Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Обслуговування робочого місця бухгалтера, удосконалення робочого місця.

Обслуговування робочого місця бухгалтера, удосконалення робочого місця.

Назва:
Обслуговування робочого місця бухгалтера, удосконалення робочого місця.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,71 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Контрольна робота
Обслуговування робочого місця бухгалтера, удосконалення робочого місця.


Зміст
Вступ
1 Обслуговування робочого місця.
2 Удосконалення робочого місця.
Висновок
Література
Україна починає входити в нову епоху свого розвитку – епоху ринкових відносин. Цей факт зіграв виняткову роль на всій економіці нинішньої України. Як відомо, економіка країни існує за рахунок різних підприємств, установ, тобто за рахунок всього того, що може приносити прибуток державі у вигляді податкових надходжень до державного бюджету. У свою чергу, кожна з таких організацій володіє своєю економікою, яка складається з сукупності всіх підрозділів в неї що входять. Але і вони в своїй структурі не однорідні і складаються з більш дрібних складових, а саме робочих місць. Таким чином, робоче місце є заключною ланкою в ланцюзі структур складових єдине ціле – організацію.
Під робочим місцем розуміється обмежена частина території (або простори), оснащена необхідними засобами виробництва (знаряддями і предметами праці), на якій скоюється трудова діяльність працівника або групи з'єднаних одним завданням працівників. Кажучи про територію, мається на увазі, перш за все територія підприємства, на якому працює людина, але він може працювати і за межами території підприємства, наприклад, робоче місце надомника. Далі, у визначенні відзначений і простір. Дійсно, що буде робочим місцем, припустимо, будівника або монтажника-висотника? Звичайно не територія, а деякий простір.
1 Обслуговування робочого місця
Одним з елементів організації праці, разом з організацією робочих місць, є організація їх обслуговування. В деяких посібниках з організації праці ці два елементи подаються як один - «організація і обслуговування робочих місць», при цьому усередині елемента питання розділяють на організацію робочих місць і обслуговування робочих місць, що не можна вважати за правильне. Річ у тому, що обслуговування робочих місць - це задача технічна. До організації праці відноситься не обслуговування робочих місць, а організація їх обслуговування. Цей нюанс має принципове значення. Організація робочого місця - це формування виробничого середовища для працівника, його речовинне оточення. Організація ж обслуговування робочого місця пов'язана зі встановленням системи взаємодії якого-небудь робочого місця і працівника, зайнятого на ньому, з іншими робочими місцями і працівниками, які покликані забезпечувати його безперебійну і якісну роботу.
У складі системи обслуговування виділяється енергетична функція — забезпечення робочих місць всіма видами енергії (електроенергія, пара, стисле повітря, вода і т. д.).
У всякому виробництві існує і такий вид обслуговування, як наладка, підналадка і регулювання технологічного устаткування.
Процес виробництва пов'язаний з міжремонтним профілактичним і аварійно-ремонтним обслуговуванням всіх видів технологічного устаткування. Це приводить до виділення в обслуговуванні робочих місць ремонтної функції.
В процесі виробництва разом із стадією власне виробництва існує і контроль якості продукції, у тому числі контроль якості сировини, матеріалів і напівфабрикатів, видаваних на робоче місце, а також контроль готової продукції, що поступає з робочих місць. Тим самим обслуговування робочих місць включає і контрольну функцію.
Обслуговування працівників складається з проведення заходів щодо охорони праці і техніки безпеки, забезпеченню нормальних санітарно-гігієнічних умов на робочому місці (температури і вогкості повітря, освітленості і ін.). Працівники мають потребу в наявності питного водопостачання, туалетів. Для працівників на виробництві може бути організовано медичне обслуговування, громадське харчування, господарсько-побутове обслуговування (наявність роздягалень, душей, прання, хімчистка і ремонт спецодягу, ремонт спецвзутті і т.п.).
В зміст робіт по здійсненню ремонтного обслуговування устаткування входить складання дефектних відомостей - документа, в якому висловлюється докладний перелік всіх ремонтних робіт по видах устаткування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Обслуговування робочого місця бухгалтера, удосконалення робочого місця.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок