Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Процедури виявлення обману і помилок.

Процедури виявлення обману і помилок.

Назва:
Процедури виявлення обману і помилок.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,87 KB
Завантажень:
326
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Тема: Процедури виявлення обману і помилок.
План
1. Визначення і оцінка порушень.
2. Розрахункові помилки і обман.
1^ В процесі проведення аудиту достовірності фінансової інформації включаючи правильність ведення бухгалтерського обліку і складання форм звітності.
основними причинами допущених порушень є свідомі і несвідомі дії посадових осіб, які займаються підготовкою вихідних даних про результати діяльності підприємства і обробляють цю інформацію, свідомі дії ведуть до обману як держави так і власників підприємства. Несвідомі дії можуть бути викликані недоброякісним відношенням до виконанням службових обов'язків при підготовці інформації, що веде до виникнення помилок.
Обман - цей навмисний неправильний показ фінансової інформації однією і кількома посадовими особами зі складу керівництва та службовців підприємства.
Помилка - ненавмисні порушення у відображені фінансової інформації.
Причинами таких помилок можуть бути: арифметичні чи граматичні помилки в записі облікових даних;
випадковий пропуск чи неправильне уявлення про окремі факти; неправильні покази вимірювальних приладів; відхилення від правил здійснення контролю за діями посадових осіб при проведені первинного обліку, складані звітності та ін.
Мета цього нормативу -
визначити відповідальність аудитора за викриття перекручень, що є результатом обману або помилки, при проведені аудиту фінансової інформації, а також подати керівництву відомості про процедури, які аудитор повинен виконати для розкриття обману або помилок.
Тому по виявлених аудитором порушеннях необхідно:*
відобразити суть обману чи помилки з посиланням на порушення конкретного закону, поста нови КМУ, відомчих інструкцій або наказів та інших нормативних документів;*
показати якими документами, довідками, розрахунками, записати в облікових регістрах чи п оказниками звітності підтверджені дані порушення;*
виявити хто допустив помилку чи обман (вказати прізвище, ім'я та по-батькові і займану посаду);*
з даних посадових осіб одержати пояснення по обгрунтуванню виявлених порушень;*
вказати з чієї вказівки або дозволу здійснено порушення чи злочин ( вказати прізвище, ім'я та по-батькові і займану посаду) і як було дано це розпорядження;*
коли і де допущено порушення (дата, період асу, назва структурного підрозділу);*
як здійснено помилку чи обман і чим вони викликані (мета, причини, умови).*
розмір заподіяного матеріального збитку та інші наслідки. 2; Багато фактів порушень викликають на практиці в результаті неправильних арифметичних дій при здійснені різних вирахувань. Ці факти обману і помилок приводять до перекручувань даних про рівень витрат на виробництво і фінансових результатів, а також до їх перекручення звітності. Тому аудитори повинні приділити увагу перевірці правильності підсумкових даних в первинних документах і звітах, регістрах аналітичного і синтетичного обліку, складених підприємством кошторисах і формах звітності, роздроблювальних таблицях, звітних калькуляціях і відомостях по різних видах розрахунків і т.д. на всіх ділянках діяльності.
Також аудиторська практика свідчить що розрахункові помилки і обман обов'язково перекручують нагромаджену на рахунках бухгалтерського обліку інформацію. Тому при проведені аудиту необхідно звернути увагу і на перевірку достовірності і правильності відображення на рахунках бухгалтерського обліку здійснені господарські операції і процеси в перевіряючий період. Розкриваючи факти обману і помилок аудитор розкриває

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Процедури виявлення обману і помилок.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок