Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Характеристика ЗАТ “СІТНЕТ”

Характеристика ЗАТ “СІТНЕТ”

Назва:
Характеристика ЗАТ “СІТНЕТ”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,46 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
1.Загальна характеристика ЗАТ “СІТНЕТ” та визначення основних напрямків діяльності.
Товариство "СІТНЕТ" було організовано в березні 1998 року. Його засновником є громадянин України Павлишин І.В. ЗАТ "СІТНЕТ" як провідний провайдер має юридичну адрес( м.Івано-Франківськ по вул.Набережній 453), банківські реквізити, контактні телефони. Як провайдер він має свій WEB-сайт, за яким усі зацікавлені особи можуть звернутись і отримати необхідну інформацію. По різним оцінкам, кількість компаній які пропонують послуги до глобальної мережі та інші Web- послуги з кожним роком збільшується. Проводячи аналіз діяльності ЗАТ "СІТНЕТ" можу визначити, що воно належить до провайдерів другого ступеня, тобто працює з кінцевими користувачами – юридичними та фізичними особами, в межах м.Івано-Франківська.
Організація є самостійним структурним підрозділом, здійснює свій комп'ютерній зв'язок, а також діяльність на принципах госпрозрахунку та самофінансування, має свій самостійний баланс, розрахунковий та валютний рахунки, але підпорядковується генеральному директору і не є державною організацією. Вузол Internet, перший та найбільш потужний в м.Івано-Франківську.Сьогодні завдяки компанії “СІТНЕТ” Internet стає загально доступним і набуває нової популярності, як ЗМІ - джерело довідкової та ділової інформації, спосіб введення бізнесу. З приходом нових технологій обмін діловою інформацією , вимоги до якості каналів доступу в Internet помітно зросли. Сьогодні неможливо уявити серйозну компанію без власної WEB-сторінки, а тим більше без електронної поштової адреси.
В своїй діяльності ЗАТ "СІТНЕТ" керується законами України, постановами ВРУ, указами КМУ, постановами, розпорядженнями і наказами міністерства зв'язку України, а також статусом ЗАТ "СІТНЕТ", його наказами, розпорядженнями та іншими нормативними актами і діючим положеннями Закону України "Про Інтернет".
Місія ЗАТ "СІТНЕТ" визначається його основними завданнями та його функціями, а саме :
1) доступ до мережі Інтернет;
2) розробка комплексних проектів;
3) підготовка пакету документів для організації каналів зв'язку ;
4) встановлення і підтримка на договірній основі комунікаційних та інформаційних програмно-апаратних комплексів на основі UNIX –систем ;
5) проектування обчислювальних мереж на основі міжнародних стандартів;
6) консультації та навчання по спеціальних програмах;
7) популяризація рішень на базі вільного програмного забезпечення;
8) встановлення та налагоджування комунікаційного обладнання;
9) розробка бізнес плану та розповсюдження з застосуванням Java, CORBA, Web-технологій.
10) організація та побудова систем забезпечення комп'ютерної безпеки.
Отже метою діяльності даної організації є впровадження нової техніки і передового досвіду, щодо розповсюдження послуг мережі Internet, складних робіт, операцій по розрахунках з споживачами та підприємствами.
2.Організація маркетингового менеджменту на фірмі.
2.1 Маркетингові дослідження.
А) Маркетингова інформація і методи її збирання.
Маркетингова інформація товариства складає своєрідну базу даних. Там розміщується вся інформація , яку змогло зібрати товариство про своїх постійних і потенційних споживачів, про основних конкурентів, загальна інформація про стан ринку на якому воно працює. Основним джерелом інформації про конкурентів є конференції, реклама і друковані видання ,які інформують про створення нових фірм, про нововведення уже існуючих і т.д. Джерелом інформації про споживачів є клієнти, спеціальні дослідження, а саме опитування. Воно проводиться через анкети ,які розміщенні на сайті товариства , а також розсилаються поштою.
Б) Дослідження навколишнього середовища
Керівнику будь-якої організації, незалежно від її розміру або ж місця на регіональному рівні, слід врахувати вплив зовнішнього середовища, оскільки організація як відкрита система залежить від зовнішнього світу у відношенні поставок ресурсів, енергії, кадрів, споживачів, конкурентів. Оскільки від керівника залежить виживання організації, він повинен вміти виявити значущі фактори в оточенні, що вплинуть на його організацію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Характеристика ЗАТ “СІТНЕТ”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок