективності автоматизації поліпшення найважливіших економічних показників виробництва: підвищення ефективності праці, зниження собівартості продукції, підвищення рівня інтенсивності процесу і підвищення якості продукції.
Підвищення ефективності праці робітників на автоматизованих виробництвах відбувається головним чином в результаті збільшення рівня концентрації обробки, а інколи інтенсивності процесу. Найвища ефективність праці працівників досягається при повній комплексній автоматизації виробництва.
Собівартість продукції в автоматизованому виробництві звичайно знижується. Це досягається в результаті підвищення ефективності праці, скорочення тривалості виробничого циклу і зменшення виробничих площ, а також більш раціональної організації виробництва.
Якість продукції в автоматизованому виробництві може бути підвищена, що досягається більш строгим дотриманням ритму і режиму роботи машин, а також об’єктивним автоматичним контролем.
Наступні розрахунки по даній курсовій роботі проведемо за наступними даними.
При впровадженні автоматизації будуть використані наступні пристрої та монтажні матеріали:
АЦП – 1 шт. – 9,375 грн.;
36 КП.5.092503.01.03.КР | Арк.
3
Зм. | Арк. | № докум. | Підпис | Дата
Мікросхема – 2 шт. – 0,375 грн.;
Мікросхема – 6 шт. – 2,1875 грн.;
Мікросхема – 8 шт. – 1,875 грн.;
Конденсатор – 5 шт. – 0,75 грн.;
Конденсатор – 16 шт. – 0,9375 грн.;
Кварцовий резонатор – 1 – 1000 грн. за м/п;
Резистор – 79 шт. – 0,1875 грн. за шт.;
Світлодіод – 2 шт. – 0,3125 грн. за шт.;
Оптрон – 3 шт. – 0,75 грн. за шт.;
Кнопка – 8 шт. – 1,125 грн. за шт.;
Трансформатор – 1 шт. – 3,75 грн. за шт.;
Діод – 4 шт. – 1,875 грн. за шт.;
Конденсатор – 1 шт. – 2,20 грн.;
Стабілітрон – 1 шт. – 0,75 грн.;
Резистор – 1 шт. – 2000 грн.;
Транзистор – 1 шт. – 1420 грн.
Кількість використаної електроенергії становить 1200 кВт/год.
Встановлення засобів автоматизації буде проводити бригада з 3 чоловік.
При цьому витрати даного підприємства на електроенергію скоротяться з 3648 кВт/год до 2720 кВт/год.
36 КП.5.092503.01.03.КР | Арк.
4
Зм. | Арк. | № докум. | Підпис | Дата
Розрахунок витрат на проведення автоматизації виробництва.
В даному розділі курсової роботи необхідно врахувати вартість усіх витрат, пов’язаних з проведенням автоматизації виробництва: вартість засобів автоматизації і монтажних матеріалів, суму амортизації і витрат на поточний ремонт, вартість електроенергії, суму заробітної плати, відрахувань на соціальне страхування, а також , визначити економічний ефект.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Курсова робота на тему: Розрахунок економічного ефекту від впровадження автоматизації системи контролю вузлів та блоків радіоелектронних пристроїв

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок