Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Вдосконалення автоматичної системи управління та захисту електроприводу насосних агрегатів на базі ПЛК

Вдосконалення автоматичної системи управління та захисту електроприводу насосних агрегатів на базі ПЛК

Назва:
Вдосконалення автоматичної системи управління та захисту електроприводу насосних агрегатів на базі ПЛК
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,90 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЗМІСТ
ВСТУП 2
1 Аналіз насосного агрегата ЦНС-180-1900
як об'єкта КОНТРОЛЮ та огляд і порівняння існуючих систем провідних фірм світу 4
1.1 Відцентрові насосні агрегати системи ППТ як об’єкт контролю 4
1.2 Основні діагностичні ознаки та особливості
діагностування ЦНС-180-1900 17
1.3 Порівняльні характеристики систем збору даних спектроаналізаторів провідних фірм світу 23
Висновки 35
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ НА ДЖЕРЕЛА 36


Вступ
Сьогодні у жодного із спеціалістів, які займаються обслуговуванням обладнання, не викликає сумніву, що метод профілактичних ремонтів (система ППТ), який передбачає розбирання і заміну окремих вузлів устаткування після відпрацьовування призначеного ресурсу, недостатньо ефективний і призводить до економічних втрат, викликаних недовикористанням фактичних ресурсів окремих вузлів і агрегата в цілому. Крім того, зайві ремонти негативно позначаються на надійності механізмів, викликаючи потік посляремонтних відмов.
Більш ефективним є метод ремонту тих або інших агрегатів за їх фактичним станом, який визначається методами технічної діагностики.
Впровадження технічної діагностики в промисловість дозволяє проводити ремонт агрегатів за їх технічним станом, а також прогнозувати настання граничних технічних станів, що приводить до значного скорочення експлуатаційних витрат. Крім того, впровадження технічної діагностики дозволяє майже цілком ліквідувати число несподіваних відмов та аварій устаткування.
Слід зазначити, що контроль за станом технологічного устаткування умовно можна розділити на три способи :
- Моніторинг-контроль інтегральних вібраційних параметрів агрегату, таких як віброшвидкість чи вібропереміщення.
- Вібродіагностика за допомогою переносних систем, що дозволяють контролювати інтегральні параметри і визначати наявність і вид несправності, властивому конкретному агрегату у визначений часовий проміжок.
- Вібродіагностика агрегатів за допомогою стаціонарно встановлених систем, що дозволяють найбільше вірогідно визначати зміну технічного стану об'єкта, виявляти причину відхилень, у будь-який момент мати інформацію як про інтегральні параметри, так і про несправності, властиві цьому об'єкту.
Безсумнівно, перший спосіб контролю найпоширеніший на виробництві. Він вимагає невеликих матеріальних витрат, не вимагає навчання персоналу. З його допомогою в більшості випадків, при відсутності висококваліфікованих фахівців, можна лише оцінити можливість продовження роботи обстежуваного агрегату. Цей підхід надзвичайно корисний як перший етап контролю за устаткуванням.
Найбільш дорогими є стаціонарні системи. Їх необхідно використовувати на життєво важливих об'єктах, таких як: турбоагрегати, газові компресори, тощо. Питома вартість їх висока через те, що ці системи охоплюють невелику кількість об'єктів. При цьому постійно контролюються не тільки вібраційні характеристики, але і параметри технологічного контролю. Проводиться порівняння діагностичних характеристик з опорними, що характеризують нормальний стан агрегату, і визначення початкової стадії розвитку дефекту. Дослідження вібраційних характеристик у перехідних процесах на стадії пусків і зупинок дозволяє вибрати більш безпечні режими роботи, що зменшує імовірність появи дефектів. Цій меті може служити також спільний аналіз технологічних і вібраційних характеристик і розробка керуючих програм, оптимізуючих режими роботи агрегату. Проте все-таки, незважаючи на корисність такого роду систем, вони мають надмірність інформації, що найчастіше залишається незатребуваною. Окупність стаціонарних систем складає приблизно 5 років.


1 Аналіз насосного агрегата ЦНС-180-1900
як об'єкта КОНТРОЛЮ та огляд і порівняння існуючих систем провідних фірм світу
1.1 Відцентрові насосні агрегати системи ППТ як об’єкт контролю
Підтримка пластового тиску за рахунок накачування води в продуктивні пласти сьогодні є одним з основних способів розробки нафтових родовищ і інтенсифікації видобутку нафти.
Інтенсивність притоку пластової рідини в свердловину обумовлюється, в першу чергу тиском в пласті, який в процесі видобутку пластової рідини, чи газу падає.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Вдосконалення автоматичної системи управління та захисту електроприводу насосних агрегатів на базі ПЛК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок