Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технологія виробництва -> Влаштування маяків під високоякісну штукатурку. Ремонт неводних фарбувань

Влаштування маяків під високоякісну штукатурку. Ремонт неводних фарбувань

Назва:
Влаштування маяків під високоякісну штукатурку. Ремонт неводних фарбувань
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,16 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Влаштування маяків під високоякісну штукатурку. Ремонт неводних фарбувань
курсова робота з технологій


ЗМІСТ


Вступ
Штукатурка – обробний шар на поверхнях різних конструкцій будівель і споруд (стін, перегородок, перекриттів, колон), що вирівнює ці поверхні або надає їм певну форму і фактуру, а у ряді випадків спеціальні властивості. Всі види штукатурки поділяються на монолітну і суху. Монолітна штукатурка створюється нанесенням на оброблювану поверхню штукатурного розчину, суха – облицюванням оброблюваної поверхні листами індустріального виготовлення.
Індустріалізація і механізація обробних робіт дає можливість скоротити трудові витрати і підвищити продуктивність праці, наприклад, для приготування розчинів застосовують змішувачі розчину, на поверхню штукатурний розчин наносять розчинонасосами, агрегатами, штукатурними змішувачами, для затирання застосовують штукатурно-затірочні машини.
Малярні роботи – нанесення фарб, фарбувань на поверхні конструкцій будівель і споруд з метою збільшення терміну їх служби, поліпшення санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях і надання їм красивого зовнішнього вигляду. До малярних відносяться і шпалерні роботи, які також виконують малярі.
Малярні роботи характеризуються багатоопераційністю і звичайно включають очищення поверхні, нанесення ґрунтовки, підмазування нерівних місць, шліфування, шпатлювання, власне фарбування і остаточну обробку поверхні.
Набувають поширення прогресивні способи малярних робіт: нанесення фарби в електростатичному полі і під високим тиском за допомогою гідродинамічних установок УБРХ-1М, 2600Н і 7000Н, обробка поверхонь малярними складами під фактуру "шагрень", коли не вимагається ретельного вирівнювання основи, застосування наповнених малярних складів типу "дефас", матових кольорів, а також багатоколірних складів мультиколор.
Розділ 1. Влаштування маяків під високоякісну штукатурку
1.1. Матеріали для виконання роботи
Найбільш зручні інвентарні металеві або дерев'яні маяки, іноді їх виконують з розчину, яким обштукатурюють поверхню, або з тіста гіпсової терпкої речовини.
Вапняні розчини служать для обштукатурювання стін і стель, за винятком карнизів, цоколів, парапетів. У зволожених приміщеннях ці розчини не використовують. Вапняні розчини тверднуть швидше глиняних, проте для обштукатурювання ними також потрібен великий фронт робіт, особливо коли ними обштукатурюють дерев'яні та інші поверхні, що слабо всмоктують з розчину воду. На цегляних поверхнях за рахунок швидкого поглинання з розчину вологи твердіння походить швидше і фронт робіт відповідно зменшується. Твердіння вапняних розчинів легко визначити по тому, наскільки вони побіліли.
Вапняні розчини мають невелику міцність – до 0,4 МПа. Схоплюються вони повільно, тому їх можна готувати великими порціями і зберігати декілька діб. Проте від тривалого зберігання вони втрачають пластичність і в них доводиться додавати в'яжучу речовину.
Вапняно-гіпсові розчини призначаються для обштукатурювання дерев'яних поверхонь незволожуваних приміщень. З цього розчину добре витягуються карнизи. Вапняно-гіпсові розчини швидко схоплюються, тому при роботі з ними не вимагається великого фронту робіт. Раніше ці розчини широко застосовували для обштукатурювання фасадів.
Вапняно-гіпсові розчини готують невеликими порціями (не більше 5 л), щоб їх можна було використати протягом декількох хвилин. Розчин, що схоплюється, перемішувати не можна, оскільки при цьому він втрачає здатність до твердіння і не набуває міцності.
Для приготування порції розчину в ящик наливають воду, насипають туди тонким шаром гіпсове в'яжуче і все швидко перемішують до утворення гіпсового сметаноподібного тіста. Потім туди додають вапняний розчин, ще раз швидко перемішують і використовують.
Цементно-вапняні розчини (змішані) застосовують для обштукатурювання зовнішніх стін, зволожуваних частин будівель, а також поверхонь з підвищеною вологістю повітря в процесі експлуатації, цоколів і т.д. Ці розчини повільно схоплюються.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Влаштування маяків під високоякісну штукатурку. Ремонт неводних фарбувань

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок