Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Виготовлення жіночого костюму

Виготовлення жіночого костюму

Назва:
Виготовлення жіночого костюму
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,19 KB
Завантажень:
515
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Вибір та обґрунтування моделі
Слово “мода ” у перекладі з французької означає – міра, образ, роль у розвитку і формуванні різних видів одягу. Вважають, що мода зародилася у ХІІ-ХІІІ ст., коли вперше почали носити капелюшки метрової висоти, довгі шлейфи і взуття із загнутою передньою частиною. Центром моди був і залишається Париж.
Не випадково відомий французький кутюр’є П’єр Карден підкреслив, що “мода – спосіб відображення якостей окремої особистості в соціальному і моральному аспектах”
Сучасна мода, як і людське життя різноманітна. Знайти свій неповторний стиль, форму непросто як, і розробляти сучасні моделі одягу.
Якість сучасного одягу значною мірою залежить від організації прикладної діяльності спеціалістів швейного профілю.
Моделювання одягу це один із видів декоративно-прикладного мистецтва. Воно потребує від художників-модельєрів спеціальних знань, розвиненої фантазії, естетичного стану.
Специфіка моделювання одягу пов’язана із статурною людиною, а отже, з формуванням її зовнішнього вигляду. За допомогою одягу можна досягти здорового збільшення або зменшення зросту та об’ємів статури добираючи відповідні кольори – змінити колір обличчя, волосся, очей тощо.
Розвиток одягу його історичні зміни пов’язані, з одного боку, з модою, а з іншого зі стилем, що виникає на основі соціально-економічного розвитку суспільства, виявляє його культуру, побут, ставлення до навколишнього середовища світу.
Основне призначення повсякденного одягу забезпечення людині нормальних умов для трудової діяльності та відпочинку, а саме тому він має бути оптимально зручним, простим, практичним і разом з тим елегантним.
Крім того відповідати зовнішності людини, її віку та характеру. Різновидами повсякденного одягу є: сукня, сарафан, костюм, сукня-костюм, блузка, блузон, жакет, штани, спідниця, спідниця-штани.
Серед повсякденного одягу важливе місце посідає костюм з моделей класичного стилю, найбільшою популярністю користується простий строгий костюм. Однак на нього як і на більшість класичних моделей впливає жіночність, що характерно для сучасного напрямку.
Мода у костюмі – це образ прийнятий більшістю людей, який у певний час набуває широкої популярності. Прийоми крою, декоративний добір тканини завжди пов’язані з відповідними періодами розвитку людства і одночасно збігаються з сучасними естетичними критеріями і технологічними властивостями.
Але мода – баришня легковажна, те, що сьогодні не можна, завтра може стати нормою. Так і пішло і поїхало па нових рейках в світле майбутнє третього тисячоліття. Те, що недавно було вульгарне, сьогодні – дуже навіть і нічого! Наприклад, джинси і шпильки. Це самий різкий приклад популярного сучасного винігрету з класичного і спортивного стилів.
До речі в оприділених колах останнім криком виявляється набір тих же кросівок з вечірнім платтям, або з легкою шифоновою спідницею в горошок, та іще і колготки в сіточку.
Якщо ваші колеги прийдуть на роботу у порваних, і зім’ятих костюмах – не дивіться косо, це так модно. Наприклад, межі костюма, штани і спідниці, які сьогодні дуже особливі, тепер просувати зовсім не обов’язково, а навіть заборонено, тому, що страх, як старомодно.
Весняний одяг одягались Єгипетські фараони і російські царі. І не тільки тому, що ця тканина приємна на дотик, а й іще гігроскопічна. Крім того, натуральний льон заряджений енергетикою, яка наділяє людину спокоєм, зібраністю. Але сама дивна особистість цієї тканини в тому, що вона „дихає” в спеку, охолоджує, а в холод зігріває.
Модельєри придумали зробити біжутерію елементами одягу. Навіть напрям новий з’явився – біжу-стиль: це коли все, що раніше одягалось у вуха, на шию, і на руки пришивається на одяг: цепочка, буси, перстні, і навіть браслети. Тим більше, що в моду з тріумфом повернувся метал, який приклепується всі і вся і в великій кількості.
До речі все це можна перенести з успіхом і на сумки. Нехай формою вони будуть відрізнятися: вузькі і довгі, або навпаки, широкі і об’ємні – наклейки, бусинки і камінчики не завадять ні тим ні іншим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Виготовлення жіночого костюму

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок