Головна Головна -> Реферати українською -> Банкiвська справа -> ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У БАНКУ

ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У БАНКУ

Назва:
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У БАНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
50,43 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
АППБ “Аваль” за формою власності є закритим акціонерним товариством.

Організаційний устрій АППБ “Аваль” відповідає загальноприйнятій схемі управління Акціонерними товариствами з класичною формою побудови банків до якої відносяться :

функціональні структури

так звані дивізіональні структури

При побудові нової модернізованої організаційної структури (після проведення акціонування) було необхідно прийняти таку побудову щоб банк зміг максимально ефективно реалізувати своїм клієнтам значні об’єми окремих видів продукції (послуг), такі, які б без введення спеціальних підрозділів не змогли б ввести дані продукти.

Внутрішня структура АППБ “Аваль” була реорганізована у відповідності до:

Особливостей окремих груп клієнтів банку

Видів запропонованих банківських продуктів

Особливостей регіонів та регіональної клієнтури

В організаційній структурі АППБ “Аваль” зібрано елементи структурної побудови, що орієнтована на особливі групи клієнтів, тобто відображає більшу спеціалізацію банку на обслуговуванні певних видів клієнтів – суб’єктів економіки.

АППБ “Аваль” увібрав ряд направлень побудови організ аційної структури, що в цілому притаманна більш дивізіональній організації класичної структури.

Підрозділи в управлінні діяльністю банку формуються з врахуванням класифікації банківських операцій по їх функціональному призначенні. Розглянемо коротко структурні підрозділи АППБ “Аваль” :

1. Департамент планування, економічного аналізу та інформації створено для реалізації управлінських функцій з метою забезпечення основних принципів його діяльності - ліквідності, рентабельності ,надійності. Департамент включає три основні підрозділи, які виражають головні напрямки діяльності

2. Центральною ланкою здійснення активних операцій банку виступає кредитний департамент. Банк може надавати кредити підприємствам і організаціям різних галузей народного господарства та іншим банкам, включаючи філії, фінансові компанії і населенню .

3. Казначейство призначено для обліку та аналізу залучених коштів та власного капіталу банку, а також для здійснення централізованих розрахунків відділень банку між собою та по системі в цілому.

4. Міжнародний департамент виконує функції посередника між системою АППБ “Аваль” у та зовнішньоекономічними партнерами банку.

5. Департамент бухгалтерського обліку та консолідованих розрахунків з бюджетом створений для своєчасних та повних розрахунків з бюджетом, а також відповідає за вірність складеної бухгалтерської звітності відділень банку та системи в цілому.

6. В обов’язки фінансового департаменту входить встановлення та доведення нормативів діяльності до відділень банку, а також своєчасність та достовірність надання відповідних форм звітності до Національного банку України та інших органів верховної влади.

7. Юридичний департамент є нібито адвокатом банку, тобто захищає права банку в судах, а також проводить консультаційну діяльність для відділень банку.

8. На Управління грошового обігу та цінних паперів покладенні функції контролю за господарською діяльністю клієнтів банку та надання їм, у разі необхідності, консультацій та допомоги. Ще однією функцією управління грошового обігу є створення практичної та методологічної бази для обігу грошових потоків по системі банку, а управління цінних паперів – діяльність від імені клієнта на ринку цінних паперів.

9. Департамент аудиту здійснює функції контролю за дотриманням відділеннями банку нормативів діяльності та дотримання вимог чинного законодавства України.

Як видно з схеми – вищим органом комерційного банку являються загальні збори акціонерів, які відбуваються не рідше одного разу на рік. На цих зборах присутні всі акціонери, або їх представники, які діють на підставі доручення. Загальні збори правомочні вирішувати винесені на його розгляд питання, якщо в засіданні приймають участь не менше 75 % акціонерів.

Загальне керівництво діяльністю банку здійснює рада банку. На нього також накладаються функції нагляду та контролю за роботою банку.

Склад ради, порядок та строки виборів його членів визначаються статутом комерційного банку. Рада банку визначає загальний напрямок діяльності банку, розглядає проекти кредитних та інших планів банку, затверджує плани доходів та витрат і прибутку банку, розглядає питання про відкриття та закриття філій банку а також інші питання, що пов’язані з діяльністю банку та його взаєминами з клієнтами, а також перспективами розвитку .

Безпосередньо діяльністю АППБ “Аваль” керує Правління. Воно несе відповідальність перед загальними зборами акціонерів та радою банку. Правління складається з Голови Правління банку і Членів Правління.

Засідання Правління банку проводиться регулярно. Рішення приймаються більшістю голосів. При рівності голосів голос голови правління є вирішальним. Якщо члени правління або його голова не згідні з рішенням правління вони можуть про це повідомити раді правління або загальним зборам акціонерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У БАНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок