Головна Головна -> Реферати українською -> Аудит -> Моделі і методи прийняття рішень в аналізі і аудиті малих підприємств

Моделі і методи прийняття рішень в аналізі і аудиті малих підприємств

Назва:
Моделі і методи прийняття рішень в аналізі і аудиті малих підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,16 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
НА ТЕМУ: “Моделі і методи прийняття рішень в аналізі і аудиті малих підприємств”
ПЛАН
Вступ.
Віднесення підприємства до суб”єктів малого підприємництва залежить не тільки від застосування ним спрощеної системи оподаткування, а й:
середньооблікової численості працюючих на підприємстві не повинно перевищувати 50 чоловік;
виручка від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) не повинна перевищувати 1 млн. грн. за календарний рік.
Складання фінансової звітності передбачено Стандартом бухгалтерського обліку 25. Фінансовий звіт малого підприємства складає:
Баланс (форма 1-м);
Звіт про фінансові результати (форма 2-м)
Звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Проміжною звітністю є квартальна звітність, яка складається з нарастаючим підсумком з початку року.
Основними користувачами інформаціїї, наданої у звітності будуть власники підприємства, а також статистичні органи. Серед інших можливих користувачів будуть – податкові органи (на їх вимогу), банки (якщо підприємство бере кредит) та інші особи, які зазначені у Порядку №419.
В балансі відображаються сальдо рахунків на кінець звітного періоду, передбачені статтями балансу, активи повинні дорівнювати пасивам. На підставі балансу можна зробити висновок про фінансовий стан підприємства, його акти, зобов”язання, прибутки і збитки.
Звіт про фінансови результати дає можливість користувачу отримати інформацію стосовно обсягів реалізації продукції (товарі, робіт, послуг), а також витрат, які були понесені підприємством як від основної так і від інших видів діяльності підприємства.
Аналіз статей балансу дає можливість за допомогою спеціальних прийомів, прийняти вірне рішення щодо фінансово-господарської діяльності. Оцінити платоспороможність і стабільність підприємства як партнера та усунути недоліки, коли діяльність підприємства не задовольняє власників.
1. Моделі і методи прийняття рішень в аналізі і аудиті на малих підприємствах.
У відповідності з задачами аудиту визначається його об”єкти, джерела інформації і методологічні прийоми.
Об”єкти аудиту – облікова політика підприємства і стандарти, перспективні та поточні плани удосконалення обліку, превентивного та поточного контролю, їх обгрунтованість і прогресивність, виконання цих планів, організація і стан обліку і контроля, зміст і достовірність звітності, плани внутригосподарського контролю, аудиту, їх виконання, застосування автоматизації обліку і контролю, плани підвищення кваліфікації працівників обліку, їх виконання.
Джерела інформації – законодавство по питанням фінансово-господарської діяльності підприємства, обліку та контролю, нормативні документи про бухгалтерські звіти і баланси, державної контрольно-ревізийної служби України, нормативно-методологічні документи по інвентаризації. Обліку, звітності і контролю, матеріали контрольних перевірок і рішення по ним, рішення зап результатами господарської діяльності, первині документи і облікові регістри, поточна і річна звітність .
Особливостями методологічний способів аудиту, узагальненя і реалізації його результатів складаються в суцільних і вибіркових перевірках стану оперативного, бухгалтерського і статистичного обліку, його організації і методології, а також безпосереднього контролю якості стану обліку і звітності.
Важливе місце в перевірці стану бухгалтерського обліку займає вивчення облікової політики підприємства, т.т. взаємозв”язку обліка з управлінням підприємства.
Господарська діяльність підприємства є ефективною. Якщо підприємство:
раціонально використовує свої ресурси;
своєчасно погашає зобов”язання;
рентабельно.
Використовуючи статті фінансової звітності (балас і звіт про фінансові результати), проведемо аналіз ефективності господарської діяльності малого підприємства.
1.1 Основні методи аналізу
Розглянемо три основні методи аналізу, які буде використовувати фінансовий аналітик:
Горизонтальний аналіз;
Вертикальний аналіз
Аналіз із змінним коофіціентом.
Горизонтальний аналіз.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Моделі і методи прийняття рішень в аналізі і аудиті малих підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок