Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000

Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000

Назва:
Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,57 KB
Завантажень:
153
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
З дисципліни:
„Організація та управління виробництвом”
На тему:
Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000


Зміст
Вступ 3
Технічна частина. 4
Пояснювальна записка. 4
Проектування топографічного знімання. 6
Основні вимоги до топографічного знімання. 6
Розробка технологічної послідовності виконання робіт. 7
Основні вимоги до зйомки забудованої території і підземних комунікацій. 9
Розрахунок основних даних для аерофотознімання. 11
Підрахунок обсягів робіт. Складання кошторису. 15
Підрахунок обсягів робіт. 15
Складання кошторису на комплекс топографо-геодезичних робіт
Планування та організація робіт. 21
Складання календарного графіка. 21
Організація робіт. 22
Технологічна схема виконання робіт по створенню планово-висотної основи для інвентаризації робіт на об’єкті. 23
Опис процесів робіт. 24
Заключний період. 27
Бібліографічна довідка 29
Список використаних джерел 30


Вступ
Актуальним питанням в даному курсовому проекті є планування і організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на території міста Болехів Івано-Франківської області. Об’єкт робіт розміщений в м. Болехів Івано-Франківської області. Роботи виконуються на основі технічного завдання виданого Болехівським міським відділом земельних ресурсів і погоджено Болехівською міською радою. Площа яка підлягає зніманню складає 4200 га.
Виходячи із цілей топографічного знімання, умов технічного завдання та вихідних даних курсовий проект розроблено в наступному порядку:
Пояснююча записка: в даній частині приведено короткий опис вихідних даних отриманих із курсового проекту з дисципліни “Геодезія”. Розробка технологічної схеми виконання робіт. В даному розділі приведено основні вимоги до топографічного знімання, а також розрахунково-технологічну схему виконання робіт з урахуванням ситуації і рельєфу території, що підлягає зніманню, масштабу і площі об’єкту знімання, а також розроблено технологічну схему виконання робіт з урахуванням ситуації і рельєфу території, що підлягає зніманню, масштабу і площі об'єкту знімання, а також наявного фотограмметричного обладнання. Враховуючи вище наведені вимоги мною вибрано стереотопографічний метод знімання. В розділі виконано розрахунок основних даних для аерофотознімання та запроектовано планово-висотну прив’язку знімків.
Підрахунок об’ємів робіт: складання кошторису на комплекс топографо-геодезичних робіт. Розрахунок трудових і грошових затрат виконано по нормативним розцінкам згідно правил і вказівок, які встановлені в діючих нормативних документах. Розрахунки і нормативи трудових затрат розраховані для виконання робіт на Болехівському об’єкті за допомогою поправочних коефіцієнтів проведені до умов робіт і оплати праці, які діють на час складання проекту.
3. Підрахунок обсягів робіт. Складання кошторису: Розрахунок трудових і грошових затрат виконано по нормативних розцінках згідно правил і вказівок, які встановлені в діючих нормативних документах. Розрахунки і нормативи трудових затрат розраховані для виконання робіт на Болехівському об’єкті за допомогою поправочних коефіцієнтів, приведених до умов робіт і оплати праці


4. Планування і організація робіт: В даному розділі приводиться термін виконання робіт відповідного календарного плану, а також розроблення питань з організації проведених польових і камеральних робіт.
Мета даного курсового проекту полягає в тому, щоб закріпити знання і підвищити рівень кваліфікації студентів із предмету “Організації і управління виробництвом”, що в подальшій нашій практичній діяльності матиме позитивний вплив на результати виконуваних нами робіт. Також даний курсовий проект можна використовувати, як елементарний (наглядний) приклад того, що потрібно виконувати, і як, при плануванні і організації виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на необхідних нам територіях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок