Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розроблення структурної схеми з допомогою якої буде створений навчально методичний комплекс

Розроблення структурної схеми з допомогою якої буде створений навчально методичний комплекс

Назва:
Розроблення структурної схеми з допомогою якої буде створений навчально методичний комплекс
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,75 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
ЗМІСТ
ВСТУП
1 ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ
1.1 Загальні відомості про електронний комплекс
1.2 Вимоги до системи проектування «електронного комплексу»
1.3 Класифікація засобів створення електронних комплексу
1.4 Режими роботи електронного комплексу
1.5 Електронний комплекс як засіб дистанційного навчання
1.6 Формулювання цілей
2 СТРУКТУРА ЕЛЕКТРОННОГО КОМПЛЕКСУ
2.1 Загальна структура комплексу
2.2 Головне меню електронного комплексу
2.3 Теоретичні основи
2.4 Практичні матеріали
2.5 Прикладні програми
2.6. Розділ “Демонстрація”
2.7. Розділ “Додаткова інформація”
2.8 Загальна блок схема електронного комплексу
3 ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ
3.1 Економічна задача
3.2 Розрахунок витрат на розробку структури програми
3.3 Розрахунок витрат на експлуатацію
3.4 Економічний ефект
4 ОХОРОНА ПРАЦІ
4.1 Умови охорони праці при роботі та експлуатації персональних комп’ютерів
4.2 Вимоги до організації приміщення з ПК
4.3 Умови, що забезпечують захист користувача ПК від впливу іонізуючих та неіонізуючих електромагнітних полів та випромінювань
4.4 Умови охорони праці, що забезпечують захист користувачів від шуму та вібрації при роботі з ПК
4.5 Освітлення робочого місця та робочого приміщення
4.6 Виробниче середовище
4.7 Протипожежний захист
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


ВСТУП
Актуальністю дипломного проекту обумовлена необхідність розробки навчально методичного комплексу з дисципліни “Захист інформації в комп’ютерних системах та мережах” для підготовки кваліфікованих спеціалістів.
Метою дипломного проекту є розроблення структурної схеми з допомогою якої буде створений навчально методичний комплекс.
У сучасному суспільстві у зв'язку з дедалі більшими по-требами людини виникають проблеми інформаційного забезпечення усіх сфер її діяльності, тобто надання всієї необхідної інформації. Є підстави вважати, що за своєю значимістю та актуальністю про-блема інформатизації є найважливішою для сучасного суспільства. Однак вона породжує цілий ряд серйозних супутніх проблем, без вирішення яких немає ефективної інформатизації.
Однією з таких супутніх проблем є надійний захист інформації, що циркулює в системах обробки інформації, який забезпечував би попередження перекручення або знищення інформації, а також уне-можливлював би її зловмисне отримання, використання або несанк-ціоновану модифікацію. Особливої гостроти ця проблема набуває у зв'язку з повсюдною та масовою комп'ютеризацією інформаційних процесів, і насамперед у зв'язку з об'єднанням комп'ютерів в інфор-маційно-обчислювальні мережі, що забезпечує масовий доступ будь-яких користувачів до їх ресурсів.
Однією з найважливіших проблем забезпечення інформаційної безпеки безперечно слід вважати підготовку кваліфікованих фахівців з інформаційної безпеки. Нагальна потреба у підготовці кадрів із захисту інформації вимагає введення відповідних курсів у навчаль-них закладах України.
Отже, в навчальні плани підготовки всіх фахівців, діяльність яких пов’язана з інформаційними процесами, має включатися дисципліна “Захист інформації в комп’ютерних системах та мережах”. Її слід віднести до циклу спеціальних і до блоку дисциплін, що узагальнюють підготовку студентів із інформаційної безпеки обчислювальних систем та мереж ЕОМ. Потрібно також підкреслити, що сьогодні ще триває процес становлення загальної системи навчання інформаційній безпеці в Україні і для цього, звичайно, необхідна відповідна матеріальна база.
Отже, роз-глянуті в ньому загальні питання є лише необхідною умовою для оволодіння складною наукою захисту інформації. Видається, що знання основних принципів організації захисту, а також особистий досвід дозволять суттєво полегшити подальше ґрунтовне вивчення багатьох питань інформаційної безпеки. Звичайно, тут не ставилося завдання детально висвітлити всі проблеми захисту інформації. Основна мета — доступно дати відповідь на запитання — що таке захист інформації, які основні складові входять до цього поняття.
У комплексі, зокрема, розкриваються властивості предмета захисту -інформації, а також основні принципи державної політики з інфор-маційної безпеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Розроблення структурної схеми з допомогою якої буде створений навчально методичний комплекс

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок