Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Квіти нашого життя

Квіти нашого життя

Назва:
Квіти нашого життя
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,78 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат


Ні-ні, це стаття не про дітей. Або не зовсім про них. Ми хочемо поговорити про квіти в дитячій кімнаті.
Дитяча - одна з самих багатофункціональних кімнат в квартирі: це і спальня, і кабінет, і ігрова, і вітальня. Чи можна знайти в ній місце ще і для зелених мешканців? Чи зможуть кімнатні квіти звикнути до своїх суперактивних господарів? Як зробити таке сусідство не тільки красивим, але і безпечним або навіть корисним? Чи потрібні в дитячій горщики з квітами? Звичайно, потрібні!
За нашими вікнами майже полгода зима - такий вже клімат нам з вами дістався. Тому люди з таким задоволенням прикрашають свій будинок квітами, прагнучи внести до багатоповерхових коробок сучасних жител частинку природи. Рослини не тільки радують око своєю красою, але і очищають повітря від грязі і пилу, збагачують його киснем, благотворно впливають на здоров’ї людини. А деякі, якщо вірити фен-шую, можуть принести в будинок успіх і добробут. Кімнатні рослини в будинку - маленька зелена лабораторія для дітей, в якій вони ближче знайомляться з природою, набувають багатьох корисних навиків і знань. Так само, як домашні тварини, квіти привчають малюків піклуватися про когось - вчасно поливати, купати, удобряти. Домашні рослини можуть стати справжніми друзями, здатними дарувати радість і дивувати щодня. З часом діти навчаться самі підбирати квіти в свою кімнату, враховуючи і загальний стиль приміщення, і його колорістіку, віддаючи перевагу квітучим або декоратівнолістним рослинам. А поки це роблять батьки, вони повинні врахувати деякі правила розміщення квітів в дитячій кімнаті.
Обережно!
Головний принцип дитячої кімнати - безпека. Ми пам’ятаємо про це, вибираючи меблі, розміщуючи електричні розетки. Звичайно, слід пам’ятати про безпеку і при виборі рослин.
Рослини, будь-які частини яких (листя, квіти, стебла або цибулини) містять отруту, не можна ставити в дитячу кімнату, та і взагалі в квартиру, де є маленькі діти. При покупці звернете увагу на етикетку рослини - там обов’язково повинно бути вказано, якщо рослина отруйна.
Отруйні рослини: *
Акалифа * Аденіум * Аламанда * Аспарагус * Броваллія * Брунфельсия * Гиппеаструм * Діффенбахия * Діпладенія * Клівія * Кодієум * Корінокарпус * Молочай * Пахиподіум * Пуансеттія * Хемантус * Ятрофа

Утримаєтеся від покупки рослин, об які дитина може поранитися, - перш за все це рослини з колючками або шпильками, з гострим листям. Такі квіти і в інших кімнатах краще розмістити в недоступних для малюків місцях. Смішні кактуси будуть доречні тільки в кімнаті дитини старше 7-8 років.
Вибирайте в цю кімнату рослини міцніше, з щільним шкірястим листям. Такі рослини не обломлюватимуться від поштовхів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: Квіти нашого життя

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок