Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Узагальнення результатів внутрішнього аудиту.

Узагальнення результатів внутрішнього аудиту.

Назва:
Узагальнення результатів внутрішнього аудиту.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,11 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
Узагальнення результатів внутрішнього аудиту.


План:
1. Поняття аудиторського звіту й аудиторського висновку.
2. Основні елементи аудиторського висновку.
3. Види аудиторських висновків та їх зміст.


1
Результати аудиторської перевірки відображаються в аудиторському звіті. Аудиторський звіт містить відомості про стан обліку, достатність і достовірність фінансової звітності. У зв’язку з тим, що зміст аудиторського звіту залежить від конкретних обставин та наслідків перевірки, він складається за довільною формою. Аудиторський звіт складається для керівництва підприємства з метою ефективного управління цим підприємством і не може бути розголошеним без згоди керівництва.
Аудиторський звіт включає загальну (вступну), аналітичну і підсумкову частини.
У вступній частині вказують місце і дату складання звіту, прізвище, ім’я та по батькові внутрішніх аудиторів, які проводили перевірку, номер і дату видачі Сертифікату і Свідоцтва про включення до Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності, період, за який здійснюється перевірка, склад облікової та звітної документації, посилання на Закон та положення (стандарти) бухгалтерського обліку, Національні нормативи аудиту, якими керувався аудитор.
В аналітичній частині аудиторського звіту наводять результати перевірки бухгалтерського обліку і фінансової звітності, спосіб перевірки (суцільний, вибірковий), факти порушень законодавчих та інших нормативно-правових актів, порушення встановлених правил ведення бухгалтерського фінансового обліку і складання фінансової звітності.
Третя, підсумкова частина аудиторського звіту включає висновок за результатами аудиторської перевірки. Аудиторський висновок – це офіційний документ, засвідчений підписом та печаткою аудитора, що складається у встановленому порядку за наслідками проведення аудиту і містить у собі висновок стосовно достовірності фінансової звітності, повноти і відповідальності чинному законодавству та встановленим нормативам бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності.
2
Основні елементи аудиторського висновку, види висновків та їх форма наведені у нормативі № 26 “Аудиторський висновок”. Також цей норматив визначає основні принципи, за якими складається аудиторський висновок. Загалом аудиторський висновок складається у довільній формі, проте у його формуванні слід дотримуватись наступної структури:
• заголовок аудиторського висновку;
• вступ;
• масштаб перевірки;
• висновок аудитора про перевірену фінансову звітність;
• дата аудиторського висновку;
• підпис аудиторського висновку.
У Заголовку аудиторського висновку підкреслюється, що аудиторська перевірка проводилась внутрішнім аудитором, вказується прізвище, ім’я та по батькові аудитора, зазначають повну назву підприємства, яке перевіряється, і час перевірки.
У Вступі дається інформація про склад фінансової звітності та дату її підготовки. Також в цій частині обов’язково вказується, що відповідальність за правильну підготовку звітності покладається на керівника підприємства. Крім цього, зазначають відповідальність аудитора за аудиторський висновок.
Розділ Масштаб перевірки дає впевненість його користувачам у тому, що аудиторську перевірку здійснено відповідно до вимог Національних нормативів аудиту, що регулюють аудиторську практику. Внутрішній аудитор дає оцінку помилок у системах обліку та їх впливу на фінансову звітність. Даючи оцінку суттєвості помилок, аудитор керується положеннями Національного нормативу аудиту № 11 “Суттєвість та її взаємозв’язок з ризиком аудиторської перевірки”. Також в цій частині вказується спосіб перевірки інформації (вибірковий, суцільний, комбінований тощо), який використовував внутрішній аудитор.
У розділі Висновок аудитора про перевірену фінансову звітність дається висновок про правильність формування та змісту фінансової звітності.
У розділі Дата аудиторського висновку ставиться дата завершення аудиторської перевірки, тобто дата коли керівництво підписує акт приймання-передання виконаних аудиторських робіт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Узагальнення результатів внутрішнього аудиту.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок