Головна Головна -> Реферати українською -> Банкiвська справа -> Вступ до фаху. Робота в банку

Вступ до фаху. Робота в банку

Назва:
Вступ до фаху. Робота в банку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,85 KB
Завантажень:
40
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Вступ

В Україні, як і в більшості країн світу банки є найважливішими фінансовими установами у сфері проведення грошово-кредитної політики, надання матеріально-розрахункових послуг. Однак банківська діяльність ризикова, там завжди слів пам’ятати про те, що крах навіть одного банку може спричинити ланцюгову реакцію банкрутств інших аж до настання системної банківської кризи. Питання повернення депозитних вкладів та ступеня свободи діяльності фінансово-кредитних установ завжди було актуальним для забезпечення нормального функціонування банківської системи країни, оскільки й розвиток і стабільність безпосередньо залежать від довіри вкладників.

Коли я навчалась в школі я школі я багато часу проводила у своєї однокласниці. Там я познайомилася з Шевагою Андрієм. Він багато мені розповідав про економіко-правовий коледж в якому він навчається. Закінчивши 9 клас я не вагаючись вирішила навчатися в коледжі. Серед багатьох професій, які можна здобути я обрала банківську справу.

З дитинства я любила рахунки. Аграрний вік минув, ХХІ ст. – він інформації. Хто володіє інформацією всім, але нічого не можна мати, тобто нічого, не можна отримати без грошей. Сучасне життя, сучасний бізнес це як правило обороти великих сум. В далекому минулому час коли люди отримували гроші готівкою, а саме великі суми. Ні один бізнес в даний час не обходиться без рахунків у банківській системі. Море заробітчан гроші на батьківщину надсилають саме по переказах банківських систем. Система банків функціонує успішно і розвивається з надзвичайною швидкістю. Значна частина пенсіонерів отримує пенсію в банкоматах.

Працівники банків це люди які надають послуги значній частині населення. Я люблю роботу з людьми і хочу розвиватися в цьому напрямку.

На мою думку робота в банку – хороша перспектива на майбутнє.

Етика – система моральних принципів, яка зобов’язує відрізняти правильну поведінку від хибної. А саме розуміння бізнес-етики багато в чому залежить від системи загальних і особистих моральних цінностей менеджерів та виконавців. Важливо розуміти внутрішню етику організації та етику й взаємовідносин у навколишнім середовищі.

Можна навести чимало факторів, які спонукають до неетичної поведінки. Серед них – недостатність законодавчої та нормативно-правової бази і значний обсяг “тіньової” економіки, що примушує нехтувати етичними міркуваннями.

Цілком закономірно постає питання про можливості поліпшення етичної поведінки. Такі можливості є і, як свідчить досвід зарубіжних країн, вони доволі значні, адже пов’язані з соціально-політичним життя суспільства. На даний час неможливо уявити собі розвинуту країну без банків. Банки, об’єднуючи як своїх клієнтів виробника, продавця і споживача, значною мірою виступають охоронцями комерційної моралі. Вони природно заохочують чесність, пунктуальність, підприємливість і засуджують безпечність, азарт та марнотратство. Від дій банкіра суттєво залежить ступінь благополуччя всіх учасників економічних відносин.

У своїй професійній щоденній діяльності банків утверджує:

- обов’язковість. Банкір тримає слово. Його слово цінне і надійне;

- чесність. Банкір не бере участі у незаконних та аморальних справах;

- повагу до інтересів клієнтів. Банкір цінує інтереси клієнта яке свої власні. Це – запорука успіху та добробуту всіх;

- надійність у збереженні таємниць. Банкір надійно зберігає конфіденційні відомості, довірені йому іншими особами чи організаціями;

- - коректність. Банкір утримується від дій, що наносять школу будь-кому;

- відповідальність. Банкір несе відповідальність перед людиною, суспільством, природою. Він не керується особистими і груповими чи відомчими інтересами, якщо вони суперечать законам суспільства або загальнолюдським цінностям;

- гуманність. Банків підтримує традиції національного підприємництва, благодійність та милосердя. Він допомагає нужденному;

- єдність і стандартність у міжбанківських відносинах. Банкір дотримується принципів єдності солідарності.

Бізнес-етика тісно пов’язана із соціальною відповідальністю. Йдеться про певне добровільне реагування організації на соціальні проблеми. Соціальна і моральна відповідальність притаманна сучасній моделі бізнесу. Кожен із видів відповідальності має свої критерії та рівні.

Висока соціальна відповідальність сприяє розвитку компаній, і навпаки – нехтування нею звужує можливості їх успіху. Це дає змогу сформулювати “залізний закон” відповідальності і згідно з яким у довгостроковій перспективі ті, то е використовує наявну владу з користю для суспільства, ризикують втратити їх.

Я вважаю, що всі дисципліни потрібні нам для формування інтелігента і спеціаліста. Тому я дам характеристику деяким.

Економічна наука – це сфера розумової діяльності людини. Функцією якої є пізнання та систематизація об’єктивних знань реальної економічної діяльності.

Економічна теорія включає в себе:

• політекономію – це частина економічної науки, яка розкриває сутність економічних законів і розвиток економічної систем;

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Вступ до фаху. Робота в банку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок