Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> реферат: Основні законодавчі документи з охорони праці. Спеціальні розслідування нещасних випадків. Штучне освітлення, його розрахунок. Категорія приміщень і споруд по вибухопожежонебезпеці згідно ОНТП, 24-86. Аналіз можливих схем вімкнення людини в електричну мер

Основні законодавчі документи з охорони праці. Спеціальні розслідування нещасних випадків. Штучне освітлення, його розрахунок. Категорія приміщень і споруд по вибухопожежонебезпеці згідно ОНТП, 24-86. Аналіз можливих схем вімкнення людини в електричну мер / сторінка 2

Назва:
Основні законодавчі документи з охорони праці. Спеціальні розслідування нещасних випадків. Штучне освітлення, його розрахунок. Категорія приміщень і споруд по вибухопожежонебезпеці згідно ОНТП, 24-86. Аналіз можливих схем вімкнення людини в електричну мер
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,91 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 

До складу комісії з розслідуваня входять: посадова особа державного нагляду за охороою праці (голова комісії), представники органу до якого належить підприємство, а у разі його відсутності – місцевого органу виконавчої влади, власника, профспілкової організації, членом якої є потерпілий, представник з питань охорони праці її вищестоящого профспілкового органу або уповноважений трудового колективу з питань охорони праці, якщо потерпілий є чсленом профспілки, а у разі розслідуваня професійних захворювань (отруєнь) – також спеціаліст санепідстанції.
Спеціальне розслідування групового нещасного випадку, під час якого загинуло 2-4 особи, проводиться комісією із спеціального розслідування, яка призначається наказом керівника територіального органу державного нагляду за охороною праці або Держнаглядохоронпраці за погодженям з органами, представники яких входять до складу комісії.
Спеціальне розслідування групового нещасного випадку, під час якого загинуло 5 і більше осіб або травмовано 10 і більше осіб, проводиться комісією із спец.розслідування, призначеного наказом Держнаглядохоронпраці, якщо не було прийнято спец.рішення Кабінету Міністрів України.
Спец.розслідування нещасних випадків проводяться протягом 10 робочих днів. У разі необхідності термін може бути продовженим органом, який призначив розслідування.
За результатами розслідування складається акт спеціальної форми, а також оформляються інші матеріали, передбачені пунктом 42 Положення, у тому числі карта обліку проф.захворювання.
Під час розслідування власник зобов’язаний:
Зробити у разі необхідності фотознімки, а також надати тех.документацію та інші необхідні матеріали;надати транспорт, засоби зв’язку,службові приміщення для комісії; по необхідності обстеження працівників п-ства в разі отруєння; проведення необхідних лаб.досліджень, технічних розрахунків та інше;
Власник у п’ятиденний строк з моменту підписання акту зобов’язаний видати наказ про здійснення заходів щодо запобігання причинам подібних випадків, а також притягнути до відповідальності винних. Також власник повинен вислати Прокуратурі та іншим відповідним органам державного нагляду по охороні праці матеріали, зазначені 42 пунктом цього Положення.
Міністерство або інший центральний орган виконавчої влади, до сфери управління якої належить п-ство, а у разі його відсутності місцеві органи виконавчої влади після одержання матеріалів повинні розглянути обставини і причини смертельного нещасного випадку і за результатами розгляду розробити заходи щодо запобігання подібних випадків.
Органи прокуратури надають територіальним органам Держнаглядохоронпраці інформацію про прийняті рішення щодо порушення кримінальної справи або про відмову в цьому.
3.Штучне освітлення , його розрахунок.
Зоровий аппарат людини бере участь у будь-якому трудовому процесі. Успішність зорової роботи в основоному залежить від умов освітлення. Виходячи з особливостей роботи зорового апарату, до освітлення виробничих приміщень висуваються такі вимоги:
Освітлення повинно створювати достатню освітленність робочих поверхонь.
Освітленність робочих поверхонь повинна бути достатньо рівномірною.
Повинен бути л\достатній для розрізнення деталей контраст поверхонь, що освітлюється.
Не повинно бути засліплюючої дії, як від джерел освітлення, так і від відбитої робочої поверхні.
Освітлення повинно забезпечити безпеку праці.
Норми штучного освітлення виробничих приміщень передбачають рівні освітленності, які повинні бути забезпечені для різного характеру робочих поверхонь залежно від фону, контрасту зорової роботи за розмірами деталі, що розглядається (табл,1).
Табл.1 Норми штучного та природного освітлення виробничих приміщень (витяг з буд.норм та правил–
СНиП 23-05-95 ).
Характеристика зорової роботи | Наймеший чи еквівалентний розмір об’кту розпізнавання
мм. | Характеристика зорової роботи | Щоденне освітлення | Природнє освітлення | Суміщене освітлення
Освітленість
При системі комбінованого освітлення | При системі загального освітлення | КПО %
всього | В т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Основні законодавчі документи з охорони праці. Спеціальні розслідування нещасних випадків. Штучне освітлення, його розрахунок. Категорія приміщень і споруд по вибухопожежонебезпеці згідно ОНТП, 24-86. Аналіз можливих схем вімкнення людини в електричну мер

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок