Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Проект виробничо – технічної бази автотранспортного підприємства

Проект виробничо – технічної бази автотранспортного підприємства

Назва:
Проект виробничо – технічної бази автотранспортного підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,04 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни: "Виробничі системи на транспорті"
(назва дисципліни згідно з навчальним планом)
Тема: Проект виробничо – технічної бази автотранспортного підприємства


Зміст
Стор. Вступ…………………………………………………………………………………4
1. Експлуатаційна частина…………………………...……………………….………5
2. Технологічний розрахунок………..………………………………………….…....9
3. Технологічний план підприємства………………………………………....……54
4. Будівельна частина………………………………………………………..…..…..57
5. Технічний проект моторної дільниці……….……………………………………59
6. Організація і управління виробництва ТО і ПР……………………….…….…..60
Висновки…...……………………………………….………………………….….….63
Список використаної літератури…………………………………….………………65


ВСТУП
Постійна незабезпеченість ремонтного виробництва запасними частинами являється серйозним фактором зниження технічної готовності рухомого складу. Розширення виробництва нових запасних частин пов’язане з необхідністю ще більшого зростання матеріальних і трудових витрат. Водночас, близько 75% деталей , забраковані при першому капітальному ремонті машин – ремонтно придатні, або можуть бути використані взагалі без відновлення. Тому доцільною альтернативою розширення виробництва запасних частин є вторинне використання спрацьованих деталей, відновлених в процесі ремонту машин і агрегатів.
Автотранспорт має ряд суттєвих переваг: велика маневреність, перевізна спроможність, швидка доставка вантажів, мала собівартість перевезень на короткі відстані. Автомобільний транспорт застосовується в усіх видах промисловості і в сільському господарстві.
На даному етапі розвитку автомобілебудування все частіше застосовується обладнання, яке підвищує швидкість і якість проведення робіт з ТО і ПР автомобіля і зменшує трудомісткість робіт, але автомобіль все одно не є вічним і потребує технічного обслуговування і поточного ремонту, тому треба проводити ці роботи. Від якісного проведення робіт з ТО і ПР автомобіля залежить його робота в цілому і робота окремих його вузлів і агрегатів. Також від якісного проведення цих робіт залежить безпека руху і життя людей. Але все одно при проведенні цих робіт працівниками допускаються певні помилки, які можуть стати фатальними для життя людини, тому актуальним залишається питання розробок
пристроїв, які б зменшували кількість цих помилок.Сучасна виробничо – технічна база цехів технологічного транспорту нафтогазовидобувних управлінь є застарілою по своєму технологічному призначенню і вимагає удосконалення, а саме : підбір необхідного устаткування і пристроїв, організації технологічних процесів ТО і ПР установок . Разом з тим слід відмітити різноплановість території за площами і розмірами. Все це вимагає розвитку, що і є метою даного проекту.
1 ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА
1.1 Призначення підприємства.
Автотранспортні підприємства поділяються на відкриті акціонерні товариства (ВАТ АТП) і закриті акціонерні підприємства (ЗАТ АТП). ВАТ і ЗАТ АТП мають самостійний баланс, наділені широкими гарантованими повноваженнями і при цьому несуть відповідальність за результати господарської і науково - виробничої діяльності, за додержання державних інтересів. Головне їх призначення – всебічне задоволення потреб народного господарства і громадян у перевезеннях із високим рівнем якості при мінімальних затратах.
ВАТ і ЗАТ АТП мають повноваження з продажу, здавання в оренду, обміну, надання у тимчасове користування іншим підприємствам транспортних засобів і устаткування, списуванні їх з балансу, а також з інших видів діяльності.
1.2 Об’єкти виконання робіт :
Автомобіль БелАЗ – 75214. Призначений для перевезення гірської маси і сипучих вантажів. Кузов – ковшового типу з заднім розвантаженням. Кабіна двохмісна. Випускається з 1991року.
Таблиця1.1 – Технічна характеристика БелАЗ – 75214
ПОКАЗНИКИ | ДАНІ
Вантажопідємність, кг | 180 000
Повна маса, кг | 337 000
Двигун | Мод. 124Н1А – 26/26, дизель
Контрольна витрата палива при 20 км/год, л/100км | 550
Максимальна швидкість автомобіля, км/год | 40
Об’єм кузова, м3 | 85
Радіус поворота, м:
- По зовнішньому колесу | 16
- Габаритний | 18
Продовження таблиці 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Проект виробничо – технічної бази автотранспортного підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок