Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Склад та структура звітності підприємств

Склад та структура звітності підприємств

Назва:
Склад та структура звітності підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,44 KB
Завантажень:
198
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Назвати форми звітності за видами.
Склад та структура звітності підприємств залежить з одного боку від видів обліку, а з іншого – від інформаційних потреб користувачів.
Існує три види господарського обліку – внутрішньогосподарський (управлінський) , бухгалтерський, статистичний, які один одного доповнюють і відповідно три види звітності.
Відповідно до чинного законодавства і нормативно-правової бази бухгалтерська фінансова звітність підприємств поділяється на :
бухгалтерську
фінансову
консолідовану
зведену.
Бухгалтерська звітність – це звітність, що складається на підставі даних бухгалтерського обліку для задоволення потреб інформації різних користувачів. За своїм обсягом ця звітність включає фінансову звітність та внутрішньо системну, спеціальну, яка задовольняє в інформації органи управління.
Фінансова звітність – це бухгалтерська звітність, що містить інформацію про фінансовий стан, результати діяльності, рух грошових коштів за звітний період. До фінансової звітності входять і Примітки, тобто сукупність показників і пояснень, які забезпечують деталізацію і обґрунтованість статтей фінансових звітів, а також інша інформація, розкриття якої передбачено ПСБО. Під розкриттям слід розуміти надання інформації, яка є суттєвою для користувачів фінансової звітності.
Ця звітність розрахована на користувачів, які не мають змоги вимагати звітів, складених з урахуванням їх конкретних інформаційних потреб.
Консолідована фінансова звітність – це звітність, яка відображає фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів юридичної особи та її дочірніх підприємств як єдиної економічної одиниці. Цю звітність складає і надає материнське підприємство.
Зведена фінансова звітність – це звітність, яку складають міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, до сфери яких належать підприємства, засновані на державні власності, та органи, які здійснюють управління майном підприємств, заснованих на комунальній власності щодо всіх підприємств, що належить до сфери їх управління. Зазначені органи також окремо складають зведену звітність щодо господарських товариств, акції, частки, паї, яких відбувають відповідно у державній та комунальній власності.
Статистична звітність – це звітність яку складають усі суб’єкти господарювання і яка надає інформацію органам державної статистики, для оцінки стану і розвитку економіки держави та планування макроекономічних показників.
Податкова звітність – це звітність яку складають суб’єкти господарювання, що є платниками податків, та яка надає інформацію органам державної податкової адміністрації і характеризує стан розрахунків з державою за податками.
За порядком регулювання та роллю в управлінні звітність поділяється на державну і внутрішньогосподарську.
За місцем використання розрізняють звітність зовнішню і внутрішню.
За змістом звітних даних виділяють типову і спеціалізовану звітність.
За обсягом показників звітність поділяється на коротку і повну.
За періодом складання звітність поділяється на періодичну і річну.
За ступенем узагальнених даних звітність поділяється на первинну і зведену.
За терміном подання розрізняють звітність термінову і звичайну.
За способом подання звітність поділяється на телеграфне, поштову і ту, яка надається власноруч.
Форми фінансової звітності та порядок їх заповнення для різних суб’єктів господарювання встановлюється такими державними органами:
Для підприємств крім банків – Міністерством фінансів України за погодженням з Державним комітетом статистики України;
Для банків Національним банком України за погодженням з Державним комітетом Статистики України;
Для бюджетних установ, органів Державного Казначейства України з виконання бюджетів усіх рівнів і кошторисів видатків – Державним Казначейством України.
Які особливості заповнення форми 2м суб’єктів малого підприємництва.
Звіт про фінансові результати суб’єктами малого підприємництва складається за ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Склад та структура звітності підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок