Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні. Лакування дерев'яних поверхонь

Виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні. Лакування дерев'яних поверхонь

Назва:
Виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні. Лакування дерев'яних поверхонь
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,47 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні. Лакування дерев'яних поверхонь
курсова робота з технологій


ЗМІСТ


Вступ
У загальному об'ємі будівельно-монтажних робіт важлива роль належить обробці будівель – завершальному етапу будівництва. Обробка (штукатурка, облицювання, фарбування) надає будівлям і спорудам закінчений вигляд, захисні, санітарно-гігієнічні і декоративні якості.
Штукатурка – обробний шар на поверхнях різних конструкцій будівель і споруд (стін, перегородок, перекриттів, колон), що вирівнює ці поверхні або надає їм певну форму і фактуру, а у ряді випадків спеціальні властивості. Всі види штукатурки поділяються на монолітну і суху. Монолітна штукатурка створюється нанесенням на оброблювану поверхню штукатурного розчину, суха – облицюванням оброблюваної поверхні листами індустріального виготовлення. Штукатурні покриття використовують при обробці будівель і приміщень в місцях, де застосування індустріальних видів обробки утруднене або неприпустиме, а також при необхідності забезпечити санітарно-гігієнічні вимоги, протипожежний захист, температурно-вологісний режим, захист від агресивних середовищ і т. д., у випадках, якщо інші способи недоцільні по техніко-економічних обґрунтуваннях.
Більшість обробних робіт і зокрема штукатурні – трудомісткі і матеріаломісткі. Збірне житлове будівництво, будучи індустріальним видом будівництва, найповніше відповідає збільшеним вимогам до темпів будівництва, але і тут обробні роботи вимагають значних трудовитрат. У збірному житловому будівництві найгостріше відчувається диспропорція між механізованим монтажем будівельних конструкцій і маломеханізованим ручним способом обробки фасадів і інтер'єрів будівель.
Індустріалізація і механізація обробних робіт дає можливість скоротити трудові витрати і підвищити продуктивність праці, наприклад, для приготування розчинів застосовують змішувачі розчину, на поверхню штукатурний розчин наносять розчинонасосами, агрегатами, штукатурними змішувачами, для затирання застосовують штукатурно-затірочні машини.
Малярні роботи – нанесення фарб, фарбувань на поверхні конструкцій будівель і споруд з метою збільшення терміну їх служби, поліпшення санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях і надання їм красивого зовнішнього вигляду. До малярних відносяться і шпалерні роботи, які також виконують малярі.
Малярні роботи характеризуються багатоопераційністю і звичайно включають очищення поверхні, нанесення ґрунтовки, підмазування нерівних місць, шліфування, шпатлювання, власне фарбування і остаточну обробку поверхні.
Великі масштаби сучасного будівництва суттєво змінили способи і засоби виконання малярних робіт. Всі основні операції при проведенні маля-р-них робіт механізовані. Звичайно на будівельний майданчик поставля-ють готові фарби, що випускаються промисловістю, які механізованим способом транспортують до робочих місць і наносять на оброблювану поверхню.
У ряді випадків приготування малярних складів здійснюється централізованими колірними майстернями, обладнаними високо-продуктивними агрегатами, а також пересувними малярними станціями.
Набувають поширення прогресивні способи малярних робіт: нанесення фарби в електростатичному полі і під високим тиском за допомогою гідродинамічних установок УБРХ-1М, 2600Н і 7000Н, обробка поверхонь малярними складами під фактуру "шагрень", коли не вимагається ретельного вирівнювання основи, застосування наповнених малярних складів типу "дефас", матових кольорів, а також багатоколірних складів мультиколор.


Розділ 1. Виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні
1.1. Матеріали для виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні
Для роботи використовуються спеціальні розчини. Розчини для штукатурних робіт готують централізовано на заводах і спеціалізованим автотранспортом (авторозчиновозами) доставляють на будівельні об'єкти. При невеликих об'ємах штукатурних робіт і в умовах розосередженого будівництва розчин готують в розчинозмішувачах на будівництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Виконання простої штукатурки вручну по дерев'яній поверхні. Лакування дерев'яних поверхонь

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок