Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Облік податкових платежів (в 1С:Бухгалтерія 7.7)

Облік податкових платежів (в 1С:Бухгалтерія 7.7)

Назва:
Облік податкових платежів (в 1С:Бухгалтерія 7.7)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,77 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Облік податкових платежів (в 1С:Бухгалтерія 7.7)


Зміст


1. Автоматизація обліку податку на прибуток та складання Декларації про прибуток підприємства
Сьогодні в Україні на підприємствах різних галузей, застосовуються такі бухгалтерські програми, як 1С-Бухгалтерія, Торгінфо, Бест тощо, за допомогою яких можна автоматизувати та вдосконалити процес бухгалтерського та податкового обліку.
На думку автора, найбільш повно задовольняє всі потреби, щодо автоматизації процесу автоматизації розрахунків за податками з бюджетом на українських підприємствах програма 1С-„Бухгалтерія”.
Розглянемо основні можливості цієї програми.
Усі конфігурації "1С", призначені для ведення бухобліку, включають, крім стандартних і спеціалізованих, також регламентовані звіти, призначені для регулярної підготовки звітності до контролюючих органів.
Рис. 1.1. Позабалансові рахунки ВД і ВР у вікні програми „1С”
Структура довідника ВД/ВР
Почати роботу з регламентованими звітами можна, вибравши пункт Регламентированные отчеты в меню Отчеты. Вікно, що відкрилося, містить списки форм звітів.
Однак щоб автоматично заповнити звіти, треба організувати нагромадження інформації з визначених правил. Тоді інформація, що міститься в базі, буде правильно інтерпретована вбудованими алгоритмами звітів.
Спеціально для ведення податкового обліку прибутку в план рахунків уведені позабалансові рахунки ВД і ВР (рис. 1.1). Аналітичний облік за ними ведеться, зокрема, з використанням субконто Валовые доходы/расходы, якому відповідає однойменний довідник. Розглянемо, як він побудований.
На рис. 1.2 показано фрагмент декларації і співвідношення її зі структурою довідника. Кожному її рядку відповідає рядок довідника.
Рис. 1.2. Фрагмент декларації і співвідношення її зі структурою довідника
Довідник має ієрархічну структуру; якщо якийсь рядок вимагає розшифрування даних у додатку (у новій формі декларації за номером рядка і показника відразу міститься код додатка, наприклад 01.4 К3) - елемент є групою. Далі інформація деталізується до показників додатка. Наприклад, інформація в додатку К3 розшифровується за доходами (витратами) від операцій з кожним видом цінних паперів (для цього досить відкрити каталог під кодом №3). І так для кожного рядка.
Після розгляду структури довідника стає зрозумілим процес накопичення інформації. Для кожної операції, за якою виникають валові доходи (витрати) у момент її проведення, подається також рядок декларації, до якого ці доходи (витрати) відносяться.
Згруповані в такий спосіб обороти за рахунками ВД і ВР потрапляють у відповідні рядки декларації. Побачити і перевірити результат своєї роботи ви можете, сформувавши оборотно-сальдову відомість за рахунками ВР/ВД, її фрагмент показаний на рис. 1.3.
Рис. 1.3. Оборотно-сальдова відомість за рахунками ВР/ВД
Після того як дані за період згруповані, проведені документи, а також регламентні документи, що закривають період у податковому обліку, можна розпочинати формування декларації.
Реформація довідника. Після змін, внесених Законом №349 до Закону про прибуток, Порядком №153 затверджена нова форма декларації. Як бачимо, показаний на рис. 1.1 довідник відповідає показникам оновленої декларації. Вони цілком змінилися, тому введено автоматичну обробку, що створює в довіднику нову групу й автоматично редагує документи. Вона викликається при першому формуванні декларації, якщо виявляється, що довідник ще не реформований. Інтерактивний доступ до неї можливий і через меню Помощь/Дополнение к описанию конфигурации. У доповненні до опису треба знайти відповідний пункт (вперше обробка з'явилася в релізі 7.70.211). Таблиця відповідностей, невеликий фрагмент якої наведений на рис. 1.4 не тільки допоможе при редагуванні, а й, оскільки до старої форми декларації за п'ять років багато хто встиг звикнути, виявляється корисною під час заповнення декларації.
Рис. 1.4 Таблиця відповідностей статей доходів/витрат
Декларація про оподаткування прибутку. Декларація складається з основної частини, семи квартальних додатків (позначених буквою К) і ще чотирьох за календарний рік, позначених буквою Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Облік податкових платежів (в 1С:Бухгалтерія 7.7)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок