Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Стан охорони праці на ЗАТ "Авангард"

Стан охорони праці на ЗАТ "Авангард"

Назва:
Стан охорони праці на ЗАТ "Авангард"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,26 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Стан охорони праці на ЗАТ "Авангард"
Охорона праці на ЗАТ "Авангард" регулюється нормативними законодавчими актами України та колективним договором між адміністрацією та трудовим колективом підприємства. Адміністрація зобов’язується забезпечити обладнання всіх робочих місць і створити безпечні умови праці.
Стан виробничого травматизму на підприємстві за статистичним методом характеризується двома показниками: коефіцієнтом частоти травматизму (Кч) і коефіцієнтом важкості травматизму (Кв).
Коефіцієнт частоти травматизму розраховується за формулою:
Кч=1000ЧТ/Р (4.1)
де, Т – число травм,
Р – середньоспискова чисельність, чол.
Даний коефіцієнт відображає число травм, що припадають на 1000 працівників за певний календарний період.
Коефіцієнт важкості травматизму характеризує середню тривалість непрацездатності по всіх випадках і розраховується з формулою:
Кв = Д/(Т-Тс) (4.2)
де, Д – число днів непрацездатності по всіх нещасних випадках,
Тс – число травм із смертельними наслідками.
На виробничих об’єктах ЗАТ "Авангард" за період 2004-2007 рр. трапилося два нещасних випадки, пов’язаних з виробництвом, це було у 2006 році. У цьому році показники становлять:
Кч = 1000*2/302 =6,62 Кв = 14/(2-0)=7
По факту нещасних випадків було скликано комісію для розслідування з представником профспілки. В ході розслідування було виявлено, що інциденти трапилися через необережність самих працівників, через що було прийнято рішення про проведення незапланованого повторного інструктажу по техніці безпеки для всіх працівників забійного цеху.
На підприємстві стан охорони праці підтримується на належному рівні, про що свідчать дані фінансування заходів, пов’язаних з охороною праці і технікою безпеки.
Затрати на охорону праці за період з 2004 по 2007 роки склали 218,6 тис. грн., з них витрати на спец одяг – 91,7 тис. грн, пожежні щити – 5,8 тис. грн, щорічний медичний огляд та вакцинації прити грипу (за 3 роки) – 120,3 тис грн.
За 2008 рік заплановано згідно колективного договору на охороні праці затратити – 61 тис. грн.
Щоквартально на фірмі проводиться аналіз нещасних випадків виробничого характеру, особлива увага приділяється працівникам забійного цеху.
Всі структурні підрозділи забезпечені санітарно-побутовими приміщеннями. В цехах і дільницях розроблені інструкції по безпеці праці по професіях і виду робіт, з якими ознайомлені всі робітники під розписку.
Згідно ст. 8 закону України “Про охорону праці” всі працівники підприємства застраховані від нещасних випадків і професійних захворювань.
Забезпечення працівників спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту проводиться безперебійно згідно діючих галузевих норм видачі.
Всі працівники на фірмі при прийомі на роботу в обов’язковому порядку повинні проходити медичний огляд.
4.2 Аналіз потенційних небезпек та шкідливостей виробничого середовища
До числа небезпечних належать фактори, які призводять до травм або до раптового погіршення здоров'я робітника. На відміну від небезпечних факторів, шкідливі виробничі фактори призводять до захворювань або зниження працездатності робітників.
Для створення нормальних умов роботи підприємствах галузі основне значення має виявлення і огородження небезпечних зон або вибір таких методів виконання технологічних процесів, за яких виключається можливість виробничого травматизму, професійних отруєнь, аварій, пожеж, вибухів.
Потенційну небезпеку для працівників ЗАТ "Авангард" становить ряд наступних факторів:
В сільськогосподарській галузі до таких факторів можуть належати шкідливі гази та миючі засоби, які використовуються при газації та дезінфекції пташників перед посадкою курчат; перепад температур, якого не можуть уникнути працівники складу готової продукції при переміщенні м’яса до морозильних камер і навпаки, Забійний цех та склад готової продукції необхідно завжди тримати в чистоті, тому дану територію миють хімічними миючими засобами, які не повинні потрапляти шкіру, очі та волосся людей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Стан охорони праці на ЗАТ "Авангард"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок