Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Інформаційні системи і технології обліку

Інформаційні системи і технології обліку

Назва:
Інформаційні системи і технології обліку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,14 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Контрольна з предмету “Інформаційні системи і технології обліку”


ПЛАН


1.Що таке об’єкт і система керування? Назвати характеристики об’єкта керування.
Система керування - сукупність ланок, що здійснюють керування, і зв'язків між ними.
Автоматизована система керування - сукупність математичних методів, технічних засобів і організаційних комплексів, що забезпечують раціональне керування складним об'єктом або процесом відповідно до заданої мети. У складі АСК виділяють:
основну частину, до якої входять інформаційне, технічне і математичне забезпечення;
функціональну частину, до якої відносяться взаємозалежні програми, що автоматизують конкретні функції керування.
Поняття "інформація" звичайно припускає наявність двох об'єктів — джерела інформації і приймача інформації. Інформація від джерела до приймача передається в матеріально-енергетичній формі (електричній, світловий, звуковій...)
Таким чином, складові інформаційного процесу забезпечуються наявністю інформаційної системи, що складається з джерела інформації, каналу зв'язку, по якому інформація у формі матеріально - енергетичного сигналу може надійти до споживача, а також деякої угоди (коду), що дозволить споживачу установити зміст сприйнятого сигналу, і власне адресата, споживача інформації.
З погляду кібернетики взаємодія між керуючими і керованим об'єктами розглядається як інформаційний процес.
Будь-яка інформаційна система може діяти за правилами розімкнутої або замкнутої схеми керування.
Якщо керуючий вплив відбувається в одну сторону, то система називається розімкнутою.
У розімкнутій інформаційній системі одержувана споживачем інформація використовується довільно. Від споживача в інформаційну систему нічого не надходить.
Якщо, керуючий не тільки віддає команди, але і приймає інформацію від об'єкта керування про його стан, то цей процес називається зворотним зв'язком.
Зворотний зв'язок — це процес передачі інформації про стан об'єкта керування до керуючого.
Якщо представити послідовність керуючих впливів у виді алгоритму, то для розімкнутої системи такий алгоритм завжди буде лінійним.
У замкнутих системах керування алгоритм керування може виявитися ветвящимся або циклічним. Для успішності функціонування такої системи керування важливим є ступінь інтелектуальності керуючої системи.
Системи, в яких роль керуючого доручається комп'ютеру, називаються автоматичними системами з програмним керуванням.
Для функціонування такої системи між ЕОМ і об'єктом керування повинен бути забезпечений прямий і зворотний зв'язок, у пам'ять комп'ютера повинна бути закладена програма керування. Тому такий спосіб керування називають програмним керуванням.
Усяка керуюча система звичайно вирішує наступні три головні завдання: збір і передачу інформації про керований об'єкт, її обробку і видачу керуючих впливів на об'єкт керування. Автоматизована або автоматична система керування автоматизує вирішення всіх цих завдань у визначеній послідовності і взаємозв'язку.
В інформаційних системах бухгалтерського обліку об’єктом керування є економічна інформація (ЕКІ).
ЕКІ — це сукупність повідомлень економічного харак-теру, які можуть бути зафіксовані, передані, перетворені, збере-жені й використані для управління економічним об'єктом — ЕКО — та економікою в цілому. Виникають такі повідомлення під час підготовки до вироблення послуг чи їх надання, а також безпосередньо в кожному з цих процесів.
Усі автоматизовані системи обробки інформації — АСОІ працюють з даними, тобто з такими повідомленнями, котрі можна зафіксувати й обробити, діставши нові дані, що становитимуть інтерес для користувача.
Спинимося на тих особливостях і характеристиках економіч-ної інформації, які враховуються під час її обробки.
Важливою особливістю ЕКІ є те, що вона відбиває діяльність ЕКО через систему числових показників, має дискретну форму подання, може бути вміщена на матері-альних носіях і зображується, здебільшого, в алфавітно-циф-ровому вигляді в десятковій системі числення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Інформаційні системи і технології обліку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок