Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Судово-бухгалтерська експертиза

Судово-бухгалтерська експертиза

Назва:
Судово-бухгалтерська експертиза
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,90 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
з судово-бухгалтерської експертизи


Взаємозв’язок судово-бухгалтерської експертизи з аудитом та ревізією.
Обґєкти судово-бухгалтерської експертизи.
Основний зміст і структура ЗУ “Про судову експертизу”.


В основі проведення судово-медичної експертизи, ревізії та аудиту мають місце такі спільні риси:
Використання даних і тих самих бухгалтерських документів (прибуткові та видаткові накладні, розрахунково-платіжні відомості, касова книга та ін. документи), які засвідчують проведені операції по яких мають місце порушення тобто, однакові джерела інформації.
Використання не бухгалтерських документів, тобто це можуть бути документи відділу кадрів, заключні договори та інші документи.
Використання методів документального контролю.
Крім того ревізії, як і експертизи властиві конкурентність у визначенні розміру збитків, втрат, нестач цінностей і обґрунтованість системою доказів (первинні документи, відомості інвентаризації, пояснювальні записки матеріально відповідальних осіб та інші).
Обґєкт судово-бухгалтерської експертизи – це взаємоповґязані економічні, організаційні, технологічні та інші сторони функціонування системи, що вичається, стан якої може бути оцінений кількісно і якісно.
Обґєктами дослідження судово-бухгалтерської експертизи є первинні та зведені документи облікової звітності і документи бухгалтерської звітності. Такими документами можуть бути: прибуткові касові ордери та видаткові касові ордери, касові книги, звіти матеріально-відповідальних осіб, картки складського обліку, матеріали інвентаризації, акти ревізії, табель, наряди, акти приймання виконаних робіт, трудові договори, розрахунково-платіжні відомості, виписки банку, платіжні доручення, договори, розрахунково платіжні трудові договори, договори про матеріальну відповідальності, накопичу вальні відомості, журнали-ордери, головні книги, Баланс та інші документи бухгалтерського обліку.
У процесі дослідження може використовуватися неофіційна документація, а також інформація, подана в актах документальних ревізій, в аудиторських висновках та інших видах спеціальних експертиз (товарознавчих, будівельно-технічних тощо) у матеріалах справи (показах звинувачених, свідків), що належить до предмету судово-бухгалтерської експертизи. Класифікацію обґєктів дослідження та інформаційних звґязків між документами подано нижче на схемі.
Схема інформаційних звґязків між документами і реєстрами бухгалтерського обліку.
Предмет судово-бухгалтерської експертизи конкретизується об'єктами, які деталізують параметри дослідження та визначають їхню характеристику. Виходячи з того, що експертиза досліджує господарські операції, які розслідуються правоохоронними органами а вони включають всі стадії відтворення, на стадії: виробництва суспільного продукту об'єктами експертизи є якість продукції, її вартість та процеси використання або реалізація.
Судово-бухгалтерська експертиза досліджує емпіричні ні, тобто реальні об'єкти, які поділяються на натуральні, або фізичні, що існують у природі об'єктивно, незалежно від нашої волі і свідомості, та штучні, в тому числі технічні, створені за волею людини в процесі її виробничої діяльності. Отже, об'єктами судово-бухгалтерської експертизи є предмети і знаряддя праці, а також сама праця, які від-ображені в системі бухгалтерського обліку і звітності і стосуються кримінальних, і цивільних справ, розслідува-них правоохоронними органами.
Залежно від ступеня складності розрізняють прості і складні об'єкти дослідження. Відмінність між ними ви-значається кількістю елементів, що входять до об'єкта, а також системою зв'язків між собою, тому вони нази-ваються системними.
Простими вважають об'єкти, до яких входить декіль-ка елементів з прямими зв'язками. Наприклад, виготов-лена продукція є простим об'єктом, який у процесі екс-пертного дослідження розчленовується на такі елементи, як вартість, якість, асортимент, естетична привабливість, конкурентоспроможність тощо.
До складних належать об'єкти з невизначеною струк-турою, які треба дослідити, а потім елементи, що конкретизують їх.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Судово-бухгалтерська експертиза

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок