Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Суть і зміст методичних прийомів та контрольно-аудиторських процедур

Суть і зміст методичних прийомів та контрольно-аудиторських процедур

Назва:
Суть і зміст методичних прийомів та контрольно-аудиторських процедур
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,06 KB
Завантажень:
382
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Суть і зміст методичних прийомів та контрольно-аудиторських процедур
Контроль виконує свої функції за допомогою власного методу, який є системою методичних прийомів і конкретних методик. Реалізація будь-якого методу управління, в тому числі і фінансово-господарського контролю і аудиту, здійснюється за допомогою певних процедур.
Процедура (від лат. ргосесіо — проходжу, відбуваюсь) — поняття, яке встановлює виконання певних дій засобами праці над предметами праці з метою пізнання, перетворення або удосконалення їх для досягнення оптимуму.
Контрольні функції в господарському механізмі здійснюються за допомогою контрольно-аудиторських процедур, вироблених наукою і практикою.
Контрольно-аудиторські процедури — це система методичних дій на суб'єкти і об'єкти процесу розширеного відтворення суспільне необхідного продукту, які здійснюються аудиторами при проведенні контрольних функцій. Як суб'єкт (від лат. 8иЬ]есіит — лежить в основі) виступають носії прав і обов'язків підприємців, а об'єктами є предмети, на які спрямована їхня діяльність. У процесі господарської діяльності суб'єктами права можуть бути особи фізичні — конкретні громадяни і особи; юридичні — об'єднання, підприємства, кооперативи, організації, установи. Вони виступають як носії й учасники господарських прав і обов'язків, здійснюють господарську діяльність і керують нею згідно із законами і нормативно-правовими актами держави.
Контрольно-аудиторські процедури реалізують методичні прийоми контролю і аудиту, тому їх характеризують за тими функціями, які вони виконують у контрольно-аудиторсько­му процесі.
Методичні прийоми
контролю і аудиту
Органолептичні
Інвентаризація
Контрольні заміри робіт,
вибіркові та суцільні спостереження
Технологічний і хіміко-
лабораторний контроль
Експертизи різних видів
Експертиза проектів і
кошторнсної документації
Службове розслідування
Експеримент
Р о з р а х у н к о в о-
а н а л і т и ч н і
Економічний аналіз
Статистичні розрахунки
Економіко-матсматичні
методи
Документальні
Інформаційне моделювання
Дослідження документів
Камеральні перевірки
Нормативне-правове регулювання
Узагальнення і реалізація результатів контролю і аудиту
Групування недоліків
Документування результатів проміжного контролю
Аналітичне групування
Слідчо-юридичне обгрунтування
Систематизоване групуваннярезультатів контролю і аудиту
Прийняття рішень
Контроль за виконанням прийнятих рішень
Контрольно-аудиторські контролю і аудит
процедури
Організація інвентаризаційного процесу. Перевірка наявності і стану матеріальних об'єктів у натурі. Перевірка фінансових ресурсів і розрахунково-кредитних відносин. Документування. Нормативно-правове регулювання, лічильна і бухгалтерська обробка документів. Прийняття рішень за результатами інвентаризації
Організація контрольних замірів робіт, вибір методики і проведення контролю. Перевірка закритих будівельно-монтажних робіт. Оформлення результатів контролю.
Організація технологічного і хіміко-лабораторного контролю, вибір методики і проведення контролю, оформлення результатів
Організація проведення і оформлення результатів експертизи.
Перевірка норматчвно-правового і договірного обгрунтування просктно-кошторнсної документації. Перевірка технічного рівня, методів організації, черговості та індустріалізації будівництва, збалан­сованості ресурсів. Оформлення результатів експертизи.
Організація службового розслідування. Опитування посадових осіб та інших учасників конфліктних ситуацій, вивчення їхніх письмових пояснень. Документальна перевірка та зіставлення з нормативно-правовими актами. Обгрунтування висновків і пропозицій
Організація експерименту та його нормативно-правове обгрунтування. Вибір методики і проведення експерименту. Оформлення результатів експерименту.
Організація, вибір методики і проведення економічного аналізу об'єктів контролю. Оформлення результатів аналізу
Вибір об'єктів, методики іі інформаційного забезпечення розрахунків. Статистичні групування і узагальнення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Суть і зміст методичних прийомів та контрольно-аудиторських процедур

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок