Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Про аудиторську діяльність

Про аудиторську діяльність

Назва:
Про аудиторську діяльність
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,51 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Аудиторські організації та підприємці-аудитори, які здійснюють свою діяльність одноосібно, можуть проводити аудит і надавати супутні аудиту послуги.
Аудит у сучасному розумінні має багатовікову історію в світі.
Відповідно до норм Закону України "Про аудиторську діяльність" до аудиту виносять перевірку публічної бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання з метою визначення достовірності їх звітності, обліку, його повноти і відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам. При цьому закон уточнює, що публічна бухгалтерська звітність складається із аудиторського висновку та форм фінансової звітності, які не становлять комерційної таємниці й визначені законодавством для подання користувачам та публікації.
Отже, аудит згідно з національним чинним законодавством і за об'єктом дослідження зводиться до аудиту фінансової звітності, а за суб'єктом — він може бути тільки зовнішнім, тобто здійснюватися незалежним аудитором або аудиторською фірмою на договірній основі. За ініціативою здійснення аудит може бути обов'язковим, проведення якого регламентується чинним законодавством, та добровільним, коли аудит проводиться з ініціативи клієнта. Вся інша робота аудитора — це супутні
Аудиторські послуги, як правило, не атестовані, тобто не потребують подання аудиторського висновку та формальної звітності аудитора на адресу клієнта.
Серед них:
а) відновлення та ведення бухгалтерського обліку; складання бухгалтерської
звітності, а також звітності з цінних паперів, проспектів емісії та інше;
б) компіляція (трансформація бухгалтерського обліку) — це здійснення про це
дур трансформації обліку за іншими обліковими стандартами. Така робота
складається зі скороченого обсягу деталізації даних і закінчується створенням сприятливих у використанні, зрозумілих таблиць та фінансової звітності; с
в) податкове планування і оптимізація оподаткування, складання декларацій.1
про доходи та представлення інтересів клієнта в податкових службах; ^
г) консультаційні послуги, що надаються зазвичай не тільки в галузі бухгалтерського обліку і податків, а й комп'ютерних систем (у тому числі автоматизація бухгалтерського обліку і аналітичних робіт), технології виробництва і навіть послуги з підбору кандидатів на керівні посади.
Консультаційні послуги
До консультаційних належать такі послуги: з постановки і відновлення бухгалтерського обліку; складання декларацій про доходи та інших платежів до бюджету;| аналіз фінансово-господарської діяльності; оцінка активів і пасивів підприємство консультування з питань податкового законодавства тощо.
 
Під процесом консультування мають на увазі форму надання допомоги щодо змісту, процесу і структури завдання (або серії завдань), за якої консультант сам не відповідає за виконання завдань, але допомагає тим, хто їх виконує. Крім того, консультування можна розглядати як особливу професійну діяльність, яка здійснюється на підставі контракту між клієнтом і аудиторською фірмою. Приблизний договір на надання консультаційних послуг наведений у додатку 12. Фірма надає послуги своїм клієнтам із допомогою спеціально підготовлених і кваліфікованих працівників, які допомагають клієнту виявити і проаналізувати проблеми, що виникли. Аналізуючи ці проблеми, консультанти дають рекомендації щодо вирішення і сприяють, у разі потреби, їх виконанню.
Великі аудиторські фірми можуть проводити аудит і надавати консультації з широкого кола питань: загальне керівництво й управління фінансами; управління маркетингом і збутом; управління кадрами і трудовими ресурсами тощо. Деякі фірми надають свої консультації в певних галузях, наприклад, у будівництві, нафтодобувній промисловості, страховій і банківській справі, підприємствам зв'язку і транспорту, виробничим і сільськогосподарським підприємствам і т. ін.
Особливе значення мають консультаційні послуги з юридичних питань і бухгалтерського обліку. Різносторонній вплив юридичних питань на бізнес може потребувати поради з питань трудового законодавства, оподаткування, цивільноготіравгггаг інших спеціальних галузей законодавчої діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Про аудиторську діяльність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок