Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект електротехнічного приводу воріт

Проект електротехнічного приводу воріт

Назва:
Проект електротехнічного приводу воріт
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,51 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
Проект електротехнічного приводу воріт


ЗМІСТ Стор.
Загальна частина...............................................................................................
Вступ...............................................................................................................
Характеристика і аналіз існуючих електромеханічних приладів..............
Обґрунтування теми проекту........................................................................
Опис схеми керування, контролю або регулювання..................................
Розрахунково-технологічна частина..............................................................
Розробка і обґрунтування структурної схеми електромеханічного приводу воріт..................................................................................................
Вибір та обґрунтування стандартного обладнання.....................................
Розробка принципової електричної схеми електромеханічного приводу воріт.................................................................................................................
Розрахунок нетипових елементів та вузлів.................................................
Висновки..............................................................................................................
1. Загальна частина.
1.1 Вступ.
Автоматизація – це застосування комплексу засобів, що дозволяють здійснювати виробничі процеси без особистої участі людини, але під її контролем. Автоматизація виробничих процесів приводить до збільшення випуску, зниженню собівартості і поліпшенню якості продукції, зменшує чисельність обслуговуючого персоналу, підвищує надійність і довговічність машин, дає економію матеріалів, поліпшує умови праці і техніки безпеки.
Автоматизація звільняє людину від необхідності безпосереднього керування механізмами. В автоматизованому процесі виробництва роль людини зводиться до налагодження, регулювання, обслуговування засобів автоматизації і спостереження за їхньою роботою. Якщо автоматизація полегшує фізичну працю людини, то автоматизація має мету полегшити так само і розумову працю. Експлуатація засобів автоматизації вимагає від обслуговуючого персоналу високої технічної кваліфікації.
Автоматичні пристрої та вузли все тісніше і більше застосовуються в побуті та в повсякденному житті людей. Їх завданням є забезпечення комфортного відпочинку, зведення до мінімуму ручної праці людей в побуті, що призводить до збільшення вільного часу (часу, який не використовується для забезпечення комфорту та зручності проживання людини). Багато механізмів та пристроїв, сконструйованих та виготовлених для потреб промисловості модернізуються для використання в побуті. В значній мірі це стосується виконавчих пристроїв систем автоматики.
При виконанні автоматичних систем та пристроїв для використання у побуті та для потреб населення в якості виконавчого механізму найчастіше використовується електропривод.
Основою електропривода виробничих об’єктів є електрична машина. Перший електричний двигун постійного струму з обертальним рухом був створений у 1834р. академіком Б.С.Якобі за участю академіка Э.Х.Ленца. Цей двигун у 1838р. був застосований Б.С.Якобі для надавання руху катера на ріці Неві. Зазначена робота Б.С.Якобі одержала світову популярність і багато наступних технічних рішень в області електропривода вітчизняних і іноземних електротехніків були варіацією чи розвитком ідей Б.С.Якобі.
До найбільш істотних практичних досягнень в області раннього розвитку електропривода можна віднести роботи В.Н.Чиколева, що створив привід електродів дугової лампи (1873р.) і вентиляторів (1886р.), П.Н.Яблочкова, що створив трансформатор (1876р.), М.О.Доливо-Добровольского, винахідника асинхронного двигуна (1889р.), А.Н.Шубіна, що розробив привід з індивідуальним генератором (1899р.) і інші.
Характеристика і аналіз існуючих електромеханічних приводів.
Електромеханічні приводи, які використовуються для управління виконавчими механізмами можна розділити на приводи з ручним управлінням та приводи з дистанційним управлінням.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Проект електротехнічного приводу воріт

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок