Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Оцінка ресурсів покращення фінансових показників діяльності ВАТ «Залізобетон»

Оцінка ресурсів покращення фінансових показників діяльності ВАТ «Залізобетон»

Назва:
Оцінка ресурсів покращення фінансових показників діяльності ВАТ «Залізобетон»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,46 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Оцінка ресурсів покращення фінансових показників діяльності ВАТ «Залізобетон»
Проаналізувавши баланс можна зробити деякі висновки по діяльності підприємства. У звітному році порівняно з попереднім різко зріс об’єм виробництва продукції (на 185,4%), що свідчить про покращення використання основних фондів на основі впровадження нових технологій виробництва. При значному зростанні обсягів виробництва, суттєво збільшилась кількість готової продукції на складах, що говорить про спроможність підприємства реалізувати свою продукцію, в основному за рахунок її низької собівартості. Зниження собівартості продукції відбулося через впровадження нової технології, що дозволяє економити на теплоенергії Все це вплинуло на збільшення балансового прибутку підприємства майже вдвічі (на 2 089тис.грн. ), що є позитивним для підприємства так як свідчить про наявність джерела поповнення власних засобів.
Проаналізувавши ефективність використання капіталу, ми бачимо, що оборотність капіталу зросла на 0,33. Внаслідок прискорення оборотності капіталу підприємство забезпечило приріст прибутку у звітному році на 2 089 тис.грн.
Рентабельність капіталу зрозла на 7 %, продаж – на 0,6 %.
Проаналізувавши загальний стан підприємства можна зробити пропозиції по покращенню фінансового стану підприємства:
Реалізацією і просуванням продукції на ринок на підприємстві займається відділ маркетингу. Саме цей відділ повинен забезпечити просування товару . Введення сучасної моделі відділу маркетингу забезпечує зв’язок цього відділу з всіма іншими відділами підприємства, що забезпечує їх ефективну роботу. Але підприємство має недостатній досвід у проведенні маркетингових досліджень та організації реклами своєї продукції, що не дозволяє товариству у повній мірі реалізувати свої можливості та зодовільняти індивідуальні потреби кожного споживача.
Зниження собівартості продукції – дозволить підприємству завойовувати нові ринки збуту. Можливе за рахунок впровадження нової техніки, технологій, більш раціонального використання як матеріальних так і трудових ресурсів, зменшення питомої ваги постійних затрат в собівартості продукції, адже зниження собівартості продукції прямо пропорційно впливає на збільшення прибутку підприємства.
Збільшення грошових коштів на розрахунковому рахунку підприємства, що збільшить коефіцієнт абсолютної ліквідності і дозволить підприємству брати довго і короткострокові позики в банку для фінансування поточної діяльності, які видаються лише платоспроможним підприємствам, в яких коефіцієнт абсолютної ліквідності відповідає нормі. Збільшення грошових коштів можна забезпечити за рахунок реалізації зайвих виробничих і невиробничих фондів, здачі їх в оренду.
Виробництво і розробка нових видів продукції, яка зацікавить споживачів, що дозволить стабілізувати і покращити фінансовий стан підприємства.
На підприємстві вже працює технологічний відділ розробок. При достатньому його фінансуванні цей відділ у майбутньому буде розробляти ще ефективніші технології виробництва.
Підприємство має можливість розширювати обсяги виробництва за рахунок кваліфікованих кадрів (сучасні інженерні розробки).
Щодо політики ціноутворення, то тут потрібно також впровадити деякі інновації. Після встановлення вихідної цінипідприємство коригує її, враховуючи особливості поточного етапу розвитку ринку. Можна виділити ряд тактичних завдань, які має розв’язати товариство, внаслідок чого встановлюється остаточна ціна товару.
Завдання 1. Формування і використання системи знижок і націнок для стимулювання збуту. Назвемо основні з них:
торгівельна знижка, тобто знижка посередникам. Чим більше зобов’язань бере на себе посередник по продажу, тим вища знижка. Сильно диференційована, вона відображає особливий характер договірних відносин;
знижка за кількість товарів, що закуповуються. Приклад типової умови: 1 млн. грн. за 1 шт. при купівлі більше 10 шт.;
знижка за оплату готівкою. Типова умова має такий вигляд: 2/10 нетто 30. Це означає, що оплата повинна бути проведена протягом 30 днів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Оцінка ресурсів покращення фінансових показників діяльності ВАТ «Залізобетон»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок