Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Проект відділення вторинної механічної обробки по виготовленню шафи книжкової

Проект відділення вторинної механічної обробки по виготовленню шафи книжкової

Назва:
Проект відділення вторинної механічної обробки по виготовленню шафи книжкової
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
71,82 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Зміст.

Вступ

1 Технічний опис виробу.

2 Розрахунок норм витрат матеріалів.

2.1 Розрахунок деревних і личкувальних матеріалів.

2.2 Розрахунок кількості відходів.

2.3 Розрахунок клеєних матеріалів.

2.4 Розрахунок шліфувальних матеріалів.

2.5 Розрахунок інших матеріалів.

3.Розробка технологічного процесу.

3.1 Розробка схеми технологічного процесу.

3.2 Розрахунок кількості обладнання і робочих місць, зведена відомість.

3.3 Опис технологічного процесу.

4.Розробка плану виробничого цеху (відділення)

4.1 Розрахунок площі зайнятого обладнанням і робочими місцями.

4.2 Розрахунок площ проходів і проїздів.

4.3 Розрахунок площі складів і місць витримки.

КП.2001.528.14.00.00.00.ПЗ

Зм Арк №документа Підпис Дата

Розробив Неміш.Р.Д Проект відділення вторинної механічної обробки по виготовленню шафи книжкової

Літера Аркуш Аркушів

Перевірив Пятничук Г. н

ВПУ-14

Н. контр

Затвердив Бирчак

ВСТУП

На початковому етапі розвитку суспільство використовувало деревину для виготовлення найпростіших предметів побуту, мистецтва. Подальший розвиток суспільства зумовили виникнення ремесл, більш широке використання деревини для будівництва споруд, мостів, суден, вагонів тощо. Зростали потреби в розширенні виробництва продукції різного призначення і вимоги до рівня їх якості.

Деревина за своїми фізико-механічними властивостями і, зокрема за питомою міцністю перевищує показники міцності окремих металів і сплавів. Тому її використання в техніці і побуті постійно зростає.

Деревина порівняно з іншими матеріалами має переваги. Вона природно поновлюється. І за раціонального використання та поновлення її запаси можуть бути невичерпними.

Лісопереробна промисловість набула прогресивних форм індустріального виробництва. З лісу виготовляють пилопродукцію, яку використовують в натуральному вигляді (дошки,бруси, бруски), для отримання напівфабрикатів (фанери, фанерних і столярних плит, деревинних пластиків) і готових виробів (вікна, двері, паркет, меблі, музичні інструменти). Деревину також використовують в подрібненому вигляді для виготовлення паперу, волокнистих та стружкових плит, декоративних паперово-шаруватих пластиків, синтетичного шпону та іншого. У процесі хімічної і мікробіологічної переробки деревини отримують штучні тканини, спирти, лікарські препарати, глюкозу, дубильні речовини, гліцерин тощо. Таким чином з розвитком технічного прогресу зросло комплексне використання деревини як сировинного та конструкційного матеріалу.

Науково-технічний прогрес в галузі зумовив створення високопродуктивного обладнання, напівавтоматичних і автоматичних ліній, які застосовуються на різних стадіях технологічного процесу виробництва і забезпечують виготовлення продукції на рівні сучасних вимог. Створені маловідходні та безвідходні технології, забезпечуючи економію матеріальних, енергетичних і трудових ресурсів.

Столярно-меблеві виробництва за класифікацією належать до другої групи виробництв. Вони використовують напівфабрикати у вигляді дошок, брусків, брусів, фанери, фанерних плит, натурального та синтетичного шпону, плівок на основі полімерних матеріалів, столярних плит, деревиностружкових та деревиноволокнистих плит, покривних, настилових і личкувальних матеріалів для м’яких меблів, фурнітуру, метизи, лакофарбові матеріали.

В загальному столярно-меблеві виробництва характеризуються такими видами обробки деревини і деревних матеріалів, як сушіння, пиляння, фрезерування, склеювання й личкування, свердління, шліфування, опорядження та інше.

КП.2001.528.14.00.00.00.ПЗ Арк.

Зм. Арк. № документа Підпис Дата

1.Технічний опис виробу

Опис виробу: Шафа книжкова - призначена для оснащення житлових рпиміщень, експлуатується в наборі або окремо.

Виріб розбірної конструкції. Корпус складається з двох вертикальних прохідних, трьох горизонтальних не прохідних та задньої стінок. Нижнє відділення шафи закрито двома напівнакладними дверками за якими містяться одна вертикальна перегородка , та дві по-лички.Верхнє відділення шафи закрите двома вкладними ремковими дверками за якими містяться три полички. В низу кріпиться панель опори.

Видимі поверхні личковані шпоном струганим, не видимі шпоном лущеним.

Фасадні поверхні покриті лаком:

НЦ – 218. А1. ПВГ. 3. Гст. 13-27-82,

Не видимі поверхні покриті лаком:

НЦ – 218. А2. П.Г.3. Гст. 13-27-82.

Функціональні розміри відповідають стандарту Ст. 13025.3-85 “ Меблі побутові”.

Конструкція та матеріали: Всі щитові елементи виготовлені з плити ДСП, Ст.10632-85,товщиною 16 мм, личковані шпоном струганим Ст.2977-82, товщиною 0,8 мм, та шпоном лущеним, Ст.99-89, товщиною 0,8 мм.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Проект відділення вторинної механічної обробки по виготовленню шафи книжкової

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок