Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> реферат: Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпечних умов праці, попередження професійних захворювань і усунення виробничого травматизму складають постійну турботу радянської держави.

Загрузка...

Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпечних умов праці, попередження професійних захворювань і усунення виробничого травматизму складають постійну турботу радянської держави. / сторінка 2

Назва:
Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпечних умов праці, попередження професійних захворювань і усунення виробничого травматизму складають постійну турботу радянської держави.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,51 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 

При постановці автомобіля на стаціонарну посаду технічного чи обслуговування ремонту необхідно на кермове колесо повісити табличку з написом: «Двигун не пускати — працюють люди!» Автомобіль при цьому повинний бути загальмований стояночний гальмом і включенням першої передачі в коробці передач. Повинне бути виключене запалювання, а під колеса покладені упори.
При обслуговуванні автомобіля, установленого на підйомнику, на механізмі керування підйомником зміцнюють табличку з написом: «Не "торкати — під автомобілем працюють люди!». Щоб уникнути мимовільного опускання гідравлічного підйомника після підйому автомобіля надійно фіксують плунжер підйомника упором (штангою).
Перед початком робіт на автомобілі-самоскиді з піднятим кузовом установлюють завзяту штангу, що запобігає опускання кузова.
При технічному обслуговуванні і ремонті автомобіля зі знятими колісьми, вивішеного на домкратах, талях і кранах, дозволяється приступити до роботи тільки після установки автомобіля на підставки (козелки), при цьому під не зняті колеса повинні бути підкладені упори. Підставки повинні бути міцними і надійними (тільки металевими).
Электротельфери й інше устаткування, застосовуване для переміщення агрегатів і важких деталей, повинні відповідати вимогам Госгортехнагляду і мати яскраве фарбування (чорні смуги на жовтому тлі).
При підйомі і переміщенні по горизонталі агрегатів не можна знаходитися під піднятими частинами автомобіля. Забороняється знімати, встановлювати і переміщати агрегати при зачалювання їх тросом і канатами без спеціальних захоплень. Візка для транспортування повинні мати стійки й упори, що охороняють агрегати від падіння і переміщення по візку.
Для огляду автомобілів застосовують переносні безпечні електролампи напругою 36 В с запобіжними сітками, при роботі в оглядових канавах напруга не повинна перевищувати 12 В. Ручні електроінструменти (дриля, гайковерти) приєднують до мережі тільки через штепсельні розетки з контактом, що заземлює. Проводу електроінструментів підвішують, не допускаючи зіткнення їх з підлогою.
Приймають автомобіль на ходу і перевіряють гальма поза приміщенням. Для проведення регулювальних робіт при працюючому двигуні в зоні технічного обслуговування виділяють спеціальна посада, обладнана місцевим відсосом для видалення газів, що відробили.
Водіння автомобілів на території автотранспортного підприємства, у тому числі і випробування автомобілів після регулювання і ремонту, дозволяється тільки обличчям, що мають водійські /посвідчення. Рух на території й у виробничих приміщеннях регулюється встановленими дорожніми знаками. Швидкість Руху не повинна перевищувати: 10 км/год на під'їзних коліях території і 5 км/год у виробничих приміщеннях.
Виробнича санітарія. Однією з основних умов створення безпечної, здорової і високопродуктивної обстановки для роботи є мінімальний вплив виробничих вредностей: забруднення повітряного середовища, шумів і вібрацій, ненормального теплового режиму (протяги, низька температура на робочих місцях). Під впливом виробничих вредностей можуть виникнути професійні захворювання.
Для приміщень автотранспортних підприємств характерно більше забруднення повітря різними токсичними речовинами, що містяться в газах двигунів, що відробили.
Гранично припустимі концентрації окису вуглецю (отрутний газ без кольору і запаху) у повітрі робочої зони приміщень повинні бути не більш 30 мг/м3, а акролеина (отрутна безбарвна рідина з гострим дратівним запахом підгорілого олії) — 2,0 мг/м3.
Задачею виробничої санітарії і гігієни є повне чи виключення різке зменшення виробничих вредностей.
Автотранспортні підприємства повинні бути обладнані центральним опаленням і приточно-витяжної вентиляцією, санітарно-побутовими приміщеннями, душовими, гардеробними, умивальнями, туалетами, курильними.
Умивальні повинні мати гарячу воду, сухі рушники і миючі речовини. Поблизу від місць роботи повинні знаходитися судини з кип'яченою питною водою, обладнані кранами-фонтанчиками чи кружками.
Перша допомога при нещасливих випадках має на меті попередити в потерпілого можливі ускладнення, що загрожують його здоров'ю і життю.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпечних умов праці, попередження професійних захворювань і усунення виробничого травматизму складають постійну турботу радянської держави.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок