Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> реферат на тему: Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпечних умов праці, попередження професійних захворювань і усунення виробничого травматизму складають постійну турботу радянської держави.

Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпечних умов праці, попередження професійних захворювань і усунення виробничого травматизму складають постійну турботу радянської держави. / сторінка 3

Назва:
Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпечних умов праці, попередження професійних захворювань і усунення виробничого травматизму складають постійну турботу радянської держави.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,51 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 

Рань варто закрити пов'язкою, використовуючи індивідуальний перев'язний пакет. Роздруковувати індивідуальний пакет треба так, щоб не стосуватися руками тієї частини пов'язки, що буде накладена на рань. Не можна стосуватися рані руками, промивати і видаляти з її сторонні тіла. Перед перев'язкою треба добре вимити руки з милом.
Для припинення кровотечі якнайшвидше накладають пов'язку, що давить, чи палять. При переломах і вивихах створюють повний спокій для ушкодженої кінцівки, можна, наприклад, прибинтувати дощечки так, щоб вони захоплювали обидва суглоби, найближчі до місця перелому.
Обпалене місце звільняють від чи одягу взуття і перев'язують бинтом.
При опіку кислотою уражені місця швидко обмивають великою кількістю води, водою з чи милом розчинами соди, мела (зубного порошку). Електроліт, що потрапив на шкіру, швидко витирають насухо і місце опіку нейтралізують 10%-ним розчином соди, а потім промивають водою з милом.
Ознаками отруєння окисом вуглецю є головний біль, блювота, утрата свідомості, багряний, а при серйозних порушеннях кровообігу — сіро-попелястий колір шкіри. Отруєння акролеїном викликає печіння в очах, сльозотеча, кашель, при повторному впливі — нудоту, шлунково-кишковий розлад.
Потерпілого від отруєння виводять на свіже чи повітря в інше приміщення, відразу ж відкривши там кватирки, вікна, двері і забезпечивши приплив свіжого, чистого повітря. При утраті свідомості викликають лікаря, а до його приходу потерпілим дають вдихати кисень з чи подушки роблять штучне дихання.
При поразці електричним струмом потрібно швидко виключити струм. Якщо потерпілий знаходиться на висоті, то до вимикання струму вживають заходів проти можливого падіння потерпілого. Відриватися потерпілого від провідника струму (якщо поблизу немає рубильника) потрібно, взявшись за його одяг, якщо вона суха, чи вставши на гумовий коврик, суху фанеру, дошку, сухий брезент, покладені біля потерпілого.
Якщо потерпілий знаходиться в несвідомому стані, забезпечити йому приплив свіжого повітря, розстебнути що стискує епх. одяг, дати понюхати нашатирний спирт, обляпувати водою обличчя, розтирати і зігрівати тіло. При рідкому і судорожному подиху — робити штучне дихання.
Після надання першої допомоги негайно викликають чи лікаря відправляють потерпілого в лікувальну установу.
Протипожежні заходи. Щоб не створювати умов для виникнення пожежі на автомобілі й у приміщеннях, забороняється: допускати влучення на двигун і робоче місце палива й олії; залишати в кабіні, на двигуні й у робочих місцях використані обтиральні матеріали; допускати текти в топливопроводах, баках і приладах системи харчування; тримати відкритими горловини паливних баків; чи мити протирати бензином кузов, деталі й агрегати, мити руки й одяг бензином; зберігати паливо (за винятком знаходиться в паливному баці автомобіля) і тару з-під палива і мастильних матеріалів; користатися відкритим вогнем при усуненні несправностей; підігрівати двигун відкритим полум'ям. Усі проходи і проїзди, сходи і горища автотранспортного підприємства повинні бути вільні для проходу і проїзду. Горища не можна використовувати під виробничі і складські приміщення.
Паління на території й у виробничих приміщеннях дозволяється тільки в спеціально відведених місцях. У місцях, де паління не дозволяється, вивішуються таблиці «Курити забороняється».
У виробничих приміщеннях на видних місцях біля телефонних апаратів повинні бути вивішені таблички з указівкою номерів телефонів найближчих пожежних команд і прізвищ обличчя, відповідальних за пожежну безпеку. На кожнім автотранспортному підприємстві повинні бути організовані добровільні пожежні команди.
Пожежні крани у всіх приміщеннях обладнають рукавами і стовбурами, укладеними в спеціальні шафи. У приміщеннях для технічного обслуговування і ремонту встановлюють пінні вогнегасники
(один вогнегасник на 50 м2 площі) і шухляди із сухим просіяної , піском (одна шухляда на 100 м2 площі). При шухляді з піском повинна бути чи лопата щит з пожежним інвентарем (лопата, брухт, сокира, багор).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпечних умов праці, попередження професійних захворювань і усунення виробничого травматизму складають постійну турботу радянської держави.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок