Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Кадрова політика – основа ефективності життєдіяльності та безпеки при виконанні службово-оперативних завдань

Кадрова політика – основа ефективності життєдіяльності та безпеки при виконанні службово-оперативних завдань

Назва:
Кадрова політика – основа ефективності життєдіяльності та безпеки при виконанні службово-оперативних завдань
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,12 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Кадрова політика – основа ефективності життєдіяльності та безпеки при виконанні службово-оперативних завдань


Методологічні вимоги до розробки професіограми спеціаліста податкової міліції
Зміст та компоненти професіограми. Вимоги до розробки професіограми офіцера податкової міліції:
1. Цілісність, комплексність вивчень.
2. Діалектичність розгляду.
3. Всебічне врахування пластичності психіки людини.
4. Систематичність, послідовність і активність вивчень.
5. Перспективність дослідження.
Комплекс традиційних методів соціологічного і психолого-педагогічного дослідження: самоспостереження, спостереження, усні і письмові опитування, констатуючі і формуючі експерименти, метод незалежних характеристик, документальний і біографічний методи та інші.
Професіограма – це сукупність основоположних соціально-політичних, службових, юридичних, економічних, філософських, психолого-педагогічних, захисних, фізіологічних, фізичних та інших вимог, що ставляться професією до людини.
Структура кадрової політики:
1. Професіограма (кваліфікаційна характеристика) спеціаліста податкової служби.
2. Створення системи забезпечення професійного росту податківців.
3. Удосконалення комплексних програм підготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
4. Створення банку даних професійно придатних фахівців доля податкових органів.
Професіональна характеристика офіцера податкової міліції
Кваліфікаційна структура фахівця в системі забезпечення безпеки життєдіяльності: професійні знання та вміння, компетентність, вміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях, точність, увага, педантичність, відповідальність.
Рівні організаційної діяльності офіцера. Перший, вищий рівень – це організаторська діяльність спеціаліста податкової системи на посаді начальника податкової міліції району. Він займається організацією податкової діяльності окремих людей, колективів, процесу труда, всієї професійної діяльності, а також наукової організації своєї особистої праці. Другий рівень пов’язаний з налагодженням процесу праці і наукової організації особистої діяльності. На цьому рівні керівництво людьми і колективами йде лише опосередковано. Цим, як правило, займаються керівники різних окремих податкових служб, робітники – спеціалісти різних професій, відповідаючи за складні і відповідальні ділянки, спеціалісти, що здійснюють здійснюючі проведення контролю за діяльністю людей і находженням податків.
Третій рівень організаторської діяльності спеціаліста податкової міліції пов’язаний з наукової організацією своєї праці, з роботою на певній ділянці. Головна проблема працівника на третьому рівні – це особисте виконання функціональних задач, підвищення своєї професійної майстерності, покращення прийомів, способів діяльності.
Професійна придатність, підбір і адаптація кадрів – працівників податкової міліції
Проблеми професійної придатності кадрів державної податкової служби. Принципи підбору кадрів. Професійна придатність фахівця податкової міліції – ступінь відповідності сукупності знань, навичок і умінь фахівця заданим професійним і службовим функціям, які зв'язані із його професією (фахом).
Проблема професійної придатності (кадрів державної податкової служби) узагалі, у тому числі і професії співробітника податкової міліції, має три основних аспекти:
Перший аспект – наявність необхідної мотивації у виборі професії, тобто бажання або небажання присвятити себе даному виду діяльності. Така мотивація виробляється в результаті впливу на людину різних чинників: оцінки соціального значення цього виду діяльності, престижу професії, наявних у ній можливостей для творчості, рівня забезпечуваного нею добробуту, ступеня успішності оволодіння необхідними знаннями, уміннями й ін.
Другий аспект стосується наявності фізичних і психофізіологічних передумов професіональних знань, навичок і умінь. Час, що затрачається на навчання, динаміка навчання і що досягається в остаточному підсумку, якість оволодіння навичками й уміннями в різних людей різні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Кадрова політика – основа ефективності життєдіяльності та безпеки при виконанні службово-оперативних завдань

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок