Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Товарознавча характеристика чорного байхового чаю

Товарознавча характеристика чорного байхового чаю

Назва:
Товарознавча характеристика чорного байхового чаю
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,72 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Товарознавча характеристика чорного байхового чаю


Зміст


Вступ
Товарознавство – це наукова дисципліна, предметом якої є споживна цінність товарів.
Продовольчі товари забезпечують постійну фізіологічну потребу людини в харчових речовинахдля нормальної життєдіяльності, тому вони мають харчову (поживну) цінність.
Якість продукції відіграє вирішальну роль на конкурентному ринку продовольчих товарів. Вивчення факторів, що впливають на конкурентноспроможність, якість продовольчих товарів і їй безпеку та нормативних документів, що регламентують і засвідчують якість, єх неодмінною умовою для успішного забезпечення торговельної діяльності.
Втрати товарів у сфері товарообігу зумовлені їх властивостями, здатністю до зберігання і залежать від дотримання умов зберігання. Зменшити втрати товарів і збільшити прибутковість торгівлі можна тількигрунтовно вивчвши властивості товарів, природу, джерела їх втрат, здатність до короткотермінового або тривалого зберігання.
Спеціалістиоргівлі повинні вивчати , прогнозувати і формувати попит населення на продовольчі товари, проводитимаркетингові дослідження в пошуках якісних, конкурентноспроможних товарів, здійснювати їх розподіл з урахуванням попиту, умов транспортування, зберігання і продажу через роздрібну торговельну мережу. Без знань властивостей продовольчих товарів неможливо забезпечити процес товаропросування і збуту, оцінити прибутковість цієї діяльності.
Товарознавство – це наука про характеристики товару, що визначають їхню споживчу вартість і фактори забезпечення цих характеристик. Предметом товарознавства є споживні вартості товарів.
Задачі товарознавства:
1. Керування асортиментом товарів.
2. Оцінка якості товарів (у тому числі нових вітчизняних і імпортних).
3. Установлення принципів і методів товарознавства його наукові основи, що обумовлює.
4. Систематизація товарів шляхом раціонального застосування методів класифікації і кодування.
Ціль товарознавства полягає у вивченні основних характеристик складових товару та його споживної вартості, а також їхня зміна на всіх етапах товароруху.
Предметом даної курсової роботи є дослідження товарознавчої характеристики чорного байхового чаю. Метою роботи є аналіз основних складових чорного байхового чаю та їх зміна на етапах товароруху.
Як відомо, чай – один з найбільш поширених тонізуючих напоїв на земній кулі. Він має приємні смакові властивості, втамовує спрагу, сприятливо впливає на діяльність багатьох органів, нормалізує оббіг речовин.
Чай виготовляють з молодих верхівкових пагонів (флешей) вічнозеленої чайної рослини. Основними виробниками є Індія, Китай, Шрі Ланка, Японія, Індонезія, Грузія.
В даній курсовій роботі досліджено такі питання як: історія походження чаю, хімічних склад та корисність чаю, характеристика сировини, яка використовується для виробництва чаю, виробництво чорного байхового чаю, пакування, маркування та зберігання чаю, а також вивчено товарознавчу характеристику чогного байхового чаю на прикладі продукції підприємства “Мономах”.


1. Походження та історія чаю
Чай, готовий до заварювання, - це оброблене листя вічнозеленої рослини Camellia sinensis, яка росте у субтропічному і тропічному кліматах. Батьківщиною чаю є тропічна Азія, де його кущі існують у дикому вигляді. Китайці були першими, хто виявив чудодійний ефект чаю і почали його культивувати. Існує легенда, що казкові властивості чаю відкрив ще у 2737 р. до н.е. китайський імператор Шень Нун, коли в його чашу з гарячою водою впав зелений лист чайного дерева, біля якого він відпочивав. Географічним місцем походження чаю є Південно-Східна Азія, звідки й поширились по всьому світу його вживання, а потім культивація. Зараз чайні плантації є на островах Індонезії, в Африці, Індокитаї, Південній Америці, на Близькому Сході [1, с. 12].
Розповсюдження чаю у світі було занадто повільним. Перші три тисячоріччя історії чаю пов'язані тільки з "закритою" Піднебесною імперією. Китайці вживали лише зелений чай, чорний, більше орієнтований на західний смак, з'явився значно пізніше.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Товарознавча характеристика чорного байхового чаю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок