Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Опис ведення обліку і контрольних процедур по нематеріальних активах.

Опис ведення обліку і контрольних процедур по нематеріальних активах.

Назва:
Опис ведення обліку і контрольних процедур по нематеріальних активах.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,75 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Опис ведення обліку і контрольних процедур по нематеріальних активах.
Система внутрішнього контролю - це політика і процедури, що прийняті керівництвом товариства для задіяння у реалізації цілей керівництва, що передбачає наскільки це практично можна виконати для впорядкованого і ефективного ведення фінансово-господарської діяльності, включаючи строге слідування політиці керівництва, забезпеченню збереження активів, попередження і виявлення факту шахрайства і помилок, точність і повноту бухгалтерських записів і своєчасну підготовку достовірної фінансової інформації.
Основна мета вивчення та оцінки аудитором системи внутрішнього контролю клієнта - підготувати основу для планування аудиту та встановлення виду, термінів проведення і обсягу аудиторської перевірки. Основні завдання внутрішнього контролю на ВАТ "Будівельник": 1.Контроль процесів, що відбуваються на товаристві; 2.визначення фактичного стану об'єкта або його частини в даний момент; 3.визначення і діагностика проблем в організації при зміні зовнішнього і внутрішнього середовища;
4.перевірка виконання прийнятих управлінських рішень;
5. оцінка якості здійснення планування, обліку, організації, аналізу; 6.надання кваліфікованої допомоги управлінському персоналу щодо прийняття ефективних управлінських рішень та інші.
Акти приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів після їх оформлення та затвердження керівником підприємства передаються до бухгалтерії і зберігаються в окремій папці протягом терміну експлуатації, 3-х років і одного місяця після списання з обліку за умови, якщо за цей термін діяльності проведена документальна ревізія. До акта додають технічну документацію даного об’єкта. На основі цих документів бухгалтерія робить відповідні записи в інвентарних картках обліку основних засобів. Технічна документація передається до виробничого або іншого відділу і в бухгалтерії не зберігається. На основні засоби, що орендуються, форма 03-6 не відкривається. В якості реєстру аналітичного обліку таких засобів є копія інвентарної картки орендодавця, яка повинна бути отримана разом із орендованими основними засобами.
Коди акт 03-1 застосовують для внутрішнього переміщення основних засобів, примірник акта передають до бухгалтерії де на його основі роблять запис в інвентарній картці. На основі другого примірника працівник, що здає основний засіб робить відповідний запис в інвентарному списку 03-9. Заповнені інвентарні картки реєструються в описі 03-7.
1.1.3 Перелік основних нормативних документів, що регулюють діяльність ВАТ ”Будівельник” та встановлюють правила ведення бухгалтерського обліку та відображення у фінансовій звітності об’єкта аудиту.
Організація бухгалтерського обліку ВАТ ”Будівельник” повинна базуватись на загальноприйнятих в Україні та у міжнародній практиці принципах і методологічних засадах, встановлених законодавством України. Основними законодавчими та нормативними документами, які регулюють ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності є:
Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”
Закон України “Про оподаткування прибутку підприємст”;
Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 “Загальні вимоги до фінансової звітності”;
Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 “Баланс”;
Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 “Звіт про фінансові результати”;
Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 7 “Основні засоби”;
Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 8 “Нематеріальні активи”;
Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій. Вона визначає порядок використання рахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій в обліку
Закон України “Про господарські товариства”
Одним з основних законодавчих та нормативних актів є Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999 р., з наступними змінами та доповненнями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Опис ведення обліку і контрольних процедур по нематеріальних активах.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок