Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Звіт про прибутки та збитки у бухгалтерському обліку зарубіжних країн

Звіт про прибутки та збитки у бухгалтерському обліку зарубіжних країн

Назва:
Звіт про прибутки та збитки у бухгалтерському обліку зарубіжних країн
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,94 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Звіт про прибутки та збитки у бухгалтерському обліку зарубіжних країн
курсова робота з бухгалтерського обліку


ЗМІСТ


Вступ
Фінансова звітність – це така бухгалтерська звітність, яка містить інформацію про фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства за звітний період.
Фінансова звітність призначена для загального користування зовнішніми користувачами. Закон встановлює перелік організацій, які зобов'язані оприлюднювати фінансову звітність шляхом її публікації. Однак, крім відкритої для зовнішніх користувачів, існує ще й закрита звітність. Вона задовольняє інтереси власника, її призначення – забезпечити ефективне управління внутрішніми підрозділами, прийняття оперативних рішень на рівні цехів, дільниць, бригад тощо. Це досягається шляхом створення системи додаткового внутрішньогосподарського або управлінського обліку. Тому в Законі визначені суб'єкти, які зобов'язані надавати фінансову звітність вузькому колу осіб: органам, в сферу управління яких вони входять, власникам (засновникам) та трудовим колективам на їх вимогу, або органам, що уповноважені трудовим колективом, тобто раді трудового колективу, профспілковому комітету тощо. Органам виконавчої влади та іншим користувачам фінансова звітність подається відповідно до чинного законодавства.
Зміст фінансової звітності забезпечує задоволення потреб користувачів в інформації, що необхідна для:
прийняття рішень щодо придбання, продажу та володіння цінними паперами;
прийняття рішень щодо участі в капіталі підприємства;
оцінки якості управління;
оцінки здатності підприємства своєчасно виконувати свої зобов'язання;
оцінки забезпеченості зобов'язань підприємства;
визначення суми дивідендів, що підлягають розподілу;
регулювання діяльності підприємства;
прийняття інших рішень.
Найважливішою формою вираження ділової активності підприємства є величина поточного результату за певний період, а саме прибутку від господарської, інвестиційної і фінансової діяльності. У всьому діловому світі відомості про формування і використання прибутку розглядаються як найбільш значуща частина фінансової звітності підприємства. В більшості країн законодавче закріплено декілька форм звіту про прибутки та збитки, серед яких господарюючі суб'єкти мають право обирати таку, яка найточніше представляє елементи результатів діяльності.
Тому важливу роль у фінансовій звітності підприємства відіграє Звіт про прибутки та збитки, або, як його ще називають у різних країнах – Звіт про фінансові результати, що й зумовлює актуальність дослідження особливостей його побудови в різних країнах.
Об'єктом дослідження курсової роботи є система бухгалтерського обліку в зарубіжних країнах.
Предмет дослідження – особливості Звіту про прибутки та збитки у бухгалтерському обліку зарубіжних країн.
Метою курсової роботи є дослідження особливостей Звіту про прибутки та збитки у бухгалтерському обліку зарубіжних країн.
Мета роботи зумовлює виконання таких завдань:
дослідити поняття, призначення та елементи звіту про прибутки та збитки в бухгалтерському обліку зарубіжних країн;
охарактеризувати структура та зміст звіту про прибутки та збитки в бухгалтерському обліку зарубіжних країн.


Розділ 1. Поняття, призначення та елементи звіту про прибутки та збитки в бухгалтерському обліку зарубіжних країн
Звіт про прибутки та збитки, або як його ще називають в деяких країнах, – звіт про фінансові результати, акумулює інформацію про доходи та витрати компанії за звітний період. Також, як і в балансі, в адресній частині цього звіту міститься інформація про назву компанії, назву самого звіту, період, за який він складений тощо.
Загальні підходи щодо побудови звіту про прибутки та збитки в різних країнах наведено в таблиці 1.1.
Таблиця 1.
Звіт про прибутки та збитки [4, 475]
Країна | Звіт про прибутки та збитки
Італія | Будується за вертикальною формою. В основу класифікації статей покладено принцип економічного змісту, а не напрямку витрачання коштів
Молдова | Звіт складається за вертикальною формою та передбачає групування доходів та витрат від операційної, інвестиційної та фінансової діяльності, а також з виділенням надзвичайного результату.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Звіт про прибутки та збитки у бухгалтерському обліку зарубіжних країн

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок