Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Планування аудиторської перевірки

Планування аудиторської перевірки

Назва:
Планування аудиторської перевірки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,79 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Планування аудиторської перевірки
1.1 Знайомство з бізнесом клієнта:
Загальні економічні фактори і умови в галузі, що впливають на бізнес СУ-612.
Будівельний комплекс складається з таких основних блоків: виробництво будівельних матеріалів; власне будівництво; будівельне машинобудування; проектно-конструкторські та дослідні роботи в галузі будівництва. Частка будівельного комплексу в народному господарстві досить значна. В Україні питома вага в ВВП тільки будівництва становить 8%. Комплекс охоплює майже 10% усіх зайнятих в народному господарстві, з них 6%- в будівництві.
Будівництво- дуже чутливий показник стану економіки країни. Так, фаза підйому в економіці найперше відчувається саме у будівництві, бо швидко збільшуються капіталовкладення в основні фонди. Водночас будівництво може стати важливим регулятором розвитку економіки.
Будівельний комплекс тісно пов”язаний з іншими галузями народного господарства. Насамперед, за його участю створюється значна частина основних фондів. З іншого боку, комплекс є споживачем продукції багатьох галузей. Так, будівництво використовує 10% продукції машинобудування, 20% прокату чорних металів, 40% лісоматеріалів. Воно споживає також вироби хімічної промисловості. Для продукування будівельних матеріалів потрібна велика кількість палива, а іноді й води. Будівельні матеріали, конструкції є важливою складовою вантажообігу транспорту. Транспортні витрати в собівартості будівництва складають близько 25%.
Будівництво- головна ланка комплексу, воно створює основні фонди народного господарства. Будівництво має специфічні особливості, що відрізняють його від інших галузей народного господарства: його продукція нерухома, великогабаритна; виробничий процес має переривчастий характер, відбувається протягом довгого часу, на відкритому повітрі. Природно, що будівництво орієнтується тільки на споживача. Це обумовлює територіальну мобільність робочої сили в будівництві. Часто буває так, що будівельні бригади переміщуються не тільки в межах одного міста, а від”їздять до інших міст і регіонів.
Велике будівництво може стати важливим місто утворюючим фактором.
Залежно від призначення будівництво розподіляється на промислове, гідротехнічне, енергетичне, транспортне, сільське, житлове. СУ- 612 відноситься до гідротехнічного. Капітальні вкладення в економіці України дорівнюють 12,1 млн.грн.., вартість будівельних та монтажних робіт- 6,9 млн.грн..
Важливі характеристики суб”єкта, його бізнесу, результати
фінансово-господарської діяльності.
Дочірнє підприємство “Івано-Франківське спеціалізоване управління №612” закритого акціонерного товариства-фірми “Укргідроспецбуд”- підприємство з більш ніж п”ятдесятирічним досвідом роботи над найскладнішими об”єктами національного значення від запруд і систем водопостачання до ліквідації наслідків Чорнобильської аварії.
Мета та предмет діяльності Управління:
Виконання будівельних, спеціальних будівельних, будівельно-монтажних та ремонтних робіт, дорожніх та мостобудівних робіт
Контроль якості виконуваних робіт
Будівництво гідротехнічних споруд
Земляні роботи
Розчищення грунту
Створення полотна автострад
Будівництво залізниць
Маркування і фарбування шосе
Будівництво опускних колодязів
Будівництво об”єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами.
“Укргідроспецбуд” сьогодні- одна з небагатьох будівельних фірм в Україні, що працює за генеральним підрядом, тобто виконує комплексні будівельні роботи “під ключ”.
У портфелі “Укргідроспецбуд” – низка унікальних технологій. Серед них- кесонний метод зведення опор мостів.
Майно Управління складають основні фонди, обігові кошти, а також інші цінності, вартість яких відображена на самостійному балансі.
Статутний фонд Управління, створений внеском засновника, становить 141000 гривень.
Прибуток Управління є сумою доходів від реалізації продукції та позареалізаційних операцій, зменшених на суму поточних витрат на виконання робіт і використовується для оплати передбачених законодавством платежів до бюджету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Планування аудиторської перевірки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок