Головна Головна -> Реферати українською -> Банкiвська справа -> Робота з програмою в режимі «Уведення початкових даних»

Робота з програмою в режимі «Уведення початкових даних»

Назва:
Робота з програмою в режимі «Уведення початкових даних»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,96 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
УВЕДЕННЯ початкових даних — у цьому режимі користувачі можуть працювати з обмеженням допуску до інформації, див. рис. 2.5.

Довід-ник Уведення початкових даних Уведення проміжних даних Уведення контрольних даних База даних контр-агентів База даних запасів, ТМЦ, прав Оперативна звітність

Експорт

Імпорт

Бартер

Д.С.України

Д.С.Іноземна

Реекспорт

Реімпорт

Лізинг

Консигнація Рис. 2.5. Вигляд робочого екрана

в режимі «Уведення початкових даних»

Інше

Первинною інформацією для введення початкових даних є інформація з міжнародного контракту.

У свій час Міністерство зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України своїм наказом №75 від 5 жовтня 1995 р. (зареєстровано в Мінюсті України 9 жовтня 1995 р. за № 367/903) «Про затвердження Положення про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів)» регламентувало форму та перелік необхідних умов зовнішньоекономічного контракту. Цим документом керуються при укладанні договорів купівлі-продажу товарів (наданні послуг, виконанні робіт), товарообмінних угод між українськими суб’єктами підприємницької діяльності та іноземними суб’єктами, незалежно від форм власності та видів діяльності.

Візьмемо за основу даний наказ (до речі, він носить виключно рекомендаційний характер) для організаційної побудови системи оперативного обліку за міжнародними економічними операціями в умовах застосування автоматизованої системи з метою роботи в режимі «Уведення початкових даних».

Розглянемо основні умови (розділи) міжнародних контрактів і, таким чином, з’ясуємо, яку інформацію ми зможемо використовувати в подальшому для оперативного обліку та контролю.

Назва, номер договору (контракту), дата та місце його укладання — ці дані є первинними для занесення в реєстраційну оперативно-облікову картку.

Преамбула. У ній указується повне найменування сторін — учасників зовнішньоекономічної операції, офіційно зареєстрованих із зазначенням країни, скорочене визначення сторін як контрагентів («Продавець», «Покупець», «Замовник», «Постачальник» тощо) та найменування визначальних для контрагентів документів під час укладання договору (контракту) (статут підприємства, установча угода тощо).

Предмет договору (контракту). У цьому розділі визначається, який товар (роботи, послуги) один з контрагентів зобов’язаний поставити (здійснити) іншому. Зазначаються точні найменування марки, сорту товару або кінцевий результат роботи, що виконується.

У випадку бартерного (товарообмінного) договору (контракту) або контракту на переробку давальницької сировини визначається також точне найменування (марка, сорт) зустрічних поставок (або назва товару, що є кінцевою метою переробки давальницької сировини).

Якщо товар (робота, послуга) потребує більш детальної характеристики або номенклатура товарів (робіт, послуг) досить велика, то все це вказується в додатку (специфікації), який має бути невід’ємною частиною договору, про це робиться відповідна позначка в тексті контракту.

Для бартерного (товарообмінного) договору згаданий додаток (специфікація) водночас балансується в загальній вартості експорту та імпорту товарів (робіт, послуг).

У додатку до контракту на переробку давальницької сировини вказується відповідна технологічна схема такої переробки.

Тут підлягає перевірці відповідність предмета договору статутній діяльності підприємства.

4. Кількість та якість товару (обсяги виконання робіт, надання послуг). У цьому розділі визначаються, залежно від номенклатури, одиниця виміру, прийнята для товарів конкретного виду (у тоннах, кілограмах, штуках тощо), його загальна кількість та якісні характеристики.

У тексті контракту на виконання робіт (надання послуг) називаються конкретні обсяги робіт (послуг) та термін їх виконання.

Також ці дані використовуються в аналітичному обліку відображення руху товарів або під час виконання робіт, послуг.

5. Базисні умови поставки товарів (приймання-здавання виконаних робіт або послуг).

У цьому розділі вказують вид транспорту або кілька видів транспортних засобів та базисні умови поставки (відповідно до «Міжнародних правил інтерпретації комерційних термінів» у редакції 1990 р. — Інкотермс-90), які визначають обов’язки контрагентів щодо поставки товару і встановлюють момент переходу ризиків від однієї сторони до іншої, а також конкретний термін поставки товару (окремих партій товару).

У випадку укладання договору на виконання робіт (надання послуг) у цьому розділі визначаються умови та терміни виконаних робіт (послуг).

Завдяки конкретизованим у цьому розділі умовам можна легко визначити, які саме витрати та до якого моменту матимуть контрагенти. Це також стає основою для вартісного відображення ціни або загальної суми товару (робіт, послуг).

Ці дані можна також використовувати не лише в оперативному, а й у синтетичному та аналітичному обліку підприємства під час виконання певної зовнішньоекономічної операції або її окремої частки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Робота з програмою в режимі «Уведення початкових даних»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок