Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Структура та внутрішня робота Прикарпатського Управління Бурових Робіт

Структура та внутрішня робота Прикарпатського Управління Бурових Робіт

Назва:
Структура та внутрішня робота Прикарпатського Управління Бурових Робіт
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,80 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Зміст
Вступ.........................................................................................................................3
Розділ 1. Характеристика підприємства
1.1. Напрямки господарської діяльності ПУБР............................................... 4
1.2. Моделі ПК та сфера їх застосування......................................................... 8
1.3. Специфіка роботи структурного підрозділу ПУБР................................. 9
1.4. Характеристика та особливості роботи локальної мережі ПУБР.........10
1.5. Організація охорони праці та протипожежної безпеки
на підприємстві ........................................................................................15
Розділ 2. Індивідуальне завдання
2.1. Вибір брандмауера і схема підключення……....…………....................16
2.2. Адміністрування брандмауера на базі ОС Linux ……...……................24
Висновок.................................................................................................................29
Вступ
Однією із складових частин навчального процесу студентів є виробнича практика. Безпосередньо на виробництві студенти мають можливість закріпити знання, набуті при вивченні теоретичних дисциплін, підвищити свій кваліфікаційний рівень, отримати практичні навики роботи у трудових колективах, пройти апробацію як майбутні спеціалісти з комп'ютерних систем і мереж.
Проходження практики саме на підприємствах, а не у навчальних лабораторіях, є надзвичайно актуальним, оскільки студенту необхідно навчитись працювати у колективі, використовувати набуті знання у конкретних ситуаціях, ознайомитись із реальними обов’язками працівників на підприємствах. Це допоможе студенту визначитись з дисциплінами на які йому необхідно звернути особливу увагу, та дасть можливість визначитись із обранням спеціалізації.
Основними завданнями, які поставлені перед студентом при проходженні практики є: вивчення технічних засобів та програмного забезпечення, за допомогою якого створені локальні комп’ютерні мережі на підприємстві; ознайомлення з функціональними обов'язками працівників служб, які забезпечують роботу комп'ютерних мереж на підприємстві; закріплення і поглиблення знань з дисциплін; отримання професійних навиків налаштування робочих станцій, серверів та комп'ютерних мереж в цілому; ознайомлення з правилами техніки безпеки і виробничої санітарії на підприємстві.
Розділ 1
Характеристика підприємства
Напрямки господарської діяльності ПУБР
Прикарпатське управління бурових робіт є структурним підрозділом ВАТ „Укрнафта” предметом основної діяльності якого є будівництво пошуково-розвідувальних та експлуатаційних свердловин на нафту і газ, водозабірних і нагнітальних свердловин у відповідності з укладеними наряд-замовленнями ВАТ „Укрнафта” та договорами для інших замовників.
Прикарпатське УБР створене на виконання рішення позачергових зборів акціонерів ВАТ „Укрнафта” від 05.06. 2003р. шляхом злиття майна станом на 01.10. 2003р. структурних одиниць ВАТ „Укрнафта” – Бориславського УБР, Долинського УБР, Івано-Франківського УБР і Надвірнянського УБР, яке є правонаступником чотирьох реорганізованих вищеперелічених управлінь бурових робіт. Положення Прикарпатського УБР зареєстровано 21.07. 2003р. Долинською райдержадміністрацією. Підприємство внесено до Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України і присвоєно ідентифікаційний код № 26429531 (довідка № 1433 від 22.07.2003 р. Івано-Франківського обласного управління статистики).
Прикарпатське управління бурових робіт знаходиться в м. Долина, Івано-Франківської області, вул. С. Бандери, 1.
До складу Прикарпатського УБР входить (структура Прикарпатського УБР наведена на рис.1.1.1) основне виробництво в складі трьох експедицій (Івано-Франківська, Бориславська та Надвірнянська) і допоміжне виробництво (база виробничого обслуговування, вишкомонтажний цех, автотракторна колона та ремонтно-виробничий підрозділ). Прикарпатське УБР проводить роботи по бурінню свердловин для п’яти НГВУ (Долинанафтогаз, Надвірнанафтогаз, Охтирканафтогаз, Бориславнафтогаз та Полтаванафтогаз) в чотирьох областях України: Львівській, Івано-Франківській, Полтавській та Сумській.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Структура та внутрішня робота Прикарпатського Управління Бурових Робіт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок