Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Застережні заходи і перша допомога при отруєнні “лізоформіном 3000”, “дескозалом”

Застережні заходи і перша допомога при отруєнні “лізоформіном 3000”, “дескозалом”

Назва:
Застережні заходи і перша допомога при отруєнні “лізоформіном 3000”, “дескозалом”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,58 KB
Завантажень:
355
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Застережні заходи і перша допомога при отруєнні “лізоформіном 3000”, “дескозалом”


Лізоформін 3000 має бакетрецидні, туберкулоцидні, фунгіцидні, еонороцидні (сибировиразкові, газової гангрени), вирулецидні (в тому числі у відношенні збудників сивороткового гепатиту та СНІДу) властивості.
Робочі розчини дезинфікуючого засобу застосовують для дезинфекції, спільних процесів дезинфекції і перед стерилізаційного очищення, а також для стерилізації виробів медичного призначення, в тому числі хірургічного і стоматологічно інструментарію з металу, скла, полімерів, гуми, гнучких і жорстких ендоскопів, медичних інструментів до гнучких ендоскопів, а також для дезинфекції поверхонь у закладах охорони здоров’я і суспільних приміщеннях.
Розчинами Лізоформіну 3000 знезаражують біосизну, меблі, приміщення. збиральни інвентар.
Запобіжні заходи при роботі із Лізоформіном 300. перша допомога при отруєнні.
Роботи, пов’язані із приготуванням і застосуванням розчинів Ліхоформіну 3000 слід проводити з дотриманням умов мір особистої безпеки. що забезпечують захист органів дихання, шкіри і очей – в захисному одязі (халат, шапочка, гумові рукавички фартух з прорезиненої тканини) у захисних окулярах типу ПО-2, ПО-3 або моноблок, у респіраторі типу “пелюстка”.
По закінченню роботи із Лізоформіном 3000 руки і обличчя слід вимити з водою і милом, так як розчин може викликати подразнення шкіри і слизових оболонок. Шкіра при цьому стає щільною і сухою, тому що він віднімає воду від поверхових шарів епітелію. При цьому різко зменшується секреція потових залоз, навіть під впливом розчину 0,5-1% концентрації.
При попаданні розчину Ліхоформіну 3000 в очі, кон’юктиву слід добре промити проточною водою.
При випадковому надходженні Лізоформін 3000 у шлунок виникає печія, біль у роті, за грудиною і в епігастральній ділянці, в деяких випадках може спостерігатися блювання з кров’ю та відмічається спрага.
Програма надання термінової допомоги потерпілим починається з їх евакуації та негайного доступу свіжого повітря. Рекомендуються інгаляції водяною парою, зволоженим киснем. При оральному отруєнні слід прополоскати рот водою і випити велику кількість води, не слід викликати у постраждалого рвоти! Можна провести промивання шлунка 2/3% розчином амонію хлориду, ацетату чи карбонату. В середину необхідно ввести 2-3 столові ложки вугілля активованого і 100 мл 30% розчину магнію сульфату.
В будь-якому випадку негайно звернутися до лікаря.
"Дескозал" являє собою прозору рідину жовтого чи блакитного кольору (колір розчину залежить від використовуваного барвника), із слабким специфічним запахом. Добре розчиняється у воді при кімнатній температурі. Не сумісний з аніонними і неіоногенними поверхнево-активними речовинами, милами та окислюючими засобами.
Робочі розчини засобу "Дескозал" прозорі, помірно забарвлені в жовтий чи блакитний колір, не мають запаху.
Дезінфекційний засіб "Дескозал" має бактерицидні (включаючи туберкулоцидні), віруліцидні (щодо збудників гепатитів і СНІДу, ротавірусів), фунгіцидні (щодо грибів роду Candida) властивості.
"Дескозал" за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок відповідно ГОСТу 12.1.007-76 належить до 3 класу помірно небезпечних речовин при введенні в шлунок та до 4 класу мало небезпечних речовин при нанесенні на шкіру. Концентрат засобу подразнює шкіру, слизові оболонки очей та верхніх дихальних шляхів.
"Дескозал" призначений для дезінфекції та миття поверхонь приміщень (підлога, стіни, двері тощо), твердих меблів, медичних приладів, апаратів, устаткування з лакофарбовим, полімерним і гальванічним покриттям, санітарно-технічного обладнання та прибирального інвентарю при кишкових і крапельних інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз) етіології, крапельних інфекціях вірусної етіології, вірусних гепатитах і СНІДі та кандидозах при проведенні заключної, поточної дезінфекції у вогнищах інфекційних захворювань та лікувально-профілактичних закладах; для профілактичної дезінфекції у вогнищах інфекційних захворювань та лікувально-профілктичних закладах.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Застережні заходи і перша допомога при отруєнні “лізоформіном 3000”, “дескозалом”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок