Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях

Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях

Назва:
Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,59 KB
Завантажень:
233
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему:
Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях


Зміст
Вступ. Про положення про розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях 2
Положення про розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях 3
І. Розслідування та облік нещасних випадків 4
2. Повідомлення про нещасні випадки, їх розслідування та облік 7
3. Спеціальне розслідування нещасних випадків 14
Література 20
Вступ
ПРО ПОЛОЖЕННЯ ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ ТА ОБЛІК НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ, ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ І АВАРІЙ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ І ОРГАНІЗАЦІЯХ
Постанова Кабінету міністрів України від 10 серпня 1993 р. № 623.
На виконання Закону України «Про охорону праці» Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити Положення про розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах І організаціях, що додається.
2. Установити, що функції уповноваженого власником органу, передбачені Положенням про розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях для підприємств, установ і організацій, заснованих на загальнодержавній власності, виконують керівники цих підприємств, установ і організацій.
3. Рекомендувати Радам народних депутатів визначити органи (посадових осіб), що здійснюватимуть функції уповноваженого власником органу, передбачені Поло-женням про розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях, для підприємств, установ і організацій, заснованих на комунальній власності.
4. Доручити Державному комітетові по нагляду за охороною праці організувати розмноження Положення про розслідування та облік г нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях.
Державному комітетові з матеріальних ресурсів виділити для цього 10 тонн паперу.
5. Міністерствам і відомствам, Раді Міністрів Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям забезпечити доведення до підприємств, установ та організації Положення про розслідування та облік нещасних випадків , професійних захворювань і аварій на підприємствах, 6 установах і організаціях.
6. Державному комітетові по нагляду за охороною праці та Міністерству охорони здоров'я за участю профспілок забезпечити вивчення практики застосування Положення про розслідування та облік нещасних випадків, профе-сійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях та в разі необхідності подавати Кабінетові Міністрів України пропозиції про внесення до нього змін і доповнень.
7. Положення про розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підпри-ємствах, в установах і організаціях ввести в дію з 1 січня 1994 року.
Прем'єр-міністр України
Перший заступник міністра Кабінету Міністрів України
ПОЛОЖЕННЯ ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ ТА ОБЛІК НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ, ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ І АВАРІЙ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ І ОРГАНІЗАЦІЯХ
Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1993 р. № 623
Дія цього Положення поширюється на всі підприємства, установи і організації незалежно від форм власності (надалі підприємства), всіх громадян (у тому числі іноземних та осіб без громадянства), які працюють, а також залучених до роботи на цих підприємствах (надалі - працівники).
Дія цього Положення не поширюється на розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій під час виконання військовослулсбовцями Міноборони, МВС, Служби безпеки, Прикордонних військ і Національної гвардії своїх службових обов'язків.
Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах проводиться власником або уповноваженим ним органом (надалі –власником)
Для проведення розслідування призначається комісія з розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях (надалі - комісія з розслідування).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок