Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Товарознавчі складові оптимізації технології товароруху хлібобулочних товарів

Товарознавчі складові оптимізації технології товароруху хлібобулочних товарів

Назва:
Товарознавчі складові оптимізації технології товароруху хлібобулочних товарів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,39 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Товарознавчі складові оптимізації технології товароруху хлібобулочних товарів


ПЛАНВступ
Хлібопекарська промисловість є однією з галузей харчової промисловості Украъни.
Рівень споживання в нашій країні вище фізіологічної норми. Фізіологічна норма споживання хліба дорослою людиною складає 422 грам у тому числі 388 грам пшеничного, 134 грама житнього. Історія виникнення хліба, це найбільше відкриття відбулося понад 15 тисяч років тому. На думку вчених саме в ті далекі часи люди уперше стали збирати і культивувати хлібні злаки, що були предками нашого теперішнього дня. У кам'яному віці люди їли злаки в сирому вигляді. А потім вони навчилися змішувати їх з водою. Найперший хліб з’явився на світі у вигляді кільця. Пройшло кілька тисяч років і люди навчилися готувати хліб зі зброженного тіста та випікали хліб на вогні, у виді коржа.
Багато тисячоліть технологія і техніка виробництва хліба залишалася практично незмінною.
Хлібопекарська промисловість сьогодні – це тисячі хлібозаводів оснащених найсучаснішим устаткуванням для виробництва хліба на будь-який смак.
Виробництво хліба, за останнє десятиліття в Украъны практично знаходяться на одному рівні. Зниження споживання хліба зв'язане з підвищенням життєвого рівня людей і збільшенням споживання м'ясних, рибних і інших висококалорійних продуктів.
Харчова цінність хліба залежить від його хімічного складу і фізіологічної цінності. Звичайний хліб містить білки, вуглеводи, вітаміни групи В1 Засвоєння хліба залежить від сорту борошна. Його білки засвоюються на 70-84%, вуглеводи на 94%-97%, жири на 92-95%. Чим нижче сорт борошна, тим нижче засвоєння цих речовин. Енергетичні здібності й засвоємість залежить від смакових достоїнств борошна, технології виробництва.
Хліб практично єдиний продукт який не утрачає властивості.
В даній курсовій роботі висвітлено тему особливостей товароруху хлібобулочних виробів, тобто просування від виготовлювача до покупця. Дослідження особливостей товароруху хлібобулочних виробів має дуже велике значення, оскільки хліб є одним з найважливіших продуктів харчування, а хлібопекарська промисловість є одною з провідних галузей нашої аграрної країни. Тому підвищення ефективності товароруху значно вплине на зменшення витрат на виробництво, а тому і на зниження ціни на цей вид товару.


Поняття та критерії оцінки ефективності товароруху
1.1. Планування товароруху
Товарорухом називається система, що забезпечує доставку товарів до місць продажу в точно визначений час і з максимально високим рівнем обслуговування покупців. Закордонні автори під плануванням товароруху розуміють систематичне прийняття рішень у відношенні фізичного переміщення і передачі власності на чи товар послугу від виробника до споживача, включаючи транспортування, збереження і здійснення угод - Виноградова С.Н. Організація і технології торгівлі. — Мн.: Вишейша школа, 1994..
Товарорух є могутнім інструментом стимулювання попиту. Мірою ефективності системи товароруху служить відношення витрат фірми до її результатів. Основний результат, що досягається в системі товароруху, — це рівень обслуговування споживачів. Даний якісний показник залежить від багатьох факторів: швидкості виконання і доставки замовлення, якості поставленої продукції, надання різного роду послуг покупцям по установці, ремонту і постачанню запасних частин. До якісних показників обслуговування відносяться також: забезпечення різної партионности відвантаження товару на прохання покупця; вибір раціонального виду транспорту; зміст оптимального рівня виду транспорту; зміст оптимального рівня запасів і створення нормальних умов збереження і складування товарів; дотримання необхідного, заздалегідь обговореного рівня цін, по яких виявляються послуги товароруху. Жоден зі згаданих факторів сам по собі не є вирішальним, але усі вони в тім чи іншому ступені впливають на рівень обслуговування споживачів.
Результати планування товароруху впливають на маркетингові програми фірми і прийняття правильних рішень на вибір каналів збуту продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Товарознавчі складові оптимізації технології товароруху хлібобулочних товарів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок