Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Вплив нейролінгвістичного програмування на безпеку життєдіяльності людини

Вплив нейролінгвістичного програмування на безпеку життєдіяльності людини

Назва:
Вплив нейролінгвістичного програмування на безпеку життєдіяльності людини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,71 KB
Завантажень:
3597
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ФАКУЛЬТЕТ СОЦІОЛОГІЇ І ПСИХОЛОГІЇ

РЕФЕРАТ З КУРСУ

безпека життєдіяльності людини

на тему:

“Вплив нейролінгвістичного програмування на безпеку життєдіяльності людини”

Виконавець:

студентка першого курсу

відділення соціології

першої групи

Ткачук Наталія Володимирівна

м. Київ

1999 рік

ЗМІСТ

ВСТУП 3

ЩО ТАКЕ НЕЙРОЛІНГВІСТИЧНЕ ПРОГРАМУВАННЯ? 3

ЕКСКУРС В ІСТОРІЮ. 4

ОСНОВНА ЧАСТИНА 6

НАВЧАННЯ, ЗАБУВАННЯ І ПЕРЕВИВЧЕННЯ 6

ТРЕНІНГ 7

МОЖЛИВОСТІ НЛП 8

ПРИНЦИПИ НЛП 10

ХТО ЗА КЕРМОМ? 10

УПРАВЛІННЯ ВЛАСНИМ МОЗКОМ 12

РЕФРЕМІНГ 13

Переформування дисоцийованих станів: алкоголізм, наркоманія і т. д. 13

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА 21

УПРАВЛІННЯ ЕМОЦІЯМИ З ДОПОМОГОЮ НЛП 21

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ 25

Розумні люди пристосовуються до навколишнього світу. Нерозумні люди пристосовують світ до себе. Ось Чому прогрес визначається діями нерозумних людей.

Джрдж Бернард Шоу.

ВСТУП

ЩО ТАКЕ НЕЙРОЛІНГВІСТИЧНЕ ПРОГРАМУВАННЯ?

Нейролінгвістичне програмування, або скорочено НЛП - це мистецтво і наука про досконалість, результат дослідження того, як видатні люди врізно манітних областях діяльності досягали своїх видатних результатів. Цими коммунікативними вміннями може оволодіти кожний, хто хоче підвищити свою особисту і професійну ефективність.

НЛП - це модель того, як окремі люди структурують свій унікальний життєвий досвід. Це лише один з багатьох засобів розуміння і організації фантастично складної і тим не менше прекрасної системи людських думок і комунікації.

НЛП представляє певну позицію світорозуміння і засіб існування в цьому світі, що не можуть бути викладені в одній книзі, але поняття про які можна отримати шляхом читання між рядків. Задоволення від прекрасного музичного твору виникає від прослуховування цього твору, а не від того, що ми прочитаємо ноти. НЛП - річ практична. Це набір моделей, вмінь і технологій для того, щоб мислити і діяти ефективно в цьому світі. Мета НЛП - бути корисним, поширювати ваші вибори і робити життя кращим. Найважливішими питаннями про те, що ви знайшли для себе в тій книзі, є: "Чи це корисно? Чи це працює?" Знайдіть те, що виявляється корисним, і те, що працює, випробувавши це на собі. Важливіше виявити, де це НЕ працює, і змінювати це до тих пір, доки воно не стане працювати. В цьому дух НЛП.

Краще пережити НЛП самому. Тому читайте меню, і якщо вам сподобається те, про що ви прочитали, спробуйте саму страву.

Так що ж це таке - НЛП? НЛП - це мистецтво і наука про особисту майстерність. Мистецтво, тому що кожний вносить свою унікальну індивідуальність і стиль в те, що він робить, і це неможливо відобразити в словах або технологіях. Наука, тому що існує засіб і процес відкриття паттернів, видатними особистостями в будь-який області для досягнення видатних результатів ,що використовуються. Цей процес називається моделюванням, і виявлені з його допомогою паттерни, вміння і техніки знаходять все більш широке застосування в консультуванні, утворенні і бізнесі для підвищення ефективності комунікації, індивідуального розвитку і прискореного навчання.

Чи траплялося вам зробити що-нибудь настільки вишукано і ефективно, що ви навіть самі собі здивувалися? Чи було так, щоб ви справді захоплювались тим, що зробили, і дивувалися тому, як ви це зробили? НЛП показує вам, як зрозуміти і змоделювати ваш власний успіх з тим, щоб ви змогли мати значно більше таких моментів. Це засіб відкриття і розкриття вашого індивідуальної геніальності, засіб виявлення того кращого, що є в вас і в інших людях. НЛП - це практичне мистецтво, що дозволить добитися тих результатів, яких ми щиро прагнемо в цьому світі. Створюючи цінності для інших людей. Це - дослідження того, що створює відмінність між видатним і звичайним. Воно також залишає після себе цілий вєєр надзвичайно ефективних технік в області створення, консультування, бізнесу і терапії.

ЕКСКУРС В ІСТОРІЮ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Вплив нейролінгвістичного програмування на безпеку життєдіяльності людини

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок