Головна Головна -> Курси іноземних мов -> Бізнес англійська за 20 хвилин

Бізнес англійська за 20 хвилин


Контактний телефон/факс: (066) 551-7121

Сайт: www.dailyenglish.com.ua

Мови, що вивчаються :
– курси бізнес-англійської мови.

Коротко про курси:
Уроки проводяться онлайн, виз можете обрати час занять, який влаштовує саме вас, спілкуватися на форумах. Форуми дають можливість розвивати навички спілкування англійською, спілкуючись з людьми, які володіють англійською на різних рівнях. Ви маєте змогу брати участь у загальних та VIP форумі. У групах на VIP форумі беруть участь до 20 осіб. У загальному форумі можуть спілкуватися всі бажаючі.
Після проходження одного рівня навчання видається сертифікат.

Форми навчання :
Ми пропонуємо інтерактивне, дистанційне навчання. Клієнт купує уроки на нашому сайті і проходить їх самостійно. Проте, він може постійно звертатися за додатковими поясненнями до вчителя через форум, чат або електронну пошту. Учитель також перевіряє тести в кінці кожного модуля навчання і організовує роботу англомовних форумів. Місія наших англомовних форумів – створити можливість і формат природного та комфортного спілкування англійською для активної практики мови.

Період навчання :
Курс складається з трьох рівнів навчання: початкового, середнього та просунутого. Кожен рівень включає близько 360 щоденних уроків по 20 хвилин кожен. Ви можете значно прискорити навчання, займаючись на 20-40 хвилин в день більше.

Оплата навчання:
Вартість одного уроку – 1,50 у.о. Місячний абонемент для участі в англомовному VIP форумі – 35 у.о.

 


Дивіться також інші курси у вашому місті:
Курси англійської мови у Києві

Також дивіться інши курси цікавих вам мов:
.


Дивіться також схожі курси: