Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Облік і аналіз виробничих запасів

Облік і аналіз виробничих запасів

Назва:
Облік і аналіз виробничих запасів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,58 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
«Облік і аналіз виробничих запасів».
Метою даної роботи є розкриття всіх аспектів обліку і аналізу виробничих запасів, розробка пропозицій щодо ефективності використання виробничих запасів та шляхів удосконалення управління ними, відповідно до чинного законодавства у будь-яких галузях господарювання в цілому, так і на базовому підприємстві.
Предметом дослідження в роботі є методика ведення обліку і загальні принципи проведення аналізу стану виробничих запасів та вдосконалення управління ними.
Жодне підприємство як у сфері матеріального виробництва, так і у виробничій сфері – не може обійтися без запасів.
Запаси – матеріальні ресурси, необхідні для забезпечення розширеного відтворення, обслуговування сфери нематеріального виробництва та задоволення потреб населення, які зберігаються на складах або в інших місцях з метою їх наступного використання.
Ефективність управління виробничими запасами здійснює суттєвий вплив на результати фінансово-господарської діяльності.
Завдання фінансових менеджерів підприємства полягає в тому, щоб знайти оптимальне співвідношення між надмірно великими запасами, які спроможні привести до фінансових труднощів, та надмірно малими запасами, небезпечними для стабільного виробництва. Це завдання може бути вирішене в умовах налагодженої системи аналізу й контролю за станом запасів на підприємстві.
Об’єктом дослідження в роботі є ВАТ „Івано-Франківська харчосмакова фабрика”, яке засноване регіональним відділенням Фонду державного майна України по Івано-Франківській області та членами трудового колективу, шляхом перетворення народного підприємства «Бистриця» у відкрите акціонерне товариство відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок перетворення в процесі приватизації державних підприємств у відкриті акціонерні товариства» № 1099 від 11.09.96 р.
Товариство знаходиться за адресою вул.Крайківського, 1 і займає земельну площу 2 га, яку орендує в Міській Раді. Кількість працівників фабрики – 150 чоловік. Форма власності – приватна.
Метою виробничої, комерційної і науково-дослідницької діяльності Товариства є одержання прибутку та забезпечення виробничого розвитку Товариства, і на основі цього, задоволення інтересів акціонерів та трудового колективу.
Основним видом діяльності Товариства є виробництво кондитерських виробів, зокрема таких як вафельні вироби, печиво та пряники, домашнє печиво і східні солодощі. Крім готової продукції фабрика має постійні замовлення по виготовленню сировини для інших більш відомих кондитерських фірм.
Власністю підприємства є виробничі та складські приміщення. Також підприємство має на балансі вантажні автомобілі, які повністю обслуговують виробничий процес, оскільки виробничі запаси постачаються на підприємство власним транспортом.
Виробничий цикл виготовлення продукції складає один день і термін реалізації продукції обмежений з 20 днів до 3-х місяців в залежності від виду продукції.
Виробництво продукції на ВАТ «Харчосмакова фабрика» здійснюється в 4 цехах: вафельний, кондитерський, зефірний і кулінарний. Якість поставленої сировини і виготовлення продукції контролюється лабораторією, яка сертифікована згідно вимог чинного законодавства.
Постачанням сировини та реалізації продукції на підприємстві займається відділ маркетингу.
Дана робота складається з вступу, 4-х розділів, висновків та пропозицій.
Теоретико-економічна сутність виробничих запасів відображається в 1 розділі дипломної роботи, в якому також дається характеристика оцінки виробничих запасів при надходженні на підприємство та їх класифікації, які подано в таблиці 1.1 і рис.1.1.; нормативно-правове регулювання їх обліку(рис.1.2.). Рух матеріальних запасів знаходить своє відображення на рахунках бухгалтерського обліку, узагальнюється у відповідних регістрах обліку та внутрішній звітності підприємства.
Бухгалтерський облік і аналіз виробничих запасів на ВАТ «Харчосмакова фабрика» організований належним чином. В другому розділі дається характеристика базового підприємства і описується порядок ведення обліку виробничих запасів на ВАТ «Харчосмакова фабрика».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Облік і аналіз виробничих запасів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок