Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Архітектура -> Ландшафтна архітектура

Загрузка...

Ландшафтна архітектура

Назва:
Ландшафтна архітектура
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,73 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
Ландшафтна архітектура


Зміст
Вступ....................................................................................................................3
Розділ І
Альтанка. Види та функціональні особливості...............................................4
Розділ ІІ
Альтанка власноруч...........................................................................................6
Висновки...........................................................................................................10
Список використаної літератури....................................................................11
Додатки..............................................................................................................12
Вступ
Малі архітектурні форми (МАФ) як визначення відносять до термінології ландшафтного дизайну, а по суті це невеликі споруди, функціональні та естетичні, що гармонійно вписуються в інтер'єр саду (парку, заміської ділянки). Кількість типів, а тим більше видів МАФ, просто величезна, оскільки під визначення «малі архітектурні форми» потрапляють всі створені руками людини об'єкти зі штучних і природних матеріалів, як у роздільності, так і в їх поєднанні, що вносять акцентовані зміни в ландшафтний дизайн ділянки (саду, парку).
Малі архітектурні форми це і досить звичні нашим співвітчизникам альтанки різних планів, форм, конструкцій, призначення, садові лавки, паркани, огорожі, і більш нові для наших заміських ділянок садові скульптури, вазони та їх композиції, фонтани, містки, боскети (огородження з формованим обрізанням дерев і чагарників), дитячі майданчики, освітлювальні декоративні елементи тощо.
Найбільш поширений тип МАФ - альтанки, які можуть бути відкритими та закритими (частково закритими), літніми та зимовими, стаціонарними і такими, що легко демонтуються, круглими (ротонди) і багатокутними в плані, простими та обладнаними грилем, піччю, мангалом, навіть функціонують, як сауна . Іноді альтанки виробляються готовими під просту збірку на ділянці або виконуються під індивідуальне замовлення з матеріалів і за проектом, погодженим із замовником. Основні вимоги до таких малих архітектурних форм - експлуатаційна довговічність, зручність і відповідність дизайну ділянки в цілому або окремими елементами, при бажанні використовувати ефект контрастного акцентування.
Розділ І
Альтанка. Види та функціональні особливості
Якщо Ви вже щасливий власник приватного будинку, то мабуть, не будете зраджувати добру традицію мати поруч з домом красиву альтанку, яка, крім того, що милує око, виконує ще й ужиткову функцію.
Історія виникнення альтанок починається із сивої давнини. Наші південні предки шукали способи схову від палючого сонця, але при цьому, прагнули перебувати на свіжому повітрі. Тому споруджували так звані перголи, тобто навіси (у перекладі з італійської), в тіні, часто біля струмків. Мандруючи на північ, пергола отримала стійкіший до нашого клімату дах і трансформувалась у сучасну альтанку.
Якщо є потреба побути на самоті, але в єднанні з природою – альтанка найзручніший спосіб. Або навпаки, шумна компанія, застілля – і тут альтанка найкращий варіант. Також всередині можна облаштувати мангал чи спеціальну піч-барбекю.
Альтанка вже впродовж багатьох сторіч є найбільш поширеним садовим елементом і в наші дні її лідерство серед малих архітектурних форм успішно продовжується. Дерев'яні альтанки споруджуються в тій частині саду, звідки відкривається найкращий вигляд на навколишню місцевість і найживописніші куточки саду. При чималих розмірах в дачні альтанки можна поставити стіл і використовувати їх як літню кухню. Перш ніж починати будівництво, краще всього звернутися до професіоналів, які допоможуть зробити правильний вибір та визначити співвідношення всіх складових заміського володіння, тому що архітектурні будівлі даного типу повинні бути пропорційні в розмірах щодо самого будинку і земельної ділянки, а також гармонійно вписуватись в загальну композицію.
Види альтанок за призначенням та стилем:
- крита та відкрита альтанка;
- альтанка у формі пристройки;
- альтанка у східному стилі;
- альтанка для барбекю;
- альтанка для оркестру.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Ландшафтна архітектура

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок